Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Clipboard files copy/paste, filen...

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...
 Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 

aplicatie e 51

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
rareslau

rareslau

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.09.2009
VREAU SA VAD FILMULETE PE YOU TUBE SI TRILULILU,DE EXEMPLU, DAR IMI CERE O VERSIUNE DE FLASH PLAYER,PE CARE NU O POT DESCARCA DE PE PAGINA PE CARE MA ''ARUNCA''. STIE CINEVA CEVA???????

#2
bogdan78

bogdan78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 874
  • Înscris: 29.06.2005
Ce versiune de flash iti cere?

#3
csgenius929292

csgenius929292

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 238
  • Înscris: 04.11.2007

View Postrareslau, on 8th September 2009, 20:23, said:

VREAU SA VAD FILMULETE PE YOU TUBE SI TRILULILU,DE EXEMPLU, DAR IMI CERE O VERSIUNE DE FLASH PLAYER,PE CARE NU O POT DESCARCA DE PE PAGINA PE CARE MA ''ARUNCA''. STIE CINEVA CEVA???????
Ca sa poti vedea filmele pe youtube poti incerca programul youtube sau mobitubia. Pentru triluliu nu stiu ce program trebuie.

#4
memento mori

memento mori

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 823
  • Înscris: 11.03.2006
Youtube, Trilulilu sau orice alt site cu videouri se poate vedea cu Skyfire pe care recomand sa il folosesti in paralel cu LightCtrl pentru a nu se stinge ecranul la fiecare cateva secunde in timpul vizionarii.

#5
me_iauras

me_iauras

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,412
  • Înscris: 08.01.2009
Youtube ul are client special pt S60 (intri pe http://m.youtube.com/ sau direct pe www.youtube.com si ti apare la download daca nu ma insel ) . Merge f bine , singura diferenta fata de versiunea desktop fiind imposbilitatea de a te loga pe contul tau de pe youtube.com , deci adio favorites daca ai asa ceva  .

Edited by me_iauras, 14 September 2009 - 16:11.


#6
kruger

kruger

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,928
  • Înscris: 04.02.2006

View Postcsgenius929292, on 12th September 2009, 22:26, said:

Ca sa poti vedea filmele pe youtube poti incerca programul youtube sau mobitubia. Pentru triluliu nu stiu ce program trebuie.

Aoa, Mobitubia nu merge...mi-a mers un timp da' apoi nu mai reusea sa deschida nici un video, imi iesea din aplicatie cand incercam.

View Postme_iauras, on 14th September 2009, 17:10, said:

Youtube ul are client special pt S60 (intri pe http://m.youtube.com/ sau direct pe www.youtube.com si ti apare la download daca nu ma insel ) . Merge f bine , singura diferenta fata de versiunea desktop fiind imposbilitatea de a te loga pe contul tau de pe youtube.com , deci adio favorites daca ai asa ceva  .

Am instalat asta de pe http://m.youtube.com/ dar se mai intrerup videoclipurile...bine, acum prind wireless ca am blocul lipit de Hotelul Union si gasesc o retea de la ei daca stau in varful patului, o sa incerc si la servici, ca am retea buna. Oricum, e singura varianta de Youtube  care merge, momentan, pe E51 al meu.

Edited by kruger, 17 September 2009 - 01:45.


#7
sepiam

sepiam

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 11.08.2007
ai aici http://sharemobile.r...e.php?id=371514 youtube player ;)

#8
flowrent

flowrent

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,171
  • Înscris: 09.07.2005
Core Player , pentru orice sistem de operare mobil , are client de youtube si este foarte rapid .

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate