Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Kenvelo - Marfa cea mai proasta

- - - - -
  • Please log in to reply
452 replies to this topic

#451
anieni

anieni

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 21.05.2008
In ultimul an am luat si eu cateva produse Kenvelo la oferta, camasile am vazut ca tin,  blugii la fel, hainele de copii sunt de calitate si destul de ieftine cand prinzi reduceri/oferte.
In schimb am luat 2 tricouri care s-au largit foarte putin la gat, dar intr-adevar erau si cele mai ieftine. Le spal la max.40 de grade.

#452
geo2fgood

geo2fgood

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.07.2011
ba nush ce cacat mancati voi legat de preturi ca eu acum 1 luna am mers si toate tricourile erau intre 200 si 300 de mii si nu stiu unde ati vazut voi blugi la 100 de euro ca eu de un an imi tot iau haine de acolo si o pereche de blugi  e maxim 200ron in conditiile in care e oferta sa iei de 3 milioane si sa platesti jumate ca in rest le gasesti tot timpul la maxim 1 milion  :)
si daca nu ma credeti uitativa pe siteul http://www.shop.kenvelo.ro/ sa vedeti ce preturi au...si cat despre calitate nu este chiar de cea mai buna calitate dar este destul de ok

si prin nu de cea mai buna calitate ma refer ca nu e ca la firme foarte scumpe precum armani,dsquared si firme de genu asta...dar e la fel debuna ca la firmele concurente gen h&m,new yorker,etc....

dar eu acum garantez doar pt tricouri ca in rest nu stiu

#453
sanntos

sanntos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 377
  • Înscris: 08.10.2008

View Postbonygy, on 16th May 2011, 08:48, said:

Kenvelo sucks!
Am cautat multa vreme sa-mi iau niste blugi... dar eu vreau stilul clasic, fara floricele, impuscaturi, rupturi (daca vreau, mi le fac eu, cu cutter-ul, nu e nevoie sa mi-i vanda ei rupti), nu am gasit nimic
nu vreau sa fac reclama, dar am gasit la alta firma, intr-adevar mai scumpi, dar merita.
in schimb, Kenvelo si alti tampiti din astia, cred ca s-au reprofilat numai pentru cocalari si boarfe - blugi cu turul la genunchi, rupti in dos, cu fel de fel de rahaturi pe ele, dar oamenii seriosi, vorba cuiva de mai sus, sa mearga in Europa.
chiar cu reducerile acelea pompoase, nu merita banii
Du-te in H (Pavilionul H) si gasesti pe acolo destui blugi simpli.

Oricum, nu mi-am luat nimic din Kenvelo de ani buni, dar sunt unele lucruri foarte ieftine. Tricouri la 19.9Lei pentru baieti/fete, niste maieuri la 9.9Lei pentru fete, diferite alte haine ieftine... Au si anumite modele scumpe, dar nu e o regula.
Nu stiu cat de bune sunt acum. Nu cred ca sunt groaznice incat sa nu merite un tricou 20lei, sau mai stiu eu ce.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate