Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 

Super jucatori

- - - - -
  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#19
Raikk0nen

Raikk0nen

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 17.04.2005
Martins.. pentru sprinturi si tumbe!  :w00t:

#20
kador

kador

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 28.03.2005
am vazut cateva nume de fotbalisti mentionate.
S-a intrebat totusi cineva daca ei vor ajunge vreodata la nivelul jucatorilor de la cluburile fruntase ale clasamentului nostru???  :death: Nu vedeti ca nici o echipa romaneasca...nici Steaua , nici Dinamo, nici Rapid nu doresc sa-i achizitioneze pe d-al`de Ronaldinho, Zidane, Ronaldo etc. ??? :coolspeak:

#21
G_Unit_Soldier

G_Unit_Soldier

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 418
  • Înscris: 20.12.2004

kador, on May 25 2005, 14:17, said:

am vazut cateva nume de fotbalisti mentionate.
S-a intrebat totusi cineva daca ei vor ajunge vreodata la nivelul jucatorilor de la cluburile fruntase ale clasamentului nostru???  :death: Nu vedeti ca nici o echipa romaneasca...nici Steaua , nici Dinamo, nici Rapid nu doresc sa-i achizitioneze pe d-al`de Ronaldinho, Zidane, Ronaldo etc. ??? :coolspeak:

<{POST_SNAPBACK}>


nu ar juca alde jucatorii astia numiti nici daca ar veni un Abramovici in Romania si ar investi un miliard de dolari.

#22
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
cel mai talentat jucator mi se pare Francesco Totti de la AS ROMA...chiar daca in sezonul asta nu i-a mers jocul...ramane tot un jucator de mare valoare.
din romania cel mai tare mi se pare DINITA ... care la sportul era senzational, a iesit pe locul 2 la golgheteri...insa de cand a venit la steaua...a inceput sa se stinga. Probabil n-are cu cine sa joace.

#23
kador

kador

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 28.03.2005

G_Unit_Soldier, on May 25 2005, 20:49, said:

nu ar juca alde jucatorii astia numiti nici daca ar veni un Abramovici in Romania si ar investi un miliard de dolari.

<{POST_SNAPBACK}>

glumeam ... iti dai seama. Am invocat ABSURDUL, ce naiba? Ce sa caute ei, FOTBALISTII, in tara ast aunde fotbalul apartine unor vremuri de mult apuse???
Ei vor sa joace fotbal in campionate adevarate...nicidecum nu doresc sa inoate-n kkt.

#24
CGF

CGF

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,308
  • Înscris: 07.07.2005
Ronaldinho este cu adevarat un fotbalist tehnic si cred ca ar juca si fara sa primeasca bani.

#25
martzafoi_

martzafoi_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 641
  • Înscris: 17.06.2005

CGF, on Aug 8 2005, 22:56, said:

Ronaldinho este cu adevarat un fotbalist tehnic si cred ca ar juca si fara sa primeasca bani.

<{POST_SNAPBACK}>


tu ai auzit povestea ca nu vrea sa mai semneze un nou contract cu barcelona, decat daca ii dau aia 125 milioane in 10 ani??? :o nu prea mi se pare ca ar juca fara bani...pacat :cursing:
anyway, din cate am vazut( si am vazut destul de putin) zola ar merita pus aici. probabil si ibrahimovic :D

#26
CGF

CGF

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,308
  • Înscris: 07.07.2005

CGF, on Aug 8 2005, 23:56, said:

Ronaldinho este cu adevarat un fotbalist tehnic si cred ca ar juca si fara sa primeasca bani.

<{POST_SNAPBACK}>


Da, am auzit dar dupa ce am postat.
Eu cred ca a glumit  ;)  -_-

#27
FCBARCELONA

FCBARCELONA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 24.04.2005
terry e poate cel mai bun fundas din lume :D
lampard poate fi inclus si el...
ibrahimovici,kaka..sunt multi super jucatori

Edited by FCBARCELONA, 12 August 2005 - 18:27.


#28
ebola23

ebola23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,219
  • Înscris: 02.01.2005

FCBARCELONA, on Aug 12 2005, 19:27, said:

terry e poate cel mai bun fundas din lume :D
lampard poate fi inclus si el...
ibrahimovici,kaka..sunt multi super jucatori

<{POST_SNAPBACK}>



Lol.Daca si terry e super-jucator :P .Nu zic-poate e un fundas nemaipomenit dar sa fim seriosi.Nu o sa iasa niciodata in evidenta.Dupa parerea mea un super jucator e unul care te incinta sa-l privesti.Cu super faze,driblinguri,pase de exceptie,unu care stie cu mingea.

#29
FCBARCELONA

FCBARCELONA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 24.04.2005
stie si cu mingea te asigur eu...super jucatori nu sunt doar aia care incanta publicul ci si jucatori mai putin tehnici dar care isi fac treaba excelent in teren :D
parerea mea....

#30
martzafoi_

martzafoi_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 641
  • Înscris: 17.06.2005
nu numai a ta <_<

#31
FCBARCELONA

FCBARCELONA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 24.04.2005
L-as adauga in aceasta lista si pe GERRARD..poate cel mai bun mijlocas din Europa la momentul de fata :P

#32
illusion_user

illusion_user

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 345
  • Înscris: 15.01.2007
un super jucator mi se pare Lionel Messi, desi are doar 19 ani. iar din cei mai in varsta si care sunt activi inca, Henrik Larsson si Romario.

#33
kainstah

kainstah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 21.10.2006
Jucatori foarte buni la ora actuala : Ronaldinho, Messi, Robinho, Cristiano Ronaldo, Gago, Higuain, Crouch, Lennon, Alexandre Pato :P

Edited by kainstah, 21 January 2007 - 19:33.


#34
kainstah

kainstah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 21.10.2006
Sa nu uitam de Quaresma, Robben, Gerrard, Lampard, van Persie, Kuyt, Drogba, Podolski, Ibrahimovic.. etc :D

Edited by kainstah, 19 March 2007 - 13:49.


#35
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

View Postkainstah, on Mar 19 2007, 14:48, said:

Sa nu uitam de Quaresma, Robben, Gerrard, Lampard, van Persie, Kuyt, Drogba, Podolski, Ibrahimovic.. etc :D

Kuyt si Ibrahimovic sunt niste "verze" . Ce admiri tu la Kuyt? Din Ibrahimovic au ramas decat fazele alea celebre de cand juca la Ajax si cam atat. E un jucator bun , ca si Kuyt , dar nu un super jucator.
Super jucatori dupa parerea mea (in acest moment) sunt:
Cristiano Ronaldo (the best of the best) , Messi , Eto'o (cel mai mare atacant din lume , alaturi de Henry) , Quaresma , Drogba (super atacant) , Alves (Sevilla) , A. Lennon (super clasa) , Puyol (cel mai bun fundas , alaturi de Rio Ferdinand ) , Henry ,  Francesc Fabregas , Ronaldinho ........

#36
tzutzu92

tzutzu92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 25.04.2007
Super jucatori :  stevan gerard , cristiano ronaldo , lionel messi , eto'o , kaka , lucio , terry ( sunt multi )

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate