Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 

Cum sa scap de ''Teama'' ''Frica'' de a ma bate?

- - - - -
  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#73
lucianalex

lucianalex

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 06.09.2006
Frate sincer sa fiuu nu e bine sati fie frika de bataie Eu am 16 ani si am facut batai multe am si dat am si luat!Problema este sa io dai pe prima ca a2a vine de la sine Trb sa treki de pragu friciii si sai dai :) ca daca nu te ia de prost te bate si mai rau bft sper sa te ajute Frica e doar in mintea ta (sati dea unu una sa vezi ce uiti de frica de tot iti vine dracii si ii spargi dintii:D)

#74
youalba

youalba

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 15.01.2012

 darkmx, on 28th August 2008, 21:31, said:

Pentru inceput respectele mele..

Am sa incep cu inceputu.... am 20 de anii si nu am avut norocu de a ma bate cu cineva..pana la aceasta varsta..
in ciuda faptului ca am practicat Karate cateva lunii bune.. ba chiar am participat la un campionat..
Dar de fiecare daca cand apuc intr-un scandal, altercati orice.. ezit sa lovesc.. ma apuca un oare care tremurat.. numai sunt apt sa duc o fraza pana la cap si pur si simplu clachez.. nu ma pot concentra deloc... ma pierd cu totu..
Ce pot face sa imi infrunt ''teama'' si ''frica'' ??
Chiar daca pentru multi pare amuzant.. pt mine e o problema... destul de serioasa..!

  Asa patesc si eu da nush dc :   ma apuca un tremurat si mi se incurca limba in gura si imi vine da ii daun un pumn dar nu pot ca am avut o experieta ne placuta cand i-am dat la un coleg un pumn fara sa vreau la 1mm de tanpla atuncea nu mai stiam ce sa fac si de atuncea mi frica sa dau cu pumnu la fata si faza ii ca eram pe clsa a 5 a alfel nu ramaneam asa socat si cu frica sa nu dau la cap  . De atuncea doar o singura data am mai dat in cnv  i-am dat 4 picioare in spate da  inainte de asta asa am tremurat   de numa daca te uit la mn  se vede cum tremur , da faza ii ca nu simt frica aia ca atuncea cand fuge un caine dupa mn sau ceva gen ii alfel nui frica.                 Si nici nu mor prea ajutat toate comv voastre da orcum ms .!!!

 BTN, on 29th May 2009, 23:54, said:

teama de bataie dispare odata cu primul pumn dat :) cea mai mare prostie e sa cauti bataie sau sa iti doresti asta..scandalul o sa vina singur..vine in discoteca cineva (mai bun,mai prost) ca tine,ii pune mana pe fund prietenei tale lovestel..ardei un pumn sa-i innegrest toata fatza..lasa consecintele,nu te mai gandi la nimic..totul e curajul,multi zic "ba dar daca vine cu altii?" si daca vine ce?:)) ce iti fac? nu cred ca o sa te omoare,in cel mai rau cazi o sa te plimbi prin spital..dar o sa traiesti..dai,lasa-l lat apoi vezi tu cu cine vine :)) important e sa lovesti,sa lovesti mai ales primul
  
ITI MULTUMESC CRED CA AM SARIT PESTE CE AI SCRIS U DAR DUPA CE AM CITIT M-AM CREZUT MAI SIGUR PE MN SI NU MAI TREMUR ITI MULTUMESC OR APRUT SI REZULTATELE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:thumbup:  :lol:

#75
youalba

youalba

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 15.01.2012

 choppermaster, on 27th May 2009, 20:37, said:

te duci la el si i scoti perfuziile :lol:
Ii pui spirt pe rani sau tuica ca app tot una ii da tuica ii mai tare !!! =)) :))

#76
pro-civilizatie

pro-civilizatie

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,012
  • Înscris: 19.02.2011
Sa te bata cine?Jandarmii?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate