Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?
 Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou
 Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...
 Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...
 

Nokia n95 8gb de la magazin online

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Katta92

Katta92

    Sibiu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,774
  • Înscris: 08.09.2008
Salutari,vreau sa-mi achizitionez in curand un nokia n95 8gb de pe clickgsm pt ca e mult mai ieftin fata de magazin,ce vreau eu sa va intreb e de incredere site-ul?

Ma refer sa nu-mi trimita o copie chinezeasca sau unul deja folosit.

Ma lasa sa verific coletul inainte de cumparare?asa cam stiu ce trebuie facut pt a verifica daca e copie sau nu...

Garantie se da?nu am mai cumparat niciodata telefon de la un magazin online si nu stiu la ce sa ma astept. :)

Multumesc.

#2
newtask

newtask

    proud porsche driver b-)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,183
  • Înscris: 26.06.2008
Garantie se da, dar mi se pare ca , costa 10 euro in plus, 24 de luni (daca nu cumva e deja inclusa in pret).

Coletul il poti verifica inainte sa dai banii, si daca nu iti convine il poti trimite inapoi la ei. Dar iti zic eu ca nu trimit chinezarii, doar daca ai citit tu gresit, si scria "replica".

Da, sunt de incredere.

#3
Steauaboy95

Steauaboy95

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,802
  • Înscris: 03.12.2007

 Katta92, on Jan 7 2009, 19:40, said:

Salutari,vreau sa-mi achizitionez in curand un nokia n95 8gb de pe clickgsm pt ca e mult mai ieftin fata de magazin,ce vreau eu sa va intreb e de incredere site-ul?

Ma refer sa nu-mi trimita o copie chinezeasca sau unul deja folosit.

Ma lasa sa verific coletul inainte de cumparare?asa cam stiu ce trebuie facut pt a verifica daca e copie sau nu...

Garantie se da?nu am mai cumparat niciodata telefon de la un magazin online si nu stiu la ce sa ma astept. :)

Multumesc.

Eu as spune sa te orientezi spre EMAG sau PCFun...deoarece sunt magazine mai serioase :D
Deja N95 8GB incepe sa scada...chiar daca UIMITOR inca este la 20 de milioane in magazine :)
Din partea mea sa ramana asa :lol: Ca de craciun/vara viitoare sa il dau cu 1000 lei, daca nu sub nu scad si deci nu il vand :D

#4
Katta92

Katta92

    Sibiu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,774
  • Înscris: 08.09.2008
Steauaboy,asa n-are niciun rost,eu am cautat pe net un pret cat mai ieftin,pe Emag si pe pcfun e aproximativ la fel pretul ca in magazin.

Chiar acum o ora am facut comanda la tel de la click gsm,sper sa fie seriosi si oricum daca nu imi convine ceva nu il cumpar. ;)

#5
newtask

newtask

    proud porsche driver b-)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,183
  • Înscris: 26.06.2008
Buna alegere! ;)

Asteptam vesti. :)

#6
Steauaboy95

Steauaboy95

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,802
  • Înscris: 03.12.2007

 Katta92, on Jan 9 2009, 16:26, said:

Steauaboy,asa n-are niciun rost,eu am cautat pe net un pret cat mai ieftin,pe Emag si pe pcfun e aproximativ la fel pretul ca in magazin.

Chiar acum o ora am facut comanda la tel de la click gsm,sper sa fie seriosi si oricum daca nu imi convine ceva nu il cumpar. ;)

Bine ca nu ai facut la mirceagsm :lol: tzeapa ca acolo n-am vazut :)
Succes! Si sper de maine sa apari pe forum la N95 8GB...portile sunt deschise :P

Edited by Steauaboy95, 09 January 2009 - 21:13.


#7
newtask

newtask

    proud porsche driver b-)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,183
  • Înscris: 26.06.2008

 Steauaboy95, on Jan 9 2009, 21:13, said:

Bine ca nu ai facut la mirceagsm :lol: tzeapa ca acolo n-am vazut :)
Succes! Si sper de maine sa apari pe forum la N95 8GB...portile sunt deschise :P
Nu e nicio teapa. Dar evident, ai citit si tu o parere la unu' cu doua post-uri, si acum te lauzi cu experientele tale, care evident nu au existat.

#8
Steauaboy95

Steauaboy95

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,802
  • Înscris: 03.12.2007

 newtask, on Jan 9 2009, 21:25, said:

Nu e nicio teapa. Dar evident, ai citit si tu o parere la unu' cu doua post-uri, si acum te lauzi cu experientele tale, care evident nu au existat.

Nu prietenul meu, am vrut sa comand N95 8GB de la ei, si faptul ca mi-a ajuns coletul dupa o saptamana iar postasul mi-a spus ca pachetul nu poate fi deschis am refuzat comanda, si l-am luat de la germanos unde il "pipai" inainte :)

Apropo...te platesc astia de la mirceagsm sa le faci reclama?

Edited by Steauaboy95, 09 January 2009 - 21:48.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate