Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București
 nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 

retea cazuta

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
22 replies to this topic

#19
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006

 jovan, on 9th February 2010, 01:18, said:

Bai ia termina frate! Ma omule tu stii cat e Giurgiul de mare? E asa de mare incat un BTS e arhisuficient deci daca ar fi picat unul automat clientii ar fi avut semnal de la celelalte.Lasa aerele de fan/angajat Cosmote si nu compara tu cu Vodafone care au avut si ei odata o problema.Vodafone are cea mai mare acoperire 3G, cea mai de calitate retea retea.Si nu vorbesc aici ca fan Vodafone, sunt fost client care nu a avut niciodata problema cu ei, am fost si client Cosmote asa ca ciocul mic.Acum sunt client Orange si nu pentru ca nu mi-a placut Vodafone ci pentru un telefon ce nu se vinde la Vodafone.Si acum mesaj pentru cei care nu au semnal: Asa va trebuie, low cost hi risc !

Oare....?  :naughty:

#20
hansol

hansol

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 05.01.2004
Inca o zi fara semnal la cosmote.

#21
piton

piton

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 626
  • Înscris: 20.09.2007
Avem semnal!Sa vedem daca rezista! Concluzia: pentru urgente pastreaza o cartela Vodafone activa! De peste doi ani am renuntat la Voda si inca raman la parerea ca Cosmo are oferte mai bune pt voce insa cum spuneam: pt siguranta e bine sa ai doua retele!

Edited by piton, 09 February 2010 - 08:38.


#22
Jean Gary Diablo

Jean Gary Diablo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,245
  • Înscris: 27.11.2005

 piton, on 9th February 2010, 08:33, said:

Avem semnal!Sa vedem daca rezista! Concluzia: pentru urgente pastreaza o cartela Vodafone activa! De peste doi ani am renuntat la Voda si inca raman la parerea ca Cosmo are oferte mai bune pt voce insa cum spuneam: pt siguranta e bine sa ai doua retele!
cit timp a fost picata ??

#23
piton

piton

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 626
  • Înscris: 20.09.2007

 Jean Gary Diablo, on 9th February 2010, 08:57, said:

cit timp a fost picata ??
Peste 24 ore!Eu am constatat ca nu e retea luni la ora 8 dimineata dar mi-a spus cineva ca ar fi fost si la 3 cazuta.

Edited by piton, 09 February 2010 - 09:13.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate