Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Locul lui Adrian Nastase e la PUSCARIE!

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
21 replies to this topic

#19
balauru_furios

balauru_furios

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,250
  • Înscris: 03.02.2004

Cornholio, on Jan 4 2005, 16:41, said:

Ar trebui sa-l admiram pe balaur. In ultimul timp a ramas singurul pe reduta PSD-ului din forum, si sunt convins ca oricate dovezi i-am aduce de prin presa, sau chiar lucruri traite de membrii forumului tot cu aceeasi 'dragoste' ii va vedea pe Iliescu, Nastase &co. Poate totusi dupa multe dovezi va fi de acord cu noi ca foarte multi psd-isti sunt 'evil', dar sigur ii va considera pe Nastase&Ilici victimele nevinovate ale propriului partid. De asemenea, ma indoiesc ca prin afirmatiile sale balaurul va convinge vreun forumist sa arunce tricoul curent (poate portocaliu?) pentru un tricou albastru, asa ca propun urmatoarele prescurtari:
1. La topicurile care ataca vreun pesedist daca balaurul pune ca reply doar textul '1' inseamna ca nu e de acord cu topicul si pesedistul e nevinovat.
2.Daca cineva vede reply-ul balaurului '1' el poate sa puna reply-ul '2' care semnifica o injuratura la adresa intelectului balaurului
3. Balaurul are dreptul la replica si poate pune reply-ul '3' care reprezinta o injuratura la adresa forumistului care a dat reply-ul '2'
Numerele '4' si '5' sunt rezervate pentru delicioasele injuraturi dintre balaur si mosotti.
In felul asta se prescurteaza cred jumatate din noile topicuri, si cred ca adminii vor fi de acord ca le salvam astfel o gramada de spatiu pe hard. Astept imbunatatiri la sistemul propus

<{POST_SNAPBACK}>


sigur ca puteai sa dai un exemplu, postand in locul acestei poliloghii cretinoide un simplu "huo balaurul"  :lol:  :lol:  :lol: .

#20
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
observ ca fiecare post al balaurului contine urmatoarea insiruire de iconase

:lol:  :lol:  :lol:

ceea ce ne face sa credem ca in pds sint numai retardati care rid ca prostii din nimic.
pentru binele lor si absolut pe gratis le recomand urmatoarea pictograma care sa descrie platforma program a marelui partid:

Attached Files

  • Attached File  psd.jpg   61.4K   18 downloads


#21
philo

philo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,677
  • Înscris: 07.03.2004
În aceeași notă

țin să-i mulțumesc balaurului că există! Recunosc, mi-am dorit și eu, câteodată, să emigreze în Koreea de Nord ori, măcar, pe alt forum... Mă pripeam.

Acest Tetelu al forumului a făcut mai mult pentru strângerea rândurilor antipesediștilor decât toată campania DA. Fără susținători ca el, PSD ar fi trecut drept un partid cu oareșce șanse de schimbare, iar Năstase - drept un amărât picat în dizgrație, care-ți provoacă ceva-ntre silă și milă...

Tetelu nu ne-a lăsat nici o secundă să ne culcăm pe laurii alegerilor. Continuu ne-a atras atenția că dihania pesedisă n-a murit (deși, mult nu mai are) și nici dinții nu și i-a rupt, că pândește dezbinarea noastră pentru a se iți iar drept salvator naționale.

Rămâi cu noi, balaure și delectează-ne mai departe cu inepțiile tale! Ești un rău... dezirabil!

#22
Manowar

Manowar

    Iubitul mileniului.

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,869
  • Înscris: 24.11.2004
mi-a ajuns in mana o scrisoare deschisa , semnata de un grup de violatori, ucigasi, dementi si alte alea, protestand vehement impotriva ideilor voastre:

aparent, ei gasesc jignitor faptul ca vreti sa-l bagati in inchisoare pe adrian nastase. scrisoarea mentioneaza faptul ca, daca nu incetati cu aceste atitudini de-a dreptul calomnioase, pline de insulte nemeritate la adresa criminalilor normali, isi rezerva dreptul de a va actiona in judecata.

de asemenea, domnii in cauza considera ca nu orice lache flausat poate infunda puscaria asa cum au facut-o ei. in plus, daca vreunul din ei va fi fortat sa stea in celula cu domnul adrian nastase, intreg grupul va protesta la curtea internationala, in legatura cu drepturile omului.

va multumesc pentru atentie, andreea, ai legatura.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate