Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb

Father's Day
 Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale
 Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?
 Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun
 

Cum conectez un Siemens A55 de PC ?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Taken7

Taken7

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 06.04.2004
Salutare la toata lumea. Am si eu un telefon Siemens A55 si un cablu de date pe a carui mufa scrie (SIM c55) care am inteles ca e bun. Cum se face conectarea mai exact? pas cu pas daca se  poate. Deci ce am facut eu: am winXp, am instalat driverul de pe cd-ul cablului, apoi am bagat cablu pe usb si de aici...mumu :cursing: . Poate imi ziceti si ce soft  si de unde il pot lua se poate folosi cu el. Eu am scos de pe softpedia Siemens Phone Manager deocamdata. Multumesc

Asa arata cablul meu http://www.gsm-suppo...roduct.php/283/

Edited by Taken7, 29 April 2005 - 18:56.


#2
inu

inu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 306
  • Înscris: 31.05.2002
greu ....

s-a mai discutat
A55 nu suporta conexiune la PC prin cablu pentru sincronizare, upload/download etc .... (doar pentru upgrade se soft).

Ca sa iti merga asta trebuie sa-l transformi in C55 .
Cauta pe forum si ai sa gasesti cum .

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate