Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 

Iron Man 2 (2010)

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
Colorbliss

Colorbliss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 13.10.2009
imi place tipul de umor din film  (+ downey jr. isi interpreteaza rolul binisor)

#20
Mr. Incredible

Mr. Incredible

    It's showtime!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,640
  • Înscris: 07.10.2005
L-am vazut, e ok filmul, merita sa-l vedeti iar daca nu ati vazut Iron Man 1 e bine sa il vedeti inainte de a viziona Iron Man 2.

#21
Katta92

Katta92

    Sibiu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,771
  • Înscris: 08.09.2008
L-am vazut si eu aseara, la primul iron man am ramas pur si simplu "wooow". In schimb IM2 nu mai e asa de interesant ca primul si imi pare rau foarte mult ca nu a jucat Terrence Howard in rolul lui Rhodey. E un minus destul de mare fata de primul.

Per total e un film frumos care merita vazut, dar nu se ridica la nivelul primului. Poate am avut eu prea multe asteptari de la el. :)

7/10

#22
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005

 Katta92, on 11th September 2010, 20:29, said:

L-am vazut si eu aseara, la primul iron man am ramas pur si simplu "wooow". In schimb IM2 nu mai e asa de interesant ca primul si imi pare rau foarte mult ca nu a jucat Terrence Howard in rolul lui Rhodey. E un minus destul de mare fata de primul.

Per total e un film frumos care merita vazut, dar nu se ridica la nivelul primului. Poate am avut eu prea multe asteptari de la el. :)

7/10
Terrence Howard e un actor exponential mai slab decat Don Cheadle. A fost alegerea proasta a lui Howard ca nu a mai vrut sa joace in sequal...nu stiu care ar fi motivul, dar oricum, mutare proasta de cariera. Iar Don nu e un minus deloc mare...chiar e un plus, ca actor.

#23
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,756
  • Înscris: 23.05.2013
N-a fost timpul pierdut. Mi-a placut. Nu a fost totul ca in prima parte, dar atunci era totul nou pe cand acum parca stiai si la ce sa te astepti.
In privinta actorilor n-am nimic de obiectat, mai ales de cei din rolul lui Rhodey, ca se tot discuta de el.

#24
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Am râs o grămadă, asta a contat mult. Per total, mi-a plăcut!

#25
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005
un film care duce stilul american si mai mult in penibil ; daca nu te-ai saturat inca de genul asta de filme ultraprevizibile atunci e de vazut.

#26
voposphere

voposphere

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 13.03.2010
porcarie de film... low budget , poveste de copii... slab

totusi , pentru cei sub 15 ani e super... exact ce si doresc

#27
leonarddd

leonarddd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 22.12.2010
Amândouă părți au fost OK.Aștept partea a 3-a.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate