Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 

Variante extrase proba E

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
422 replies to this topic

#415
catalinux2001

catalinux2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 19.01.2007
Aveti baremul la fizica electricitate si mecanica?

#416
ayana00

ayana00

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.06.2009
in primul rand multumesc astazi celor care au postat variantele bune, pentru mine a afcut toata diferenta, le`am aflat cu 7 minute inainte sa intram in sali si toti am avut timp sa ne uitam peste subiecte.
in al doilea rand as vrea sa aflu daca si maine ne ajuta cineva sa posteze variantele bune.. m`am uitat pe paginile anterioare si nu am vazut pe nimeni sa zica. intreb pentru ca maine majoritatea dau sport, dar mai sunt o multime care totusi nu dau.. si mersi anticipat celor care ne ajuta si maine. promit, anu viitor fac la fel, va dau si sms cu rezolvari, orice :D

#417
jinmaster

jinmaster

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 30.06.2009
va fi cineva pe forum maine sa spune variantele extrase?

#418
dianasexxy

dianasexxy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 28.06.2009
deci.. nu stiu cine va putea... dar chiar va rog.. sa puneti maine subiectele.. e ultima proba dar pt mine cel putin.. e teroare.. dau mate... si is la filo....:-s deci habar nam nimic dar nu imi doream sa mai invat o materie....  azi am fost pe cont propriu.... :) si astept sa vad rezultatu.. da maine am mare nevoie de site!!!!!!!!!! dar mai ales de variante.... :) asa k va rog cine puteti.. si stiti va implor postati variantele.... multumesc pt efortul de pana acum!

#419
Emaela

Emaela

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 26.06.2009
La sesiunea din august ne mai ajuta cineva? Va foarte rog;;)

#420
Lucian_M

Lucian_M

    - membru glumeț -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,408
  • Înscris: 09.09.2006
Am si eu o intrebare: daca aveti deja topic deschis http://forum.softped...t...0569&st=522 , pentru ce inca unul?

#421
alexandra90

alexandra90

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.07.2009
mama!!! vrem si azi variantele va rog neaparat...sunt super panicata!!!
va implor

#422
maistruandrei

maistruandrei

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 30.06.2009
se pare ca astazi nu suntem chiar atat de multi dar din solidaritate ar trebui ca cei care au aflat ieri sa se trezeasca odata cu cei care au nevoie si astazi....dar asa'i romanul! isi vede sacii in caruta si'si pune palma'n c** .... scuze ca e putin offtopic car sper sa'mi intelegeti nemultumirea:) am stat treaz 3 zile sa postez variante bune..

#423
inscrieresite

inscrieresite

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 01.07.2009
Pentru ultima zi de bac, astazi 02.07.2009 s-a deschis subiectul de la adresa de mai jos, cu titlul: Variante extrase proba F 02.07.2009
http://forum.softped...howtopic=563793
Nu mai deschideti pe forum, ca in zilele trecute, alte discutii/subiecte pentru fiecare materie in parte.
Se extrag numai 3 numere, care sunt valabile pentru toate materiile.
Azi este ultima zi de bac si majoritatea dau la sport, si ar fi bine ca cei putini care mai suntem astazi sa ne strangem la link-ul de mai sus.

Edited by inscrieresite, 02 July 2009 - 07:58.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate