Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...
 Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...
 Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche
 recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti
 

Biciclete in Bucuresti

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Nanabozho

Nanabozho

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 25.04.2005
Vreau sa-mi cumpar o bicicleta pentru oras. Buget: 400-500 de lei. Ce caracteristici trebuie sa aiba? Este suspensia aia de sub sa buna la ceva, de fapt care e rostul ei? M-am dat cu un normala si apoi cu o bicicleta cu o asemenea facilitate, iar ultima varianta este mult mai placuta. Totusi, chiar am nevoie de asa ceva pentru trotuar+strada&parc? As vrea si niste jante tari, dar nu prea tari(a se citi scumpe). Si care e treaba cu seile cu gaura in mijloc...? Sunt mai bune decat celelalte sau e chestie de gust. Astept sfaturi: unde, ce, cat si mai ales de ce.[SIZE=7]

#2
FAKKYU

FAKKYU

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 478
  • Înscris: 21.03.2005
"Seile" cu gaura in mijloc sunt pentru ... santatea "BILELOR". ( sau cojones )

Cat despre restul ... sunt thread-uri cu bicle pe aici ... sau    www   mybike   ro

Suspensia mareste pretul biclei ...

Conteaza de unde o iei  ...  nu FirstBike, RichBike, etc;
Incearca Paktiker: am vazut cu 5-6 mil. Bunicele.

Edited by FAKKYU, 25 April 2005 - 21:02.


#3
Genubah

Genubah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 15.02.2003
Pentru ca o sa cu santz pe mijloc sa fie mai sanatoasa decat una fara, ar trebui sa abia o oarecare consistenta, vezi insertie gel. Altfel, sub perineul propriu, o sa "cu gaura" noname (sau, ma rog, un Bike+) a fost mult mai nasoala decat un Fi'zi:k Nisene sau chiar o Selle SanMarco Ziff. E drept, mai intervine si factorul psihologic, dar in principiu conteaza mai putin gaura de pe mijlocul seii...

Suspensie pe spate pentru oras? Nu e utila, in plus la bugetul tau, gasesti asa ceva numai la FB sau DHS; imho sunt bani aruncati aiurea.

"Jante tari" sunt jantele duble, cam atat e de stiut.

De verificat thread-ul asta pentru alte idei.

#4
steaguri.albe

steaguri.albe

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 22.02.2007
:coolspeak:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate