Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...
 Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...
 Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...
 Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS

Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...
 

Call of Juarez : Bound in blood

- - - - -
  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#1
stefan07

stefan07

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 661
  • Înscris: 21.04.2007
Am vazut acest joc ,este super tare. Grafica este superba, Crysis este facut praf , pur si simplu . Si cerintele de sistem sunt foarte decente.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/F1PPKEMLCRs?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by stefan07, 30 June 2009 - 20:08.


#2
eroarex

eroarex

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,561
  • Înscris: 14.06.2007

View Poststefan07, on 30th June 2009, 21:02, said:

Am vazut acest joc ,este super tare. Grafica este superba, Crysis este facut praf , pur si simplu . Si cerintele de sistem sunt foarte decente.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/F1PPKEMLCRs?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
o sa revin cu impresii poimaine :D
arata bine din cate am vazut ...

#3
xxl man man

xxl man man

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 05.08.2007
Am un singur cuvant pentru jocul asta: incredibil. Am ajuns la act-ul 2 si pare sa fie cel mai bun joc(shooter) din 2009 cu o grafica cu ceva peste Crysis si care ruleaza impecabil fara erori si fara nicio problema. I-as da un 10 curat!

#4
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008
Daca zici ca are grafica de Crysis cred ca nu ai jucat Crysis la rezolutie HD cu AA impins la maxim.
Nu are el grafica chiar la nivelul Crysis-ului dar si cerintele sunt mult mai mici.
In orice caz, Ubi a facut iar o treaba foarte buna :OK:.
A, si inca o chestie: Pacat ca e cam scurt, dar mai bine scurt si fara bugg-uri si bine pus la punct decat lung si plin de probleme. :rolleyes:

Edited by Merdiso, 02 July 2009 - 09:13.


#5
Valerys

Valerys

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,180
  • Înscris: 12.06.2007
Are buguri destule, nu-ti face griji, unul chiar ma bloca sa trec mai departe  ^_^
Mi se pare un joc foarte bun. Miscarea aceea "in reluare" de la cai sau de la sprint nu este de la jocul in sine, ci de la engienul chrome 4. Chrome este cunoscut pentru astfel de buguri critice. Grafica insa este peste medie si cu cerinte foarte mici. Sunt la actul III, inca joc, sper sa-l termin zilele astea.

Edited by Valerys, 02 July 2009 - 19:44.


#6
web_dude

web_dude

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,185
  • Înscris: 24.02.2009
cum sa aiba ma asta grafica mai ceva decat crysis? crysis la low arata mai bine ca ala

#7
KAZONDE

KAZONDE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 02.07.2009
Arata bine din trailer-ul ala.Am sa-l incerc maine / poimaine. :D

#8
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008

View Postweb_dude, on 2nd July 2009, 22:07, said:

cum sa aiba ma asta grafica mai ceva decat crysis? crysis la low arata mai bine ca ala

Esti baut ? Tu ai vazut cum arata Crysis la low ? Eu am vazut, si n-arata deloc bine pentru un joc cu asemenea pretentii.
Nu te poti bucura de Crysis daca il joci pe low, daca nu il joci macar pe medium deja experienta e stricata, caci in Crysis grafica e cea care face legea.

Si un filmulet facut pe PC-ul din semnatura.Sper sa va placa, e prima data cand am intrat in joc, d-aia joc asa prost (plus ca era lag cand am filmat).

Edited by Merdiso, 02 July 2009 - 22:55.


#9
stefan07

stefan07

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 661
  • Înscris: 21.04.2007

View Postweb_dude, on 2nd July 2009, 22:07, said:

cum sa aiba ma asta grafica mai ceva decat crysis? crysis la low arata mai bine ca ala

Probabil esti suparat ca nu ti-a mers nici Crysis ,nici Call of Juarez.  In orice caz, acest joc arata cel putin la fel ca , Crysis la high.

#10
lache1

lache1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,430
  • Înscris: 09.05.2006
eu am niste probleme cu sunetul cand vorbesc personajele...trebuie sa imi intorc capul in joc cu urechea spre ei ca sa ii aud si atunci ii aud incet... vreo rezolvare? la fel face si in cutscenuri... noroc cu subtitrarea

#11
web_dude

web_dude

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,185
  • Înscris: 24.02.2009
voi macar stiti cum arata crysis la very high,sau macar high? nici nu se compara mizeria asta de joc..
poate cu far cry2...

#12
maryus75

maryus75

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,273
  • Înscris: 25.08.2006

View Postweb_dude, on 3rd July 2009, 18:59, said:

voi macar stiti cum arata crysis la very high,sau macar high? nici nu se compara mizeria asta de joc..
poate cu far cry2...
dude,schimba naibii gif-ul din semnatura ca mai intra si copii pe SP,zici ca faci reclama la zoofilia pedofila.on topic:jocul mi se pare bunicel,nici prea-prea,nici foarte-foarte

#13
eroarex

eroarex

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,561
  • Înscris: 14.06.2007

View Postmaryus75, on 3rd July 2009, 19:13, said:

dude,schimba naibii gif-ul din semnatura ca mai intra si copii pe SP,zici ca faci reclama la zoofilia pedofila.on topic:jocul mi se pare bunicel,nici prea-prea,nici foarte-foarte
l-am terminat ... frumoasa poveste, grafica impresionanta, am vazut si grafica mai buna insa povestea e super la fel ca si actiunea :D
p.s. fara p.m.-uri ca nu dau indicatii, pt asta folositi cu incredere gugalu, eu l-am terminat in 8 ore fara nici un ajutor ;)

#14
iulian_g

iulian_g

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 02.11.2007
IGN Review PC 7.7

GameSpot - Review PC si Video Review 8

Tech Olive  » Review PC 8

Jocul asta e cam sec la poveste de asta nu merita mai mult de nota 8, doar pentru ca ia luat pe toti valul graficii, atmosfera ai actiunea jocului ...

#15
lache1

lache1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,430
  • Înscris: 09.05.2006
pentru probleme la sunet setati in win sunetul pe 2 boxe si 44 mhz sau ceva de genul...

#16
Ribozom

Ribozom

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,512
  • Înscris: 03.07.2006
Mie mi-a placut, nu la fel de mult ca primul, dar si asta e consistent.
M-au enervat la culme jocurile alea de "showdown", nu inteleg de ce au insistat atat de mult pe ele.

#17
eroarex

eroarex

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,561
  • Înscris: 14.06.2007

View PostRibozom, on 5th July 2009, 16:29, said:

Mie mi-a placut, nu la fel de mult ca primul, dar si asta e consistent.
M-au enervat la culme jocurile alea de "showdown", nu inteleg de ce au insistat atat de mult pe ele.
faza cu showdown consta in pozitionare ... eu credeam la inceput ca e de cine apasa primul pe tragaci dar draci cand tinta era pe langa ... totul e sa fii mereu in fata lui nu in lateral ;)

#18
3DMoTIoN

3DMoTIoN

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.07.2009
Am o problema dau dublu click pe coj2.exe si cum imi intra e ecranu negru .Ar fi trebuit sa fie vreun intro nu cu ubisoft et cettera,dar mie imi apare ecranu negru ca si cum ar fi o eroare ceva.A mai patit cineva asta?
O sa apara vreun intro fix ceva? Astept pareri. Asta am patit si pe xp si pe win7

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate