Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania
 AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului
 Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video
 Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling
 

Cat de seriosi sunt cei de la VitaShop?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Materium

Materium

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,148
  • Înscris: 23.02.2005
Am vrut sa ii fac mamei mele un cadou de 8 Martie si cum am vazut ca suspina dupa reclama facuta la Pro Chef m-am gandi ca e un cadou frumos. Asta mai ales ca se apropie ziua de nastere a viitoarei soacre si daca aparatul arata destul de bine  si este util in bucatarie poate ii ofer si ei unul. Bun vad reclama la Tv, iau numarul si sun. Marturisesc ca atunci cand cumpar ceva mai mai scump de 1 milion mai intai ma uit bine pe la toate magazinele, pun ceva intrebari, eventual ma uit si pe net ce se scrie despre produs, asa ca de ce nu am facut asa si aici nu prea imi dau seama; cred ca trebuia sa platesc si eu impozit pe prostie. La telefon imi raspunde o voce feminina care dupa ce imi i-a numarul de tel imi spune ca ma vor suna ei si chiar asa se intampla. Ma intreaba daca mai vreau sa cumpar produsul, eu raspund afirmativ imi spune conditiile, sunt de acord, dau datele presonale respectiv adresa, iar tipa imi spune ca vine produsul intr-o saptamana. Cum era 6 Martie nu prea mi-a convenit dar am zis ok intelege mama. Problema e ca acum calendarul arata 30 martie si produsul inca nu a aparut. Le-am dat telefon acum o saptamana si mi-au zis ca nu au produsul pe stoc dar ca pana la sfarsitul lunii o sa-l primesc, in prealabil voi fi anuntat de catre un agent de vanzari de la ei. Nici un semn de viata.
Asa ca vin si va intreb daca a mai cumparat cineva de la ei? Si daca da tot asa de greu i-a venit produsul? Sincer ma gandesc din ce in ce mai serios sa renunt la el. In ritmul asta il fac cadou de Paste, eventual la Pastele cailor.

#2
teodorul

teodorul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 06.10.2004
eu l-am primit la timp,
dar nu sunt tocmai multumit de calitatile acestuia, nu vreau sa te influentez deloc.

:)

#3
Materium

Materium

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,148
  • Înscris: 23.02.2005
Ok asta e un risc pe care mi l-am asumat din moment ce am comandat un produs fara sa il vad in prealabil. Rugamintea mea este sa imi spui de ce nu esti multumit? Calitatea materialelor din care este fabricat sau a optiunilor si a modului in care se comporta?

#4
sonic_adi

sonic_adi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 30.11.2004

Materium, on Mar 31 2005, 07:45, said:

Rugamintea mea este sa imi spui de ce nu esti multumit? Calitatea materialelor din care este fabricat sau a optiunilor si a modului in care se comporta?

<{POST_SNAPBACK}>


Si eu am primit la timp comanda cam in 5-6 zile. Moral era ca "tipa" de la telefon sa stie sau sa-ti spuna ca nu au produsul in stoc.
In fine, si eu am aceiasi parere adica calitatea cam lasa de dorit si ca sa nu arunc cuvinte aiurea iti dau exemplul cu "plasticul".
Trebuie sa stii ca exista diferite tipuri de plastic care la o simpla atingere iti da sau nu incredere in produsul respectiv. Simti daca e solid, durabil, rezistent sau traiesti cu frica ca se poate rupe in orice clipa. Calitatea cam lasa de dorit. Si fara sa dau exempe de preturi ca sa nu fac vre-o greseala, vreau sa ma refer la tigaia aceea cu 2 fetze de pe care o gasesti la juma de pretz in metro.


:peacefingers:

#5
Materium

Materium

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,148
  • Înscris: 23.02.2005
Ok m-am prins cum sta treaba. Sincer nu ma asteptam la mai mult(ma refer la calitate nu si la timpul de livrare). Si mai sincer daca nu vin saptamana asta refuz sa le mai cumpar produsul. Astia nu sunt RDS ca sa ii astept 3 luni sa vina sa imi ofere ceva ce singuri s-au anagajat intr-o perioada de timp bine stabilita. :angry:

Edited by Materium, 31 March 2005 - 11:47.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate