Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 

Telesport cu plata

- - - - -
  • Please log in to reply
97 replies to this topic

#91
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,382
  • Înscris: 05.09.2005
STAI linistit ca o sa-l codeze cat de curand poate merge asa o luna maxim 2

#92
mojook

mojook

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,561
  • Înscris: 28.03.2004
pot sa receptionez si eu de citeva zile telesport, la upc cluj, deocamdata este oferit necodat pt cei care au set top box-uri, promo, 2 saptmaini, dupa aia se va putea receptiona contra cost, 6 RON/luna.
Dupa ce am urmarit o parte din programele lor, pot sa spun ca nu ma voi abona in vecii vecilor, daca nu le vor imbunatati (gale interminabile si obscure de atletism si natatie, presarate cu cite un eveniment live, rar) .
Nici nu se poate compara cu Eurosport-ul, indraznesc sa spun ca si TV Sport-ul este mai bun si are programe mai variate (parerea mea).

#93
zaze

zaze

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 903
  • Înscris: 21.01.2004
In sfarsit poate vedea mai multa lume calitatea mult iubitului Telesport  ;)

#94
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,382
  • Înscris: 05.09.2005
Incepand cu data de 7 septembrie UPC introduce in grila sa programul TELESPORT pe frecventa de 415,25 Mhz ( intre programele Reality TV si Antena 3).
     In luna septembrie programul TELESPORT se va transmite PROMOTINOANL NECODAT. Incepand cu data de 1 octombrie programul va fi codat si va putea fi receptionat doar de clientii care se vor abona la acest program.
   Contravaloarea ab lunar este de 6 RON.
   Acest program se plateste separat de pachetul BASIC, si poate fi receptionat numai cu ajutorul echip STB pus la dispozitie gratuit de UPC Bacau, pentru un televizor.

#95
experience

experience

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 244
  • Înscris: 19.09.2004

mojook, on Sep 11 2005, 19:32, said:

pot sa receptionez si eu de citeva zile telesport, la upc cluj, deocamdata este oferit necodat pt cei care au set top box-uri, promo, 2 saptmaini, dupa aia se va putea receptiona contra cost, 6 RON/luna.
Dupa ce am urmarit o parte din programele lor, pot sa spun ca nu ma voi abona in vecii vecilor, daca nu le vor imbunatati (gale interminabile si obscure de atletism si natatie, presarate cu cite un eveniment live, rar) .
Nici nu se poate compara cu Eurosport-ul, indraznesc sa spun ca si TV Sport-ul este mai bun si are programe mai variate (parerea mea).

<{POST_SNAPBACK}>




obscure??   ce pacat ca dreptul la opinie, indiferent daca e pertinenta sau nu, este respectat...

#96
vasilis

vasilis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 24.07.2005
avem si la UPC Timisoara telesport de cateva zile(cred). Se prinde doar de cei care au set top box. Eu il am pentru HBO si astfel prind si Telesport.

#97
dumars

dumars

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 10.12.2003
Minune mare!
Avem si la Astral in Cluj  Telesport.
La 2 ani dupa aparitia pe satelit a postului si dupa ce actionari Astral s-au implicat si la TvSport, se pare ca au hotarat ca am indurat destul.

#98
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

dumars, on Sep 22 2005, 20:55, said:

Minune mare!
Avem si la Astral in Cluj  Telesport.
La 2 ani dupa aparitia pe satelit a postului si dupa ce actionari Astral s-au implicat si la TvSport, se pare ca au hotarat ca am indurat destul.

<{POST_SNAPBACK}>

nu te bucura inca. O sa aflii ca iti trebe nush ce modem care te mai costa ceva, plus inca niste programe la pachet cu el varate pe gat, etc....

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate