Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...
 Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?
 Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...
 Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i
 

Siemens C75

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
championul

championul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 29.06.2006
Salut! Mi-am cumparat de curand un Siemens C75 si am urmatoarele nelamuriri:

1. Vreau sa-mi pun  melodiile mele(in format mid). Stie careva un soft de transformare a MP3-urilor in MID, astfel incat fisierele MID sa nu ocupe mult spatiu? Mentionez ca ma refer la melodii de cel putin 3minute

2.Vreau sa-mi cumpar un cablu USB pentru el. E indicat? E bun? A mai folosit cineva un astfel de cablu si daca da, cum sa comportat telefonul (blocare, inchidere s.a.)

3.Se poate extinde marimea memoriei si daca da, cum?

Va rog plz...daca puteti sa ma ajutati   :worthy: nu prea am timp sa caut pe google, fiind foarte ocupat cu serviciul

Multumesc anticipat

#20
T-MoBiLeR

T-MoBiLeR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 20.12.2005
Nu exista un soft care sa converteasca asa cum ai vrea tu, din mp3 in midi... Eu am incercat mai multe si au iesit numai balarii.
E ok cablul de date, ai acces din Windows Explorer la filesystem-ul telefonului. Cauta de asemenea modelul de cablu DCA 510 sau DCA 500, nu DCA 540...ma rog, daca iei chinezesc il bagi in telefon, scrii *#06#, dai More si apoi te duci pana jos pe acea lista sa vezi ce model e (la Accesories).
Nu poti extinde memoria.

#21
championul

championul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 29.06.2006
pai atunci cum(daca se poate) convertesc intr-un format pe care sa-l recunoasca telefonul meu? Exista softuri? Dati niste link-uri pls....

PS: Am gresit eu. Nu neaparat din MP3 ci si din alte formate "citite" de calculator.

Edited by championul, 12 July 2006 - 19:24.


#22
motanex

motanex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 21.06.2006
uite aici un link util http://www.siemensplanet.com/forum/

#23
championul

championul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 29.06.2006
mersi frumos! gata m-am descurcat pana la urma  :P

#24
adept2ska

adept2ska

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 240
  • Înscris: 11.04.2006
:)) de 2 luni ma kinui sa ma decid......sa iau c75 sau nu? as vrea,dak se poate....sa-mi trimiteti cumva 2-3 poze si un filmuletz sa-mi fac o parere despre claritatea imaginilor,cate erori de soft are,cum merge net-ul,cat de stabila e carcasa....mersi mult......poate ma hotarasc....deja nu prea mai sunt c75 prin stocuri la vodafone

#25
adept2ska

adept2ska

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 240
  • Înscris: 11.04.2006
am vazut in datele siemens c75 ca are foto/video 640 x 480 ceea ce ar insemna ceva pt un astfel de tel.
acu stau si ma uit trist la rezolutia de 128 x 96 cu care acest siemens filmeaza..........sa fiu eu de vina,existand setari ascunse sau...................reclama pompoasa la o porcarie de produs?a reusit cineva sa filmeze cu mai mult de atat?

#26
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Asta e rezoluţia. Cu siguranţă nu filmează la 640x480 pixeli.

#27
Bugghy

Bugghy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 229
  • Înscris: 16.07.2006
No mp3, No Bluetooth, no memory card, no megapixel camera....ceva mai slab decat k500 :P

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate