Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

pret teren agricol

- - - - -
  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#73
dorel232004

dorel232004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,253
  • Înscris: 04.02.2007

View PostXzmlppideck, on 20th September 2011, 21:29, said:

cu aproximativ 20mil/ha.
Prefer sa-l dau in arenda! Care e arenda, aproximativ?

#74
Xzmlppideck

Xzmlppideck

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 20.09.2011

View Postdorel232004, on 20th September 2011, 22:04, said:

Prefer sa-l dau in arenda! Care e arenda, aproximativ?
lasa-mi un id de mess si vorbim.

#75
ovidiuGL

ovidiuGL

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 11.01.2010

View Postdorel232004, on 17th April 2011, 19:05, said:

Nu o cumpara si in Smulti? Poti sa-i pui o intrebare?
Buna seara,eu sunt din loc.vanatori,sunt interesat de ceva teren,chiar si in smulti,astept mesajul dvstra pe forum ,astfel putem afla si pretul terenurilor din zona galati,cate ha aveti si daca sunt compacte,plan drept, doresc sa infiintez cateva ha de livada(mai detin)asta cu o singura conditie,sa nu fie terenuri in zona inundabila.Va multumesc.

Edited by ovidiuGL, 22 September 2011 - 23:41.


#76
dorel232004

dorel232004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,253
  • Înscris: 04.02.2007
Nu am in zona inundabila! Nici nu stiu sa aibe acolo asa ceva! Teren am aproape 14 ha, iar parcelele cele mai mari au 7 si 3 ha, plan drept! Te intereseaza?

#77
adeona

adeona

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 25.05.2006

View Postsudest_om, on 27th March 2011, 06:50, said:

In zona mea (60 km de Constanta,aproape de bulgari,la 15 km) e cam 1000 euro/ha.Si e nisipos si fertil pretabil pt podgorii. Dar nu prea se gaseste ca oamenii l-au vandut pe o "bauta strasnica" imediat ce l-au primit.Si acum sunt doar citiva proprietari care pun rapita dupa floarea soarelui si invers,de-l transforma in nisip,si-l ia vantul.
In zona parintilor (la 25km de oras,si tot atat de statiunea Costinesti, pretul e de 3000 de euro/ha


Salut,

Eu sunt interesat sa cumpar teren in judetul Constanta, teren inregistrat in Registrul viticol, pentru infiintarea unei plantatii de vita de vie. Daca cineva cunoaste sau are un asemenea teren de vinzare,astept mesaje. Multumesc !

#78
crissNB

crissNB

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.04.2012
Buna!
Are cineva idee cum ma pot "scapa" de un teren extravilan in Timisoara (zona Solventul ) in suprafata de 3100mp? Terenul l-am achizitionat chiar inainte de criza, l-am dat la o agentie anul trecut, dar nimic... M-am gandit  la posibilitatea sa ofer cuiva o suma de bani si sa se ocupe de vanzarea lui... nu stiu ce sa zic... nu cred ca se  mai vand terenuri la ora actuala.Daca mai este cineva sau a mai fost in situatia mea poate ma poate ajuta cu un sfat.Multumesc!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate