Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

Rezultate BAC

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
248 replies to this topic

#19
pimpey

pimpey

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,922
  • Înscris: 18.11.2006

View PostKenYa, on 2nd July 2009, 22:21, said:

La ce fac te duci la ASE ?

pai in principal vreau management, dar dau la mai multe


View Post4nDr3i, on 2nd July 2009, 22:37, said:

Am auzit că nu se mai pubilcă pe net rezultatele decât după contesta?ii(adică rezultatele finale cred)... e adevărat?

cate nu ati auzit voi anul asta si tot ca anul trecut a fost(sau mai usor)

View Post[ady], on 2nd July 2009, 22:48, said:

De ce? duminica dimineata tot acolo vor fi :)

Vreau sa scap de "stres" .


View PostDobybest, on 2nd July 2009, 23:08, said:

Raportati-va la subiect si nu mai face-ti offtopic ... am vazut ca mai nou si moderatorii fac offtopic !
asa...

Deci nu cred ca rezultatele se vor afisa sambata seara ... asa s-a zis si anu trecut , a stat lumea pana dimineatza geana pe edu.ro si s-au afisat duminica pe la 9-10 !

Anul trecut sambata seara s-au afisat .

P.s vezi ca faci greseli gramaticale.

#20
dannyELboy

dannyELboy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 06.10.2007

View PostDobybest, on 2nd July 2009, 23:08, said:

Raportati-va la subiect si nu mai face-ti offtopic ... am vazut ca mai nou si moderatorii fac offtopic !
asa...

Deci nu cred ca rezultatele se vor afisa sambata seara ... asa s-a zis si anu trecut , a stat lumea pana dimineatza geana pe edu.ro si s-au afisat duminica pe la 9-10 !

o sa se afiseze si pe internet

aici : http://bacalaureat.e...arch/index.html

sau aici : http://bac.gsp.ro/

p.s. omule, invata sa scrii

#21
caroline_hi

caroline_hi

    One moon shows in every pool, in every pool the one moon.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,813
  • Înscris: 04.12.2007

View PostDobybest, on 2nd July 2009, 23:08, said:

Raportati-va la subiect si nu mai face-ti offtopic ... am vazut ca mai nou si moderatorii fac offtopic !
asa...
Eh, dar daca ai fi tu moderator, ai fi un mic dictator, asa-i?

De fapt, toata chestia asta cu postatul e o mica strategie a mea. :lol: Vreau sa le arat adminilor ca moderatorii acestei arii nu iau nicio masura impotriva offtopicului, asa ca ar fi mai bine pentru ei si arie sa ma puna si aici moderator. ;)





:lol: :lol: kiddin'

De fapt, tie ti-e ciuda ca voi lua nota mai mare la bac decat tine. :lol:

Edited by caroline_hi, 03 July 2009 - 00:59.


#22
pimpey

pimpey

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,922
  • Înscris: 18.11.2006

View Postcaroline_hi, on 3rd July 2009, 01:59, said:

Eh, dar daca ai fi tu moderator, ai fi un mic dictator, asa-i?

De fapt, toata chestia asta cu postatul e o mica strategie a mea. :lol: Vreau sa le arat adminilor ca moderatorii acestei arii nu iau nicio masura impotriva offtopicului, asa ca ar fi mai bine pentru ei si arie sa ma puna si aici moderator. ;)





:lol: :lol: kiddin'

De fapt, tie ti-e ciuda ca voi lua nota mai mare la bac decat tine. :lol:

mama ce diabolica esti.

---

Intr-adevar userul cu monstruletul albastru la avatar esti cam ciudat, si cu regulile alea si cu drepturile de autor !

Butterfly vezi ca eu iau nota mai mare ca tine :P

---

mai e si siteul asta :


http://examene.calif...T/page_255.html

#23
fussyd3vil

fussyd3vil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 949
  • Înscris: 21.10.2008
Sunt curios in ce fel afiseaza, in ordinea alfabetica sau dupa obiecte. Desi ar fi mai simplu daca ar schimba baza de date cu cea completa.

#24
pimpey

pimpey

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,922
  • Înscris: 18.11.2006

View Postfussyd3vil, on 3rd July 2009, 08:31, said:

Sunt curios in ce fel afiseaza, in ordinea alfabetica sau dupa obiecte. Desi ar fi mai simplu daca ar schimba baza de date cu cea completa.

din cate am vazut eu pe siteurile de mai sus...poti sa cauti dupa nume, dupa medie sau nume ;) .

Simplu :D

#25
KenYa

KenYa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 535
  • Înscris: 11.11.2007
Eu deja mi-am pus bookmark cu numele meu. Sa nu mai caut cand o sa se afiseze. Maine pe la 12 o sa dau din 5 in 5 min refresh la pagina :lol:

#26
pimpey

pimpey

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,922
  • Înscris: 18.11.2006

View Postpimpey, on 3rd July 2009, 09:42, said:

din cate am vazut eu pe siteurile de mai sus...poti sa cauti dupa nume, dupa medie sau nume ;) .

Simplu :D

hahaah pardon de "dupa nume, dupa medie sau dupa nume"

am spus nume de doua ori, abia ma trezisem :D :( :console:

#27
fussyd3vil

fussyd3vil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 949
  • Înscris: 21.10.2008
Ma gandeam daca o sa apara la toti notele, s-au afiseaza de la a pana la i sa zicem, mai fac o pauza si dimineata afiseaza de la i la z. La asta ma refeream, nu la ce te`ai gandit tu. :)

#28
4nDr3i

4nDr3i

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,114
  • Înscris: 24.04.2006
S-au publicat și notele la sport, din câte am văzut

#29
Creation_of_soul

Creation_of_soul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 22.06.2009
un sfat de la cineva care a dat bacul anul trecut.

si anul trecut s-a auzit k se vor afisa notele sambata seara/duminica noaptea si nu s-au afisat deloc....

sfatul meu foarte practic...... dormiti fratilor......si in cazul in care se afiseaza pe net  totusi (SLABE sanse), puneti si voi alt fraier sa va sune

#30
dawin45

dawin45

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 850
  • Înscris: 06.01.2007
dupa cum observ site-ul gsp fie se updateaza fie s-a blocat...

#31
qwayke

qwayke

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 977
  • Înscris: 09.02.2007
La unii sunt publicate notele daca sunt din promotiile anterioare.

#32
bazooky4me

bazooky4me

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 278
  • Înscris: 30.09.2006
eu deja mi`am aflat notele de la diriga nu stiu cum a facut de le`a aflat  si pot spune ca sunt dezamagit... si ca o ironie a sortii ...recunosc ca nu am invatta nimic pentru bac la nici o materie...dar cum ziceam ironie e ca la singura materie la care nu am reusit sa copiez (fizica) am luat cea mai mare nota...

Romana 6,8  ...am dubii dar nu pun contestatie
Mate 7,7 ...aici am dubii foarte mari deoarece sunt convins ca am facut de minim 8 si cred ca o sa depun contestatie
Fizica 8,1 ...si acum ma mir cum am luat o nota asa mare la fizica unde la fel ca la celalalte materii nu am invatat nimic dar nici nu am putut copia...

#33
Disturber

Disturber

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 707
  • Înscris: 02.12.2007

View Postbazooky4me, on 4th July 2009, 02:35, said:

eu deja mi`am aflat notele de la diriga nu stiu cum a facut de le`a aflat  si pot spune ca sunt dezamagit... si ca o ironie a sortii ...recunosc ca nu am invatta nimic pentru bac la nici o materie...dar cum ziceam ironie e ca la singura materie la care nu am reusit sa copiez (fizica) am luat cea mai mare nota...

Romana 6,8  ...am dubii dar nu pun contestatie
Mate 7,7 ...aici am dubii foarte mari deoarece sunt convins ca am facut de minim 8 si cred ca o sa depun contestatie
Fizica 8,1 ...si acum ma mir cum am luat o nota asa mare la fizica unde la fel ca la celalalte materii nu am invatat nimic dar nici nu am putut copia...

Si daca-ti scade la mate ce faci ? La fel si la fizica?  :lol:

Chiar nu v-a invatat nimeni ca o contestatie se depune doar daca nu iei ? Ca daca vede ca ai nota bunicica si depui si contestatie , s-ar putea sa se sictireasca si sa-ti dea mai putin.  ;)

#34
pimpey

pimpey

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,922
  • Înscris: 18.11.2006

View PostDisturber, on 4th July 2009, 03:13, said:

Si daca-ti scade la mate ce faci ? La fel si la fizica?  :lol:

Chiar nu v-a invatat nimeni ca o contestatie se depune doar daca nu iei ? Ca daca vede ca ai nota bunicica si depui si contestatie , s-ar putea sa se sictireasca si sa-ti dea mai putin.  ;)

la contestatie mi se pare ca iti modifica nota doar daca iti scade sau creste cu 0,40 de puncte.

Notele puteai sa le afli de luni, doar trebuie sa ai pe cineva care are relatii ;) ..

bazooky4me tu ai scris totul la matematica/romana?

Edited by pimpey, 04 July 2009 - 07:50.


#35
[ady]

[ady]

    Hopeless Dreamer !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,688
  • Înscris: 23.04.2006

View Postpimpey, on 4th July 2009, 08:42, said:

la contestatie mi se pare ca iti modifica nota doar daca iti scade sau creste cu 0,40 de puncte.

la capacitate era 0.5  :D

#36
drushk

drushk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 13.11.2005
Și eu am aflat la română și sunt mulțumit având în vedere că III nu am făcut deloc. :D

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate