Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Zodia Rac

- - - - -
  • Please log in to reply
145 replies to this topic

#1
luk4

luk4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,149
  • Înscris: 29.04.2008
Printre atatia lei furiosi,varsatori minunati si gemeni fabulosi mai sunt si racii :D

Fiind un rac veritabil(as spune) sunt curios ce parerea aveti despre aceasta zodie B)

#2
maltese

maltese

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,847
  • Înscris: 16.04.2006
Avand in vedere ca sunt topicuri pentru aproape fiecare zodie in parte va rog sa aduceti argumente sau informatii noi fata de cele existente deja. Evitati sa faceti posturi inutile afirmandu-va doar apartenenta la zodie....

#3
Whip_cream_Simona

Whip_cream_Simona

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 17.04.2009
Eu sunt [d]rac si pot spune din cate ma cunosc...ca sunt foarte lacrimogena...sensibila...romantica, geloasa exagerat de posesiva, ma supar repede, iubesc naturaletea...iubesc copiii...imi place sa am o familie mare...si am mai intalnit persoane in aceasta zodie...sunt de asemenea pudici timizi si nu fac niciodata primul pas..au spus de asemenea ca vor o familie mare si linistita. Eu una ma simt mandra ca sunt [d]rac :D desii sunt foarte capricioasa si ma supar din orice :D si sunt crizata :D si cand am motive sa fiu geloasa nimeni nu-l mai scoate pe vinovat din  mainile mele :D

Edited by Whip_cream_Simona, 17 April 2009 - 20:28.


#4
Dari@

Dari@

    Hoașcă pur si simplu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 18.06.2007
scarabeul... cel mai frumos simbol zodiacal. la egipteni scarabeul simboliza sufletul.

Racii sunt sensibili, de aceea ca sa nu-i lovesti se inconjoara cu o carapace si nu-si arata lumina interioara decat atunci cand sunt siguri ca pot face asta fara sa fie zdrobiti pe dinauntru. si fac asta atat de rar, uneori poate ca niciodata.

#5
Dau

Dau

    veteran

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,548
  • Înscris: 24.01.2007
Racii sunt sensibili, de aceea ca sa nu-i lovesti se inconjoara cu o carapace si nu-si arata lumina interioara decat atunci cand sunt siguri ca pot face asta fara sa fie zdrobiti pe dinauntru. si fac asta atat de rar, uneori poate ca niciodata.

Se cam potriveste in cazul meu.

Edited by Dau, 17 April 2009 - 21:39.


#6
amonra_71

amonra_71

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,792
  • Înscris: 31.03.2008
Racii sunt foarte frumoși. Frumusețe fizică.

#7
luk4

luk4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,149
  • Înscris: 29.04.2008

 amonra_71, on Apr 18 2009, 09:04, said:

Racii sunt foarte frumoși. Frumusețe fizică.


Nu am intalnit prea multi raci care sa confirme asta :)

#8
alina_alinutza

alina_alinutza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 25.04.2007
Racii ma fascineaza , sunt zodia cea mai sensibila si profunda , rareori iti dai seama ce gandesc de fapt. Ma intriga cu naturaletea si spiritul lor de observatie. Sunt tacuti si atenti la cei din jur , acest lucru ii ajuta sa fie in siguranta. De asemenea sunt plini de indoieli si de nesiguranta , si mai mereu defensivi.

#9
amonra_71

amonra_71

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,792
  • Înscris: 31.03.2008

 luk4, on Apr 18 2009, 07:18, said:

Nu am intalnit prea multi raci care sa confirme asta :)
S-au adunat toți în jurul meu?
Oricum, ca frumusețe remarcabilă să zic așa, eu am întâlnit doar raci.

#10
Tidusss

Tidusss

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,834
  • Înscris: 25.08.2006
Zodia nativa a EMOSILOR.

Trecand peste aspectul asta sunt familisti, sentimentali, implicati, racul chiar stie sa iubeasca (spre deosebire de multe alte zodii). Cu toate astea, nu incercati sa raniti un rac...el iarta, dar de uitat, nu va uita niciodata. Si in cazul unei certe mereu va va aduce aminte de ceea ce i-ati facut.

O zodie foarte frumoasa, pacat ca nu se potriveste prea bine cu zodia mea.

Eu cred ca e zodie de ardeleni.

#11
alina85

alina85

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 10.07.2007
cand ma gandesc la raci imi vine in minte "please don't bite me"   :D

in alta ordine de idei...sunt extrem de sensibili si cand li se pune pata pe ceva nu renunta, cicalitori si aroganti dar familisti declarati, adora sa-si petreaca tp in casa, mancaciosi, strangatori si infideli  :P

#12
Tidusss

Tidusss

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,834
  • Înscris: 25.08.2006

 alina85, on Apr 18 2009, 14:42, said:

cand ma gandesc la raci imi vine in minte "please don't bite me"   :D

in alta ordine de idei...sunt extrem de sensibili si cand li se pune pata pe ceva nu renunta, cicalitori si aroganti dar familisti declarati, adora sa-si petreaca tp in casa, mancaciosi, strangatori si infideli :P
Pai ori familisti, ori infideli? :D

Sau te referi la infidel cu termenul de păgân? Desi a trecut Evul Mediu de ceva timp.

P.S: mama...mai e si ardeleanca, se accentueaza toate calitatile x2

#13
alina85

alina85

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 10.07.2007
da...familisti...insa poti sa ai familie si sa inseli  :D ...simplu ca "buna ziua"

bunica e rac si...stiu ce zic...nu referitor la infidelitate, insa la celelalte puncte  :P

#14
Laberta

Laberta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,491
  • Înscris: 04.09.2006

 luk4, on Apr 18 2009, 09:18, said:

Nu am intalnit prea multi raci care sa confirme asta :)


Eu sunt frumoasa.  -_-

#15
luk4

luk4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,149
  • Înscris: 29.04.2008

 Laberta, on Apr 18 2009, 15:14, said:

Eu sunt frumoasa.  -_-


Am zis ca nu am intalnit prea multi deci sunt si exceptii printre care si tu :P

Edited by luk4, 18 April 2009 - 19:26.


#16
WackoJacko

WackoJacko

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 15.04.2009
Mda, cam introvertiti uneori si sarcastici, dar nu atat de critici precum fecioarele. Nu sunt un nativ al acestei zodii, dar nu as schimba-o pentru ca imi ador data nasterii.

#17
Tidusss

Tidusss

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,834
  • Înscris: 25.08.2006

 WackoJacko, on Apr 19 2009, 19:49, said:

Mda, cam introvertiti uneori si sarcastici, dar nu atat de critici precum fecioarele. Nu sunt un nativ al acestei zodii, dar nu as schimba-o pentru ca imi ador data nasterii.
Born June-22-1992

Hahahaha, esti nascuta in aceeasi zi cu o fosta prietena de-a mea (care, sa fiu sincer, era cam emo asa). Bine, tu ai aparut cu cativa ani buni dupa ea.
Da si cu fix o saptamana/luna inainte de mama/bunica.

#18
WackoJacko

WackoJacko

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 15.04.2009

 Tidusss, on Apr 19 2009, 20:22, said:

Born June-22-1992

Hahahaha, esti nascuta in aceeasi zi cu o fosta prietena de-a mea (care, sa fiu sincer, era cam emo asa). Bine, tu ai aparut cu cativa ani buni dupa ea.
Da si cu fix o saptamana/luna inainte de mama/bunica.


wow :)). 22 iunie e cea mai lunga zi din an, si imi plac zilele lungi.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate