Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...
 De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...
 Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu
 Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling

Sanse refinantare
 

AS Roma - CFR Cluj

- - - - -
  • Please log in to reply
148 replies to this topic

#127
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,658
  • Înscris: 30.10.2003

 Stefy333, on Sep 17 2008, 09:12, said:

Insa mi-e teama ca daca nu va castiga vor aparea tot felu de declaratii in presa cum ca:Aaaaaa.....Cfr a castigat si Steaua nu :P ....ceva de genu!Declaratii care sigur numai niste retardati le vor face si asta va declansa un nou scandal in fotbalul romanesc ;) Insa nu uitati un lucru:Bayern nu e Roma ;)
Oricum or sa fie. Si da ai dreptate, nici vara nu-i ca iarna!

#128
petru_

petru_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 459
  • Înscris: 02.02.2006
Fantastic. N-am mai vazut o echipa romaneasca care sa joace atat de frumos din vremurile ceausiste cand steaua si dinamo erau mari. Nu sunt nici cfr-ist si nici clujean, nici macar microbist, dar ieri clujul a facut sa-mi creasca pulsul si m-a facut sa fiu un pic mai mandru ca sunt roman.
Din pacate, cred ca e singura echipa romaneasca ce are un asemenea tonus pe teren tocmai pentru ca nu este tocmai romaneasca.
Sper sa ne bucuram si de steaua in seara asta, dar ma astept mai mult la un joc clasic romanesc, adica lesinat. Bafta Steaua, aratati-mi ca ma insel.

#129
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,499
  • Înscris: 04.05.2006

 danbubba, on Sep 16 2008, 23:15, said:

cine credea ca CFR`u va tine garda atat de sus in meciul cu Roma ! Ne`au uimit pe toti cu jocul lor :D vorba aia: " Joaca pentru Romania, Castiga pentru Romania"  :rolleyes:

Nu-i adevarat...joaca pentru bani...castiga pentru Romania :lol:

Sincere felicitari pentru jocul prestat, sper sa tina si Steaua piept nemtalailor. Oare de ce n-or putea sa joace la fel si in campionatul intern?

#130
porphyrogenitus

porphyrogenitus

    priveste profund

  • Grup: Validating
  • Posts: 23,297
  • Înscris: 30.10.2005
Felicitari initiatorului acestui topic si multumim pt. pronosticul oferit :D .
Asteptam cu aceeasi nerabdare meciul lu' Steaua.
Felicitari CFR, felicitari patronului, felicitari antrenorului si multe felicitari presedintelui CFR, unul din putinii romani din echipa. Un meci frumos, cu mult peste asteptari.

#131
Bismarck

Bismarck

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 492
  • Înscris: 27.03.2007
Ma intreb cu ce ochi o fi vazut meciul Andone !? ...  :eek:

#132
TupaC

TupaC

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,220
  • Înscris: 05.02.2006
Foarte frumos meci l-am trait intens fiecare secunda !

#133
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
Mda...eu sunt stelist, dar trebuie sa spun ca daca continua sa joace asa o sa incep sa tin cu Clujul... :D
Bravo, au stat perfect in teren, au fost si putin furati de arbitru. Asta e, greseala e omeneasca. Se mai intampla.
Din pacate, diseara va fi un meci mai greu, cu o echipa in forma - as roma era cam rablagita... - , pe un teren care convine nemtalailor de minune - mai putin lui Ribery, daca joaca... :D -  acolo vad un 1-0 pt steaua, cu greu. Steaua nu are cum sa ia gol de la nemtalai. (poate vezi ca ia vreo 5...:DD ) ...

#134
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
chiar ca demult nu am vazut un meci asa de frumos :) ma refer la meciurile in care sa fi jucat cel putin o echipa din Romania :) sper sa fi vazut stelistii aseara meciu si sa fi invatat si ei ceva din meciu respectiv

#135
dennis12225

dennis12225

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,193
  • Înscris: 15.05.2007
Felicitari CFR-ului pentru meciul bun de ieri seara, au jucat bine si au stat bine in picioare. Felicitari baieti!

#136
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007
mare parte din "vina" apartine antrenorului, conteaza mult sa ai un nebun care sa te impinga de la spate sa joci ofensiv...

oricum, felicitari cfr cluj, au jucat extraordinar :)

#137
suporter-steaua

suporter-steaua

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 14.09.2008
a jucat aproape fara greseala. Pentru ca au gresit la gol au gresit :)

#138
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006

 Radu18-, on Sep 16 2008, 23:02, said:

Si are dreptate.
:death: :deadtongue:   :lol:

#139
dulgherul

dulgherul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,463
  • Înscris: 28.02.2008
Felicitări C.F.R. Faceți ceva și cu Celsea, măcar acasă, cel puțin un egal că pe franțuji îi bateți. Hai C.F.R.

#140
Dau

Dau

    veteran

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,552
  • Înscris: 24.01.2007
Felicitari echipei CFR Cluj !!!  :first: Un meci deosebit de frumos. Foarte diferit stilul de joc al jucatorilor de la Cluj fata de ce practica romanii nostri :) Trebuie prezentat in orice scoala de fotbal din lume acest meci. Succes in viitor !

#141
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
:D Ma uitam pe site-ul As romei... pe forum, inainte de meci o dadeau ca e sansa lor sa isi revina si ca o sa ii rupa pe romani. de atunci e liniste...nu a mai scris nimeni pe forum... de ce oare?  :lol: :lol:   forta romania, forta cluj. si hai steaua diseara.

#142
rekul05

rekul05

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 305
  • Înscris: 06.08.2008
FELICITARI echipei CFR!
N-am mai vazut de mult un asemenea meci, sa zicem cu o echipa romanesca (ca denumire!), de o asa calitate.
S-o tineti tot asa, baieti. Chiar era nevoie pe plan romanesc de asa ceva.
Cel putin pe mine m-a facut sa ma simt fericit... ca-s roman! (din Bucuresti)

Bravo inca o data.  :first:

#143
suporter-steaua

suporter-steaua

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 14.09.2008
CFR-ul are sanse mari sa bata si pe Bordeaux

#144
alfaromeo

alfaromeo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 01.09.2003

 Stefy333, on Sep 17 2008, 08:12, said:

Bravo CFR :coolspeak: .Sunt mandru ca sunt roman insa nu uitati un lucru....majoritatea jucatorilor lui CFR sunt straini si asta spune totul!Ei au alta mentalitate fata de romani,nu se baga cu fundul in poarta,reusesc sa revina in joc  ;) .Daca era o echipa numai cu romani nu cred ca ar fi castigat!Sunt stelist si sper ca Steaua sa castige in seara asta ;) .Insa mi-e teama ca daca nu va castiga vor aparea tot felu de declaratii in presa cum ca:Aaaaaa.....Cfr a castigat si Steaua nu :P ....ceva de genu!Declaratii care sigur numai niste retardati le vor face si asta va declansa un nou scandal in fotbalul romanesc ;) Insa nu uitati un lucru:Bayern nu e Roma ;)
Corect.S-a vazut ce a facut Steaua cu Bayern.Steaua are ceva straini dar se pare ca sunt mai slabuti decat cei de la CFR.Oricum,atunci cand jucatorii sunt cat de cat jucatori si nu ajutori de zugravi,se vede.CFR nu a jucat precum Real Madrid sau Manchester,dar au stiut sa dea niste pase exacte si sa finalizeze.Cei de la Steaua nu stiu nici sa paseze,deci sa zica mersi ca au luat doar 1-0 de la Bayern.Becali ar trebui sa se gandeasca si sa mai schimbe din jucatori.Multi stau pe teren degeaba.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate