Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

AS Roma - CFR Cluj

- - - - -
  • Please log in to reply
148 replies to this topic

#145
Stefy333

Stefy333

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 20.01.2008

View Postalfaromeo, on Sep 18 2008, 07:52, said:

Corect.S-a vazut ce a facut Steaua cu Bayern.Steaua are ceva straini dar se pare ca sunt mai slabuti decat cei de la CFR.Oricum,atunci cand jucatorii sunt cat de cat jucatori si nu ajutori de zugravi,se vede.CFR nu a jucat precum Real Madrid sau Manchester,dar au stiut sa dea niste pase exacte si sa finalizeze.Cei de la Steaua nu stiu nici sa paseze,deci sa zica mersi ca au luat doar 1-0 de la Bayern.Becali ar trebui sa se gandeasca si sa mai schimbe din jucatori.Multi stau pe teren degeaba.


Acuma hai sa nu ii acuzam pe jucatori....pentru multi e primu meci in CL:Toja,Semedo,Ogararu,Arthuro,Szekely!Gandeste-te si tu ce emotii au avut.....trebuie sa se acomodeze!Problema la Steaua e Lacatus....cum naiba sa-l scoti pe Szekely care era singuru jucator care mai misca pe teren si sa-l bagi pe Kapetanos care ma intreb oare a atins mingia? <_< .Toja nu a jucat pe postul lui.....el nu e mijlocas central in niciun caz....mai degraba il baga pe Toja pe partea lui Semedo si il scotea pe Semedo care n-a miscat mai deloc!In fine este abia primul meci si parerea mea este ca Steaua putea scoate un egal insa am avut ghinion ;) .......eu tot mai sper la un loc 3.....si e bine ca Lyon-Friorentina s-a terminat 2-2....ne avantajeaza intr-un fel ;)

#146
beligerantu

beligerantu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 396
  • Înscris: 04.09.2008

View PostStefy333, on Sep 18 2008, 09:43, said:

Problema la Steaua e Lacatus....cum naiba sa-l scoti pe Szekely care era singuru jucator care mai misca pe teren si sa-l bagi pe Kapetanos care ma intreb oare a atins mingia? <_< .Toja nu a jucat pe postul lui.....el nu e mijlocas central in niciun caz....mai degraba il baga pe Toja pe partea lui Semedo si il scotea pe Semedo care n-a miscat mai deloc!
hopa! deja postul lui Laca este "amenintat"!
:lol:

#147
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View PostStefy333, on Sep 18 2008, 07:43, said:

Acuma hai sa nu ii acuzam pe jucatori....pentru multi e primu meci in CL:Toja,Semedo,Ogararu,Arthuro,Szekely!Gandeste-te si tu ce emotii au avut.....trebuie sa se acomodeze!Problema la Steaua e Lacatus....cum naiba sa-l scoti pe Szekely care era singuru jucator care mai misca pe teren si sa-l bagi pe Kapetanos care ma intreb oare a atins mingia? <_< .Toja nu a jucat pe postul lui.....el nu e mijlocas central in niciun caz....mai degraba il baga pe Toja pe partea lui Semedo si il scotea pe Semedo care n-a miscat mai deloc!In fine este abia primul meci si parerea mea este ca Steaua putea scoate un egal insa am avut ghinion ;) .......eu tot mai sper la un loc 3.....si e bine ca Lyon-Friorentina s-a terminat 2-2....ne avantajeaza intr-un fel ;)
Lasand la o parte faptul ca suntem pe alt topic, tu ce meci ai vazut aseara? Szekely misca? Cand se baga tot timpul cu mingea in coechipier sau in adversar???? Si el si Toja au fost foarte slabi aseara. Szekely a fost peste Toja ca a avut vreo 2 suturi, dar in rest.....

#148
Moinesti72

Moinesti72

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,075
  • Înscris: 30.07.2006

View PostStefy333, on Sep 18 2008, 09:43, said:

An fine este abia primul meci si parerea mea este ca Steaua putea scoate un egal insa am avut ghinion ;) .......eu tot mai sper la un loc 3.....si e bine ca Lyon-Friorentina s-a terminat 2-2....ne avantajeaza intr-un fel ;)


Speranta moare ultima.Insa la cum joaca acum, daca fac un punct e mare lucru.

#149
petru_

petru_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 459
  • Înscris: 02.02.2006

View Postpetru_, on Sep 17 2008, 10:29, said:

Fantastic. N-am mai vazut o echipa romaneasca care sa joace atat de frumos din vremurile ceausiste cand steaua si dinamo erau mari. Nu sunt nici cfr-ist si nici clujean, nici macar microbist, dar ieri clujul a facut sa-mi creasca pulsul si m-a facut sa fiu un pic mai mandru ca sunt roman.
Din pacate, cred ca e singura echipa romaneasca ce are un asemenea tonus pe teren tocmai pentru ca nu este tocmai romaneasca.
Sper sa ne bucuram si de steaua in seara asta, dar ma astept mai mult la un joc clasic romanesc, adica lesinat. Bafta Steaua, aratati-mi ca ma insel.
Din pacate Steaua n-a vrut sa-mi arate ca ma insel.
Nu sunt in stare sa dea 3 pase la rand, n-au strop de vlaba in ei. Sa le dea naibii niste vitamine, ceva acolo. Eventual sa bea si o dusca inainte de meci, asa poate prind si ei un pic de curaj.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate