Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...
 La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...
 Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?
 Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...
 

Romania pe primul loc :)

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
24 replies to this topic

#19
Night Elf

Night Elf

    El Comandante

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,883
  • Înscris: 22.03.2005

eddingro, on May 20 2005, 11:16, said:

Am urmarit sa aud si eu stirea. Nu am auzit nimic. Pe situl lor nu scrie nimic in acest sens.
Ce vrei sa spui, ca ii depasim pe rusi, pe ucrainieni, pe bulgari, pe chinezi. Nu cred asa ceva.
N-ai ce face si bagi si tu o duma?

-

<{POST_SNAPBACK}>

M-am uitat pe site la Realitatea si astia nu au decat stirile din ziua curenta. Stirea a fost ieri dimineata (la 8 parca) si suna ceva de forma ca Romania este tara cu cea mai mare rata a pirateriei software (sincer nu mai stiu daca in europa sau globalca deh nu apucasem sa-mi beau cafeaua) si se referea mai mult la firme unde era o rata a pirateriei de 70 si ceva %. Cam despre asta era vorba, nu ca am fi noi cei mai tari pirati  :)

#20
Ami

Ami

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 28.02.2005
:naughty:  
Cred ca asa o sa ramana cativa ani buni: pe primul loc!

#21
gabiz_ro

gabiz_ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 506
  • Înscris: 04.05.2004
mai sunt si unii care-si cumpara soft cu licenta,si apoi apar problemele. :D mi-am luat 98se si xp professional sp2 inclus,toate bune si frumoase,atunci aveam un PIII,la catva timp schimb calculatorul (ala vechi l-am dat pe bucati,am pastrat doar hdd),ma apuc de instalat,98 merge xp nu mai vrea sa faca activarea,deoarece serialul meu a fost activat odata cu alt hardware id.trimit eu cateva mail-uri pe la microsoft dar nici un raspuns.intre timp imi aduc aminte ca au si o reprezentanta ceva in Romania ii contactez si cam in aceeasi perioada cu activarea primesc si raspunsul de la microsoft.
Hello Gabriel,

Thank you for contacting Microsoft Online Customer Service.

I apologize for any delay in our response to your issue. Due to an increase in requests, our response time may be longer than usual. We appreciate your patience.

From the e-mail, I understand you have a concen on licensing and activating your Windows software. I understand the inconvenience you are experiencing and appreciate the opportunity to address your concern today.

Gabriel, as a Customer Service Representative, I would also like to inform you that our support professionals are not trained to handle issues arising with local products. As you are using a version of a Microsoft software purchased outside North America, for technical queries, I suggest that you contact your local Microsoft subsidiary as there are significant programming differences between North American and localized version of software.

deci toate bune si frumoase dar iar apar probleme,la noul PIV aveam video on board si intre timp am pus o placa agp un geforce ceva,acum iar vrea activare si am alt hardware id,iar tre sa contactez reprezentanta din romania sa vad daca or sa vrea sa-mi mai dea o activare.
sau il dau deoparte pe asta original si instalez unu spart,daca am licenta legal si folosesc o copie crackuita o sa zica cineva ceva?

#22
Mina

Mina

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 473
  • Înscris: 29.04.2005

gabiz_ro, on May 20 2005, 14:25, said:

mai sunt si unii care-si cumpara soft cu licenta,si apoi apar problemele. 

sau il dau deoparte pe asta original si instalez unu spart,daca am licenta legal si folosesc o copie crackuita o sa zica cineva ceva?

<{POST_SNAPBACK}>

  
  Nu mai rimeaza sa fii baiat bun in ziua de azi,ca uite ce patzeshti. :console:

#23
djl

djl

    Smrt faąizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,664
  • Înscris: 13.06.2004
Dacă e filmu' 1/3 din salriul meu, de ce să nu-l iau piratat?

#24
aolex

aolex

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,829
  • Înscris: 06.12.2004
cam asa e ... cat despre mentalitate si maturitate , in strainatate , copiii de 7 ani
plang dupa bomboane . in romania , cei de 7 ani vand longhorn prin piata !

#25
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
Nu e dracu` asa de negru. Eu speram, cum am zis mai sus, sa spunem si niste topurile pozitive in care Romania ocupa primul loc.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate