Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Balans la ridicare picior dupa ac...

Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...
 Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...
 Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 

conexiune wireless

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Aprilia

Aprilia

    Forumist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,847
  • Înscris: 03.11.2005
Buna ziua,

Fiindca voi umbla mult prin tara si am nevoie de internet, imi trebuie neaparat o solutie wireless, cu viteza buna si preferabil cu trafic nelimitat.  Ce-mi recomandati?

M-ar ajuta opiniile unora care folosesc de ceva vreme un serviciu sau altul, fiindca in ofertele furnizorilor totul suna bine :D

Multumesc

Edited by Aprilia, 04 September 2009 - 09:25.


#2
MontanaRo

MontanaRo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 17.12.2008
Tocmai mi-am luat de la Vodafone, e inca oferta. Merge ok, ai trafic nelimitat (dar la viteza redusa) si un anumit numar de gb la viteza mare (in functie de abonament).

Pentru mail/youtube/Skype e mai mult decat ok. Daca esti cu torrente, nu e cea mai buna oferta.

#3
adill

adill

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 11.08.2008
Si eu am Vodafone,de vreo 2 luni si este o oferta foarte buna pentru Messenger,Youtube,internet.Dar torrenturile lasa de dorit.Downloadeaza 1 gb/2 ore. Orange-ul se prezinta la fel.

#4
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,289
  • Înscris: 05.04.2006

 adill, on 4th September 2009, 11:52, said:

torrenturile lasa de dorit
Netul mobil nu e pentru așa ceva. :nonobad: Pentru asta există net fix. ;)

#5
Aprilia

Aprilia

    Forumist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,847
  • Înscris: 03.11.2005
Multumesc pentr raspunsuri, o sa fac o incercare la Vodafone, ca tot platesc abonamentul.
Daca pot sa caut ce ma intereseaza (google, answers), sa citesc ziarele, sa trimit/ primesc mail si sa mai si vorbesc pe mess/ skype e mai mult decit OK.

Inca o data, multumesc!  :)

#6
copil_Cuminte19

copil_Cuminte19

    Supermodel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,595
  • Înscris: 13.10.2008
Aprilia,si eu am internet mobil de la Vodafone,dar sa stii ca daca nu te afli in aria de acoperie 3G cand vei vedea ce viteza mica vei avea...Iti vei dori sa ai alt internet :D

#7
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006
pai o varianta fara obligatii (abonament) gasesti la zapp, prepay in versiunea evdo sau 3g
pachete de pana in 3 milioane cu 3+1 gratis acces gratuit, cu modem usb si sim, urmand sa platesti 9euro lunar dupa cele 4 luni platite deja in pachet
mai bine de atat nu gasesti la alti operatori

#8
adill

adill

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 11.08.2008
NU EXISTA!!!Totul tine de setarile de pe program.La fel am zis si eu cand l-am cumparat.Intri la Setari -->Preferinta Retea-->Exclusiv 3G,Se rezolva problema!De obicei se seleceza in functie de retea -3G sau 2G,dar tine de optiuni si setari.Ai grija la costuri.Daca iesi din afara tarii cu el s-ar putea sa ai o mare surpriza...in cutia postala...

#9
robyzz

robyzz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 891
  • Înscris: 06.07.2008
Am eu internet wireless de la un provider si am platit chiar foarte putin cablu ce l-or tras de la nu stiu ce server pana la calculator.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate