Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...
 Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche
 recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti
 datasheet crawling

Sanse refinantare

arii

Sapa peste pardoseala
 

Loganurile chemate in Service

- - - - -
  • Please log in to reply
133 replies to this topic

#127
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,315
  • Înscris: 05.06.2002
dezechilibrata vreo roata? ai luat vre-o groapa mai serioasa in ultima vreme? ai peticit vreun cauciuc si nu l-ai echilibrat?

#128
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,397
  • Înscris: 29.11.2001
sau s-a incarcat un janta cu zapada / gheata? Un pneu mai desumflat? etc ...

Curata cum trebuie jantele / caucioacele si apoi incearca sa mergi pe un drum curatat BINE de gheata / zapada. Evident, fara lanturi! ;)

Edited by Tyby, 01 February 2005 - 21:49.


#129
Alios

Alios

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 22.02.2003
cauciucurile is bune...creca cum ati spus..este zapada in jante sau ceva!!!o so duc la o splatorie sa o incalzeasa bine ..daca tot face asa ...la grantie cu ea!!!

#130
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002
Doamne, cat pot abera unii...habar nu au de domeniul, dar is experti toti.

Oameni buni, mai invatati sa filtrati informatiile..chiar fara sa fiti experti in masini. Lasati pocnitorile astea de stiri din media romaneasca.

Va rog editati description-ul de la thread...nu de alta, dar prostim lumea, nu 15000 sunt chemata ci cca. 2500-2600

#131
morpheusdj

morpheusdj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,036
  • Înscris: 21.05.2004
Sunt mai mult de 2500.....unele au probleme cu pericol de incendiu...unele cu cricul...iare altora le este recsris softul.

Oricum......asa a aparut stirea atunci....asa am pus-o si eu. Cat despre thread.....nu pot eu sa-l schimb....dar daca vrea un moderator e binevenita schimbarea.

Imi cer scuze....oricum ideea mea a fost ca este o dovada de seriozitate Dacia...nu am avut intentii malefice :)

Edited by morpheusdj, 02 February 2005 - 12:55.


#132
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,404
  • Înscris: 14.12.2003
loganul merge foarte bine prin zapada nu se compara cu cielo si almeu nu a avut vreo problema pana la 1500 km.Pe gheata la frane se simte abs

#133
dejawu

dejawu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 02.09.2009
am un vecin taximetrist.a bagat 800.000 km cu un Logan de 1,4 si nu a schimbat nimic la motor.m-au luat dracii ca eu in passatul meu tdi din 2007 am schimbat aproape tot la motor.adica turbo,injectoare ,rampa injectoare din plastic ,ca s-a bulit plasticu,si am regenerat filtrul de particule de 2 ori.

#134
dejawu

dejawu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 02.09.2009
acum ia cazut si turbo .la dus soferul meu la VW sa-l schimbe cu unu nou pe care l-am luat la 400 euro din germania de la o firma care da si garantie 1 an fara limita de kilometri.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate