Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa
 Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...
 Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina

Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN
 Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook

sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV
 

Parlamentul European a aprobat aderarea Romaniei

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
63 replies to this topic

#55
Tomaso

Tomaso

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 57,714
  • Înscris: 11.04.2005
Ce tema interesanta si ce spirite infierbantate  :)  !

#56
bb_dima

bb_dima

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,300
  • Înscris: 12.04.2005

tomaso, on Apr 25 2005, 16:05, said:

Ce tema interesanta si ce spirite infierbantate  :)  !

<{POST_SNAPBACK}>

:coolspeak:   :boxing:  :clapping:

#57
CapitanuPICARD

CapitanuPICARD

    I love SRI & DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,426
  • Înscris: 10.01.2005

bb_dima, on Apr 25 2005, 15:58, said:

Militiene, tu esti om harnic si inteligent? Ca majoritatea romanilor? Vai de capul tau!

<{POST_SNAPBACK}>


eu ca eu da' sa vezi ce-o sa-i ia draq pe teoreticienii astia plini de ifose care nu stiu sa produca decat cuvantari, programe si alte bla bla-uri.

#58
bb_dima

bb_dima

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,300
  • Înscris: 12.04.2005

CapitanuPICARD, on Apr 25 2005, 16:29, said:

eu ca eu da' sa vezi ce-o sa-i ia draq pe teoreticienii astia plini de ifose care nu stiu sa produca decat cuvantari, programe si alte bla bla-uri.

<{POST_SNAPBACK}>

Din pacate, si uite, repet, din pacate, cred ca n-o sa-i ia draq. Ei n-or sa dispara decat daca n-o sa-i trimitem noi acolo (la draq), prin vot! UE n-are treaba cu asta! Uita-te la exemplul Portugaliei!
Stiu ca tu ma asimilezi cu ei, teoreticienii, bla, bla... In fine... Nu conteaza, treaba ta...

#59
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
si totusi, de ce nu va place in ue? pentru ca o sa ramineti someri?  :w00t:

#60
rakoczy

rakoczy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,395
  • Înscris: 11.03.2005

bufteanu34, on Apr 25 2005, 11:32, said:

esti un  se-curist transformat in UE-giu/mUE-ist! :puke:
bai propaganda, baaaai! UE inseamna ca ne ducem pe conducta, asa ca te bucuri a prost! cand o sa te vad muritor de foame intre aia 20% someri, sa-mi dai um mesaj si te angajez la butic sa speli pe jos. ai sa vezi ce bucurie este.

<{POST_SNAPBACK}>



ooooohhhhh! :w00t:
se poate, bufteanu?! tocmai prietenului tau de birt, bere si MIECI , sa-i spui una ca asta? cum, voi care injurati la comun pe "ungurenii aia - bozgori", acum il asimilezi unui bozgor imputit?!
cred ca tu si caporalu ati baut prea multa tzuica la periferie si el n-a avut sa plateasca..... :naughty:
parca ii ziceai undeva ca trebuie sa-i mai dai si ceva...."papaciuca"? ce specialitate e aia? ceva care servesc militienii?  :coolspeak:
eu zic sa te feresti! prietenul tau are....hm! obiceiuri proaste....de la MISA! ai auzit de MISA?
Militian Idiot Sugaci A.................
e ceva de la spate :puke:

#61
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
visez la un viitor luminos in care masinile vor zbura pe cer alimentate cu apa, poluarea va fi 0, oamenii vor minca numai capsuni si derivate din capsuni, tigrul se va pupa cu antilopa, iar romanii si ungurii vor ciripi fericiti in esperanto. ce lume de vis  :w00t:

edit: si oamenii vor bea numai bere si derivate din bere si vor fi nemuritori

Edited by Mosotti, 25 April 2005 - 17:33.


#62
rakoczy

rakoczy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,395
  • Înscris: 11.03.2005

Mosotti, on Apr 25 2005, 17:32, said:

visez la un viitor luminos in care masinile vor zbura pe cer alimentate cu apa, poluarea va fi 0, oamenii vor minca numai capsuni si derivate din capsuni, tigrul se va pupa cu antilopa, iar romanii si ungurii vor ciripi fericiti in esperanto. ce lume de vis  :w00t:

edit: si oamenii vor bea numai bere si derivate din bere si vor fi nemuritori

<{POST_SNAPBACK}>


da, spasiba! smatrite europaisky na ulitza, gaspadin polkovnik! :w00t:

citat din capitan Pikardov :naughty:

Edited by rakoczy, 26 April 2005 - 06:52.


#63
bb_dima

bb_dima

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,300
  • Înscris: 12.04.2005

Mosotti, on Apr 25 2005, 17:03, said:

si totusi, de ce nu va place in ue? pentru ca o sa ramineti someri?  :w00t:

<{POST_SNAPBACK}>

Pfuaaaaa... Ce adanc gandesti! Cred ca ti s-au supraincarcat creierii cand ai scris astea 2 propozitii... Daca nu stii (nici tu) despre ce e vorba si in ce consta aderarea mai bine abtine-te!

#64
aiu

aiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 165
  • Înscris: 08.10.2004

Mosotti, on Apr 25 2005, 17:03, said:

si totusi, de ce nu va place in ue? pentru ca o sa ramineti someri?  :w00t:

<{POST_SNAPBACK}>


sau ca tre' sa muncim  :rolleyes:

starile astea de inceritudine/ deruta& stuff domnilor ne indeamna sa speculam intr-un stil inconfundabil romanesc in care spiritele iau foc, argumentele acuza,  lezeaza, discutia principiala devine foarte personala etc

acu' ..ce sa zic si io (ca sa ma bag in vorba  B) ).. in procesul asta de integrare (ca o incurajare sau dimpotriva ..) dialogul politic e foarte important pentru ca desi sunt reguli bine stabilite UE are totusi niste principii in faza asta a aderarii ..adica: o perioada de tranzitie pentru tara care adera in care asta isi reduce treptat barierele si protectiile, poate sa stabileasaca si sa negocieze pentru anumite sectoare mai sensibile un calendar mai relaxat .. UE intelege, cel putin asa sustine,  o anume asimetrie in acordarea reciproca de concesii comerciale .. d'aia zic .. sa vedem cum se descurca ai nostrii sa negocieze fiecare felie in parte ..ca nu aprobarea aderarii a fost piatra de hotar

sa nu fim sceptici totusi ..  ;)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate