Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
arii

Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...
 Meta Quest 3 512 gb

Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte
 Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?
 Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii
 

Iron Man 2 (2010)

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
Colorbliss

Colorbliss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 13.10.2009
imi place tipul de umor din film  (+ downey jr. isi interpreteaza rolul binisor)

#20
Mr. Incredible

Mr. Incredible

    It's showtime!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,641
  • Înscris: 07.10.2005
L-am vazut, e ok filmul, merita sa-l vedeti iar daca nu ati vazut Iron Man 1 e bine sa il vedeti inainte de a viziona Iron Man 2.

#21
Katta92

Katta92

    Sibiu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,774
  • Înscris: 08.09.2008
L-am vazut si eu aseara, la primul iron man am ramas pur si simplu "wooow". In schimb IM2 nu mai e asa de interesant ca primul si imi pare rau foarte mult ca nu a jucat Terrence Howard in rolul lui Rhodey. E un minus destul de mare fata de primul.

Per total e un film frumos care merita vazut, dar nu se ridica la nivelul primului. Poate am avut eu prea multe asteptari de la el. :)

7/10

#22
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005

 Katta92, on 11th September 2010, 20:29, said:

L-am vazut si eu aseara, la primul iron man am ramas pur si simplu "wooow". In schimb IM2 nu mai e asa de interesant ca primul si imi pare rau foarte mult ca nu a jucat Terrence Howard in rolul lui Rhodey. E un minus destul de mare fata de primul.

Per total e un film frumos care merita vazut, dar nu se ridica la nivelul primului. Poate am avut eu prea multe asteptari de la el. :)

7/10
Terrence Howard e un actor exponential mai slab decat Don Cheadle. A fost alegerea proasta a lui Howard ca nu a mai vrut sa joace in sequal...nu stiu care ar fi motivul, dar oricum, mutare proasta de cariera. Iar Don nu e un minus deloc mare...chiar e un plus, ca actor.

#23
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,758
  • Înscris: 23.05.2013
N-a fost timpul pierdut. Mi-a placut. Nu a fost totul ca in prima parte, dar atunci era totul nou pe cand acum parca stiai si la ce sa te astepti.
In privinta actorilor n-am nimic de obiectat, mai ales de cei din rolul lui Rhodey, ca se tot discuta de el.

#24
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Am râs o grămadă, asta a contat mult. Per total, mi-a plăcut!

#25
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005
un film care duce stilul american si mai mult in penibil ; daca nu te-ai saturat inca de genul asta de filme ultraprevizibile atunci e de vazut.

#26
voposphere

voposphere

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 13.03.2010
porcarie de film... low budget , poveste de copii... slab

totusi , pentru cei sub 15 ani e super... exact ce si doresc

#27
leonarddd

leonarddd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 22.12.2010
Amândouă părți au fost OK.Aștept partea a 3-a.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate