Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?
 

O intrebare in legatura cu yahoo mail !

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
Sifonn

Sifonn

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 06.04.2005
am si eu o intrebare si doresc un raspuns urgent, ce se intampla stiu identul la o adresa de mail de pe yahoo si datorita unei probleme de servici doresc neaparat sai aflu parola pentru ai viziona in scopuri pasnice mesajele , de ce fac aceasta treaba , pentru ca am aflat de are contact cu furnizorii , cu care eu am contact  si doresc sa vad daca chiar este adevarat si ce probleme imi poate crea. va rog mult sami spuneti o modalitate de aflare a parolei si de verificare a identului inca o data repet in scopuri pasnice nu am obiceiul de a face rau !! va multumesc astept urgent raspunsurile voastra si nu uitati va respect pt ceea ce faceti si am multe de invatat de la voi !!

#2
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002
:lol: :lol: :lol:  Scopuri pasnice, ha? :)

#3
TIC

TIC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,699
  • Înscris: 05.03.2003

Sifonn, on Apr 19 2005, 08:45, said:

am si eu o intrebare si doresc un raspuns urgent, ce se intampla stiu identul la o adresa de mail de pe yahoo si datorita unei probleme de servici doresc neaparat sai aflu parola pentru ai viziona in scopuri pasnice mesajele , de ce fac aceasta treaba , pentru ca am aflat de are contact cu furnizorii , cu care eu am contact  si doresc sa vad daca chiar este adevarat si ce probleme imi poate crea. va rog mult sami spuneti o modalitate de aflare a parolei si de verificare a identului inca o data repet in scopuri pasnice nu am obiceiul de a face rau !! va multumesc astept urgent raspunsurile voastra si nu uitati va respect pt ceea ce faceti si am multe de invatat de la voi !!

<{POST_SNAPBACK}>



cum dracu sa-i afli parola,  daca stii doar ID-ul?? nu se poate!!


Sifonn, on Apr 19 2005, 08:45, said:

..... doresc neaparat sai aflu parola pentru ai viziona in scopuri pasnice mesajele .....  inca o data repet in scopuri pasnice nu am obiceiul de a face rau

.... si marmota invelea ciocolata-n staniol!!!!!!! bad, bad, very bad!!!! :ciocan:

si oricat ai fi de grabit.... tot nu faci atatea greseli gramaticale!!! :ciocan:

Edited by TIC, 19 April 2005 - 08:50.


#4
Sifonn

Sifonn

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 06.04.2005
mati spart baieti sa mor eu daca nu mati omorat .
asta este al 3-lea mesaj pe care il pun pe forum pt a afla si eu un raspuns si vad ca nu se fac numai lucruri bune pe aici de genul (se ajuta) userii, ci se mai vb si la mistoo si vulgar etc. daca am zis scopuri pasnice pai asa este , credeti cas vreun lamer sa distrug si sa ma dau mare pe spatele altora sunt saturat de destia care fac astfel de lucruri murdare. vam zis ca doresc sa stiu cu intentia deai citi mesajele ,vam zis care e cauza mia preluat o parte din furnizori si sa bagat peste mine si nu recunoaste de fapt ,sincer sa fiu e o problema de serviciu ca sa  fiu cinstit iar daca nu se poate, dati o modalitate sai sparg mailul ! cei mare lucru si greu de inteles multumesc !

#5
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,396
  • Înscris: 29.11.2001
imi pare rau ... dar, chit ca pana acu' nu s-au folosit vulgaritati pe acest topic, imi voi permite eu una: da, esti un lammer. Pentru ca ceea ce vrei tu se numeste FURT!

Ai auzit in viata ta de privacy?

PS: sau de gramatica, paragrafe & stuff?!

THREAD CLOSED!

PPS: NU insista, te rog!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate