Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 

Super jucatori

- - - - -
  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#37
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

View PostantinVidia, on Apr 21 2007, 15:37, said:

Super jucatori dupa parerea mea (in acest moment) sunt:
Cristiano Ronaldo (the best of the best) , Messi , Eto'o (cel mai mare atacant din lume , alaturi de Henry) , Quaresma , Drogba (super atacant) , Alves (Sevilla) , A. Lennon (super clasa) , Puyol (cel mai bun fundas , alaturi de Rio Ferdinand ) , Henry ,  Francesc Fabregas , Ronaldinho ........

Am uitat de Kaka  :P

#38
Incestino

Incestino

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 02.04.2007
Super jucatori mi se par, printre altii, Stevan Gerard si David Villa, dar presa nu-i ridica in slavi asa ca lumea nu prea se gandeste la ei cand e sa zica de un jucator bun.

#39
kainstah

kainstah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 21.10.2006
Diego ( Werder Bremen ) Robinho ( Real Madrid ) Fernando Torres ( Atletico Madrid ) Rosicky ( Arsenal )

Edited by kainstah, 26 April 2007 - 18:10.


#40
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

View Postkainstah, on Apr 26 2007, 19:09, said:

Diego ( Werder Bremen ) Robinho ( Real Madrid ) Fernando Torres ( Atletico Madrid ) Rosicky ( Arsenal )

Fernando Torres isi rateaza cariera daca mai sta mult la Atlético Madrid. Trebuia sa plece la Manchester cand a avut ocazia si acum era un super fotbalist (bine si asa e el  :P )...e tanar totusi si mai are destul timp......

#41
gatuzo_2

gatuzo_2

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 15.05.2007

View PostFCBARCELONA, on Aug 13 2005, 19:53, said:

stie si cu mingea te asigur eu...super jucatori nu sunt doar aia care incanta publicul ci si jucatori mai putin tehnici dar care isi fac treaba excelent in teren :D
parerea mea....

Gatuzo de pilda:D...

#42
catarama

catarama

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 27.05.2007

View Postgatuzo_2, on May 15 2007, 18:20, said:

Gatuzo de pilda:D...
Gatuzo e un mare jucator dupa parerea mea e cel mai bun mijlocas la inchidere din lume sau printre cei mai buni......

#43
LordSheva

LordSheva

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 17.12.2006
SHEVCHENKO.. doar ca trece printr-o faza mai proasta.. va reveni el la Milan cat de curand si atunci va lua again balonul de aur  B)

#44
kainstah

kainstah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 21.10.2006

View PostLordSheva, on May 31 2007, 17:13, said:

SHEVCHENKO.. doar ca trece printr-o faza mai proasta.. va reveni el la Milan cat de curand si atunci va lua again balonul de aur  B)

Ca si Ronaldo, Shevchenko apune pe zi ce trece.. Nu va mai fi acelasi din pacate.. :P

#45
the_money_maker

the_money_maker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 02.05.2007

View Postcatarama, on May 29 2007, 19:10, said:

Gatuzo e un mare jucator dupa parerea mea e cel mai bun mijlocas la inchidere din lume sau printre cei mai buni......

Gatuzo ( nu cred ca se scrie asa dar nu conteaza :D ) nu este tehnic dar este super devotat si isi da sufletul pe teren.
jucator adevarat  ;)

#46
raphy

raphy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 420
  • Înscris: 28.02.2006
STEVEN GERRARD este cu siguranta cel mai bun mijlocas central al momentului...si a demonstrat-o; se apara foarte bine si ataca si mai bine ;)

#47
H@des[IT]

H@des[IT]

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 18.07.2007
Dupa parerea mea un superjucator e C.Ronaldo care e tanar si orcum la varsta lui de doar 22 de ani a confirmat pana acuma ca e un super super jucator....peste ronaldiniho. o sa vedeti peste 1 an sau 2 va lua balonul de aur :worthy: :worthy:

#48
H@des[IT]

H@des[IT]

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 18.07.2007

View PostantinVidia, on Apr 21 2007, 15:37, said:

Kuyt si Ibrahimovic sunt niste "verze" . Ce admiri tu la Kuyt? Din Ibrahimovic au ramas decat fazele alea celebre de cand juca la Ajax si cam atat. E un jucator bun , ca si Kuyt , dar nu un super jucator.
Super jucatori dupa parerea mea (in acest moment) sunt:
Cristiano Ronaldo (the best of the best) , Messi , Eto'o (cel mai mare atacant din lume , alaturi de Henry) , Quaresma , Drogba (super atacant) , Alves (Sevilla) , A. Lennon (super clasa) , Puyol (cel mai bun fundas , alaturi de Rio Ferdinand ) , Henry ,  Francesc Fabregas , Ronaldinho ........

Eto'o nu e cel mai bun atacant din lume ;) e printre cei mai buni da nu e cel mai bun....e la acelasi nivel cu Ruud Van Nisterloy si cu Henry si numai zice de etoo ca e cel mai bun ca stiu ca tii cu Barcelona si....Forza Real Madrid va dato anu asta :D :D

#49
H@des[IT]

H@des[IT]

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 18.07.2007

View Postcatarama, on May 29 2007, 19:10, said:

Gatuzo e un mare jucator dupa parerea mea e cel mai bun mijlocas la inchidere din lume sau printre cei mai buni......

Ce vezi tu jucator adevarat Gatuso????Noi vorbim de jucatori adevarati nu de ciobani care intra la rupere...
ce calitati are mah Gatuso???la tehnica e varazza   :D la viteza e satisfacaor... la pase prost de piuie....asa ca lasate....

#50
illusion_user

illusion_user

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 345
  • Înscris: 15.01.2007
Gatusso poate intra lejer in categoria asta. ca sa fii un "super jucator" nu trebuie sa ai tehnica lui Ronaldinho sau viteza lui Saviola. Gatusso e tipul de jucator care munceste enorm pe parcursul unui meci dar care nu iese in evidenta. poate nu e asa spectaculos sa-l vezi in actiune dar e un jucator foarte util

#51
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006
De acord cu illusion_user. Acum ceva timp era chiar unul din jucatorii mei favoriti, în plus e un mijlocas de baza si in Squadra Azzura.

#52
dragon01

dragon01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 288
  • Înscris: 26.04.2007

View PostH@des[IT], on Jul 19 2007, 10:53, said:

Eto'o nu e cel mai bun atacant din lume ;) e printre cei mai buni da nu e cel mai bun....e la acelasi nivel cu Ruud Van Nisterloy si cu Henry si numai zice de etoo ca e cel mai bun ca stiu ca tii cu Barcelona si....Forza Real Madrid va dato anu asta :D :D
nici printre cei mai buni atacanti nu este...cel putin sezonu asta nu a dovedit-o deloc,Henry nu mai e ce era si Van Nisterloy mai inscrie si el cate un gol doua,nici el nu mai e ce era.La super jucatori cred ca merita mentionati:Petr Cech,Drogba,C. Ronaldo,Gerrard,Quaresma,Torres,John Terry s.a

Edited by dragon01, 29 April 2008 - 23:44.


#53
Taleniekov

Taleniekov

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 05.03.2008
Acum fara discutie Cristiano Ronaldo este cel mai bun jucator din lume urmat de Kaka. C. Ronaldo este un jucator complet, tehnica superba, viteza, inteligenta de joc , forta, rezistenta, sut si constanta. O sa sariti toti cu gura ca nu l-am inclus pe Messi. Messi e mai firav, nu are sut de la distanta, are vitezasi tehnica, forta de penetrare doar cand e cu mingea la picior. Nu are acel talent sau noroc numit-l cum vreti de a fi omul potrivit la locul potrivit.
Imimai place de Benzema de la Lyon, ca varf dupa parerea mea este cel mai util pe postul lui din lume.

#54
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
Cristiano Ronaldo , Lionel Messi si Ricardo Quaresma  :naughty:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate