Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Balans la ridicare picior dupa ac...

Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...
 Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...
 Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 

Isi revine piata imobiliara?

- - - - -
  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#73
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006
punkt declar solemn ca m-am cumintit.

the end sterge tampeniile pliz

#74
haplea82

haplea82

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,577
  • Înscris: 21.02.2007
inca o veste buna din state,care configureaza o schimbare de trend: http://biz.yahoo.com...27/economy.html

#75
Nicanor

Nicanor

    S t a l k e r

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,326
  • Înscris: 13.03.2003
...ce trend, s&p ne-au trimis direct in papua noua guinee :huh:...

#76
cristianco

cristianco

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 515
  • Înscris: 18.09.2004
Mi-e greu sa vad legatura intre s&p si imobiliar, dar fie.
Deci, Ilie Serbanescu povestea aseara, la emisiunea lui Gadea, ca scaderea asta de rating e cusuta cu ata alba. Si eu zic la fel. In conditiile actualei crize, Romania a avut cel mai putin de suferit (pana acum) dintre statele UE. Deci ratingul ar trebui sa se duca naibii pe la altii. Da cum S&P sunt niste golani, ca si aia care iau ajutor 80 miliarde de la stat dupa care se-apuca sa-i joace la speculatii si jmenuri pe piata valutara (Daianu va depune un protest pe chestia asta in CE). Am crezut initial ca Isarescu delireaza electoral cu atacurile asupra leului, stimulat de unii sau altii, dar m-am inselat si acum imi scot palaria in fata lui. Bancile cu staif chiar vor sa ne duca la sapa de lemn, salvandu-si pielea pe spinarea romanilor. Se pare ca nu s-a terminat, si inca se joaca tare.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate