Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...
 Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...
 Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl
 

Oferta speciala la reîncărcare Orange PrePay

- - - - -
  • Please log in to reply
310 replies to this topic

#1
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007
Ofertă specială la reîncărcare !

Pentru cǎ ești client Orange PrePay, sǎptǎmâna aceasta ai o ofertǎ specialǎ:
primesti 60 de minute în rețea bonus la prima reîncǎrcare de minimum 4 euro .
Atentie : pentru a-ți activa bonusul, trimite mai întâi gratuit un mesaj scris cu textul “bonus” la 321 , abia apoi reîncarcǎ-ți contul !
Bonusul se alocǎ doar pentru prima reîncǎrcare de minimum 4 euro efectuatǎ în sǎptǎmâna 16 – 22 martie 2009 ,
vor fi luate în considerare toate metodele de reîncǎrcare, cu excepția transferului de credit și a reîncǎrcǎrii de rezervǎ .
Reîncǎrcǎrile cumulate nu vor fi luate în considerare - de exemplu, dacǎ reîncarci 2 euro și apoi mai efectuezi o reîncǎrcare de 3 euro, deci cumulat 5 euro, acest credit nu va fi luat în calcul pentru bonusul de 60 de minute în rețea.
Cele 60 de minute în rețea sunt valabile 30 de zile și pot fi folosite doar în perioada activǎ a contului ,
minutele primite bonus se vor consuma dupǎ terminarea minutelor din opțiuni

#2
Eagle Raider

Eagle Raider

    try

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,961
  • Înscris: 29.04.2006
am vazut si eu la tv, merge oferta... probabil are nevoie de bani in saptamana asta :D

#3
tibi008

tibi008

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 362
  • Înscris: 31.10.2006
Se pare ca nu va fi oferta la reincarcare doar saptamana asta , in fiecare saptamana o sa fie alta oferta la reincarcare , cel putin asa am vazut  la tv. E un fel de happy weeks cum a fost la vodafone.

#4
bobo1989

bobo1989

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 14.12.2008
Intr-adevar timp de 4 saptamani vor fi oferte diferite...azi am fost la un partener Orange (Telesys) si am vazut ce va fi in urmatoarele saptamani!
Din cate imi aduc aminte:
-sapt viitoare: bonus dublu
-peste 2 sapt: jumatate din valoarea incarcata
-peste 3 sapt: 100 sau 200 de mesaje in retea (nu mai retin exact nr sms-urilor)

Daca am gresit ceva imi cer scuze, nu m-au interesat foarte tare ofertele...cu exceptia celei din ultima saptamana cu sms (ca sunt in apropiere de Paste si as avea nevoie :P )

Edited by bobo1989, 19 March 2009 - 20:11.


#5
lucienuk

lucienuk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,579
  • Înscris: 27.04.2007

 bobo1989, on Mar 19 2009, 20:09, said:

Intr-adevar timp de 4 saptamani vor fi oferte diferite...azi am fost la un partener Orange (Telesys) si am vazut ce va fi in urmatoarele saptamani!
Din cate imi aduc aminte:
-sapt viitoare: bonus dublu
-peste 2 sapt: jumatate din valoarea incarcata
-peste 3 sapt: 100 sau 200 de mesaje in retea (nu mai retin exact nr sms-urilor)

Daca am gresit ceva imi cer scuze, nu m-au interesat foarte tare ofertele...cu exceptia celei din ultima saptamana cu sms (ca sunt in apropiere de Paste si as avea nevoie :P )

Eu am primit mesaj cu oferta speciala pentru saptamana urmatoare si nu e bonus dublu.

La reincarcare de 4 euro primesti bonus 2 euro.
Mesajul trimis la 321 pentru a activa oferta costa 5 centi.

#6
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Varianta cu bonus dublu a mai fost candva. Sau e jumatate din valoarea reincarcata?
Mai interesanta pare aceasta cu 60 de minute.

#7
bobo1989

bobo1989

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 14.12.2008

 lucienuk, on Mar 21 2009, 21:39, said:

Eu am primit mesaj cu oferta speciala pentru saptamana urmatoare si nu e bonus dublu.

La reincarcare de 4 euro primesti bonus 2 euro.
Mesajul trimis la 321 pentru a activa oferta costa 5 centi.

Scuze daca am gresit...am scris ce mi-am adus aminte ca scria pe foaia cu oferte de acolo....maine o sa trece iar sa ma uit...
Pe mine m-a interesat sapt asta cu 60 minute si oferta din ultima saptamana cu mesaje

#8
lucienuk

lucienuk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,579
  • Înscris: 27.04.2007

 bobo1989, on Mar 22 2009, 20:15, said:

Scuze daca am gresit...am scris ce mi-am adus aminte ca scria pe foaia cu oferte de acolo....maine o sa trece iar sa ma uit...
Pe mine m-a interesat sapt asta cu 60 minute si oferta din ultima saptamana cu mesaje

Pe mine ma intereseaza saptamana 30 martie-5aprile.
Jumate din valoarea reincarcata suna bine... Asteptam...

#9
Bllizzard

Bllizzard

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 01.10.2005

 lucienuk, on Mar 22 2009, 20:38, said:

Pe mine ma intereseaza saptamana 30 martie-5aprile.
Jumate din valoarea reincarcata suna bine... Asteptam...

saptamana asta e cu bonus jumatate din cat ai incarcat (daca dai mai intai BONUS la 321)

#10
danok007

danok007

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 479
  • Înscris: 11.02.2007
Azi am trimis mesaj cu bonus la 321 , am primit mesaj de confirmare, mi-am reincarcat contul cu 4 euro si nu am primit niciun bonus .  :huh:
De jumatate de ora tot astept.

Update :
am primit acum 1 euroCent

Edited by danok007, 23 March 2009 - 17:27.


#11
tibi008

tibi008

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 362
  • Înscris: 31.10.2006
Neatragatoare oferta de saptamana asta in special pentru ca acel bonus se poate utiliza doar pentru minute si sms in retea , deci daca ai vreo optiune cu minute/sms in retea ca sa consumi bonusul trebuie sa astepti terminarea minutelor/sms din optiune, plus ca expira in 30 de zile, daca vroiau intradevar sa atraga clientii sa isi reincarce cartela bonusul acela trebuie sa fie considerat ca si creditul normal, fara acele limitari tampite.

#12
lucienuk

lucienuk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,579
  • Înscris: 27.04.2007

 tibi008, on Mar 23 2009, 17:43, said:

Neatragatoare oferta de saptamana asta in special pentru ca acel bonus se poate utiliza doar pentru minute si sms in retea , deci daca ai vreo optiune cu minute/sms in retea ca sa consumi bonusul trebuie sa astepti terminarea minutelor/sms din optiune, plus ca expira in 30 de zile, daca vroiau intradevar sa atraga clientii sa isi reincarce cartela bonusul acela trebuie sa fie considerat ca si creditul normal, fara acele limitari tampite.

Pe site nu scrie nimic de valabilitate... Pana la urma cum e. Normal daca aveau valabilitate 30 de zile era specificat. Nu?

#13
tibi008

tibi008

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 362
  • Înscris: 31.10.2006
Pentru cǎ ești client Orange PrePay, sǎptǎmâna aceasta ai o ofertǎ specialǎ:

    * bonus jumatate din valoarea primei reîncǎrcǎri de minimum 4 EUR

ce trebuie sǎ știi despre aceastǎ ofertǎ

    * bonusul poate fi consumat doar pentru apeluri și mesaje scrise, în rețea
    * pentru a beneficia de bonus, trimite mai întâi un mesaj scris cu textul BONUS la 321 (tarif 5cenți/mesaj), apoi reîncarcǎ­-ți contul
    * bonusul se alocǎ doar pentru prima reîncǎrcare de minimum 4 euro efectuatǎ în sǎptǎmâna 23 – 29 martie 2009
    * vor fi luate în considerare toate metodele de reîncǎrcare, cu excepția transferului de credit și a reîncǎrcǎrii de rezervǎ
    * reîncǎrcǎrile cumulate nu vor fi luate în considerare
      de exemplu, dacǎ reîncarci 4 euro, vei primi 6 euro credit, din care 2 euro reprezintǎ bonusul calculat astfel: 2 euro bonus= 40 de cenți bonus de reîncǎrcare+ 160 de cenți bonusul acestei oferte
    * bonusul este valabil 30 de zile și poate fi folosit doar în perioada activǎ a contului tǎu PrePay
    * creditul primit bonus se consumǎ dupǎ terminarea minutelor și mesajelor scrise din opțiuni

#14
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007

 tibi008, on Mar 23 2009, 18:46, said:

Pentru c? ești client Orange PrePay, s?pt?mâna aceasta ai o ofert? special?:
    * bonusul poate fi consumat doar pentru apeluri și mesaje scrise, în rețea
    * pentru a beneficia de bonus, trimite mai întâi un mesaj scris cu textul BONUS la 321 (tarif 5cenți/mesaj), apoi reîncarc?­-ți contul
    *bonusul este valabil 30 de zile și poate fi folosit doar în perioada activ? a contului t?u PrePay

 danok007, on Mar 23 2009, 17:23, said:

Update :
am primit acum 1 euroCent
Eu cred ca astia fac misto de clienti :lol:

Edited by danutz1, 23 March 2009 - 22:27.


#15
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Am activat oferta de saptamana trecuta, intr-adevar am  primit 60 de minute in retea valabile o luna. In paralel am activata si extraoptiunea 180 minute in retea cu 4 euro/luna (oferta Jocuri de cuvinte). Minutele intr-adevar nu se cumuleaza, la verificarea acestora la *133# vin 2 sms-uri separate cu numarul de minute ramase.

#16
bobo1989

bobo1989

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 14.12.2008

 danok007, on Mar 23 2009, 17:23, said:

Azi am trimis mesaj cu bonus la 321 , am primit mesaj de confirmare, mi-am reincarcat contul cu 4 euro si nu am primit niciun bonus .  :huh:
De jumatate de ora tot astept.

Update :
am primit acum 1 euroCent

asa am patit si eu cu minutele de sapt trecuta!
Dar am sunat la servisiul clienti si mi-au actualizat informatiile de la *133# si apoi mi-a aparut!

Edited by bobo1989, 23 March 2009 - 22:39.


#17
cristim81

cristim81

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 05.03.2009
cartela orange pre paid de am avut o am aruncat o
si era din aia cu 400 minute :lol: la 4 euro

#18
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Dupa ce am reincarcat, am activat oferta si am dat sa sun a intrat robotul cu textul "Esti in perioada de gratie...", a doua oara a mers normal, care o fi fost cauza nu se stie.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate