Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...
 Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?
 Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...
 Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i
 

Eroare Windows Explorer

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
onlyviu

onlyviu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 652
  • Înscris: 07.10.2008
salut..acum vreo 2 zile,am folosit un programel pentru intretinere windows 7..stiu,am gresit,nu sunt fan de asa ceva,dar am cedat..l-am luat de pe un blog romanesc de IT,am dat un registry cleaner si m-am pricopsit cu o eroare destul de deranjanta..cand dau click pe iconita Library din taskbar,imi apare eroarea din imagine.ce as putea sa scap de eroarea cu pricina?mersi!


                                       Attached File  Capture.PNG   267.16K   26 downloads

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postonlyviu, on 2nd June 2009, 12:30, said:

salut..acum vreo 2 zile,am folosit un programel pentru intretinere windows 7..stiu,am gresit,nu sunt fan de asa ceva,dar am cedat..l-am luat de pe un blog romanesc de IT,am dat un registry cleaner si m-am pricopsit cu o eroare destul de deranjanta..cand dau click pe iconita Library din taskbar,imi apare eroarea din imagine.ce as putea sa scap de eroarea cu pricina?mersi!


                                       Attachment Capture.PNG
Ai facut un backup la registrii ?
Daca da... atunci "restore" sau incearca un windows restore poate functioneaza.

#3
onlyviu

onlyviu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 652
  • Înscris: 07.10.2008
nu am backup facut la registrii..si nici restore nu pot da,pentru ca atunci cand am rulat programul asta de care vorbeam,mi-a sters toate punctele de restore.asta e acum..mi-am zis ca nu folosesc programe tampite..am folosit,m-am ars.

#4
gman_

gman_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 13.01.2009
merge daca dai click dreapta pe iconita si selectezi un folder, in rest nu. poti sa dai click drepata pe folderele cele mai utilizate si selectezi "pin to this list ca sa-ti apara tot timpul sus in lista.

#5
onlyviu

onlyviu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 652
  • Înscris: 07.10.2008
am observat si eu asta...vroiam sa fie ca inainte..dar daca nu se poate,asta e..si tu ai folosit tot EnhanceMySe7en? :lol:
  m-am gandit la ceva...daca imi iau cd-ul cu windows 7 RC(ce il am si acum),il introduc in pc,rulez iarasi setup-ul si aleg upgrade(nu as vrea sa fac un reinstall,prea mult de lucru),credeti ca s-ar putea sa rezolv problema asta din registrii si sa-mi ramana setarile de la programe etc si sa nu mai trebuiasca sa reinstalez toate programele?

Edited by onlyviu, 02 June 2009 - 13:55.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate