Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...
 De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...
 Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu
 Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling

Sanse refinantare
 

sambata la bere

- - - - -
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#55
noname

noname

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,881
  • Înscris: 02.06.2003
hai sa o luam in altfel: ce tip de fotografie nu iti place?

#56
Necronomikon

Necronomikon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,554
  • Înscris: 15.04.2004

noname, on Dec 14 2004, 18:33, said:

hai sa o luam in altfel: ce tip de fotografie nu iti place?

<{POST_SNAPBACK}>


Grea intrebare :)
Ar necesita un timp prea mare pentru reflectie.
Ideea e ca imi place fotografia in general. Oricum, sunt cam la inceputul "carierei". O sa vad mai incolo pe ce ma "specializez".

#57
nanashu

nanashu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,036
  • Înscris: 18.08.2004

Rigid Aurel, on Dec 10 2004, 15:32, said:

bizniz=bani.

Crissx, ar fi fost misto sa vii. Dar chiar daca nu apari, putem sa le spunem la "valea Regilor" sa treaca totul in contul tau. :)

La multi ani! :band:

<{POST_SNAPBACK}>


Eu zic ca mistoul asta ieftin si de cacat sa-l faceti cu altii!!!

Sambata la 14.10 nu era picior de voi acolo. La VR era inchis. Problema ca mi-am pierdut eu timpul poate ca nu-i asa de grava dar mi-am pus obrazul pentru voi si mi-am mai adus si 2 prieteni (in treacat fie spus niste excelenti fotografi) pe care cred ca merita sa-i cunoasteti. Dar "a zburat puiul cu ata"

VA SALUT!

@ARTY
daca ajungi in Buc mi-ar facea placere sa  bem un vin, o bere, o vodka, asta daca-i reciproca ... asa ca daca ai timp si chef te rog sa-mi dai un PM

#58
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,137
  • Înscris: 29.01.2004

nanashu, on Dec 15 2004, 12:36, said:

Eu zic ca mistoul asta ieftin si de cacat sa-l faceti cu altii!!!

Sambata la 14.10 nu era picior de voi acolo. La VR era inchis. Problema ca mi-am pierdut eu timpul poate ca nu-i asa de grava dar mi-am pus obrazul pentru voi si mi-am mai adus si 2 prieteni (in treacat fie spus niste excelenti fotografi) pe care cred ca merita sa-i cunoasteti. Dar "a zburat puiul cu ata"

VA SALUT!

@ARTY
daca ajungi in Buc mi-ar facea placere sa  bem un vin, o bere, o vodka, asta daca-i reciproca ... asa ca daca ai timp si chef te rog sa-mi dai un PM

<{POST_SNAPBACK}>


imi pare rau. eu personal am asteptat in fata la VR pana la 14:20 tocmai pentru ca era inchis si se mutase gasca in alta parte. Baietii pot confirma.

Nu pot crede ca nu aveai un nr. de tel mobil al niciunuia din noi. Am fost la Mike Caffe in cinemateca la 50m mai incolo.

peace.

#59
nanashu

nanashu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,036
  • Înscris: 18.08.2004

mr.fred, on Dec 15 2004, 12:58, said:

imi pare rau. eu personal am asteptat in fata la VR pana la 14:20 tocmai pentru ca era inchis si se mutase gasca in alta parte. Baietii pot confirma.

Nu pot crede ca nu aveai un nr. de tel mobil al niciunuia din noi. Am fost la Mike Caffe in cinemateca la 50m mai incolo.

peace.

<{POST_SNAPBACK}>


14.20??? nu prea cred. la 14.00 am plecat de la TNB de la expo si am venit chiar acolo. iti imaginezi ca nu a durat mai mult de 10 (hai sa zic 15) minute ... deci trebuia sa ne gasim. eu nu am decit telefonul lui noname dar oricum nu-l aveam la mine ... cred ca cel mai bine era sa fie un biletel lasat acolo "suntem la ..."

Banuiesc ca s-au mai tzepuit si altii dar nu au curajul sa o spuna ... oricum ati ratat ocazia de a "pipai" un 20D cu grip si un 16-35 /2.8 L ... ca sa nu mai zic de un 70-200 2.8 LIS :cursing:

#60
nanashu

nanashu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,036
  • Înscris: 18.08.2004

arty, on Dec 11 2004, 20:32, said:

adi, sa'l stapaneshti sanatos si sa te bucuri de el...

thanx guys pt poze

<{POST_SNAPBACK}>


Asha e. Sa-l stapinesti sanatos si sa-l folosesti cu folos ... iti imaginezi ca esti obligat sa faci poze cel putin la fel de bune ca ale lui Rigid  :D

#61
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,137
  • Înscris: 29.01.2004

nanashu, on Dec 15 2004, 13:28, said:

14.20??? nu prea cred. la 14.00 am plecat de la TNB de la expo si am venit chiar acolo. iti imaginezi ca nu a durat mai mult de 10 (hai sa zic 15) minute ... deci trebuia sa ne gasim. eu nu am decit telefonul lui noname dar oricum nu-l aveam la mine ... cred ca cel mai bine era sa fie un biletel lasat acolo "suntem la ..."

Banuiesc ca s-au mai tzepuit si altii dar nu au curajul sa o spuna ... oricum ati ratat ocazia de a "pipai" un 20D cu grip si un 16-35 /2.8 L ... ca sa nu mai zic de un 70-200 2.8 LIS :cursing:

<{POST_SNAPBACK}>


nashule, mata stii cat te iubesc. nu fac eu magarii din astea nici la dusmani, cu atat mai putin la prieteni. Baietii s-au dus la cafea. Eu am asteptat acolo pret de vreo 20 min. Toti pot confirma. E o enigma pentru mine cum de nu am reusit sa ne intalnim.

Cat priveste sculele enumerate, in afara de 16-35 dupa care intr-adevar tanjesc restul le-am pipait. Sa nu-mi zici ca erau a lui croitoru ca m-am intalnit cu el duminica seara in Piata universitatii si era cu unu' din asta in mana.

#62
noname

noname

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,881
  • Înscris: 02.06.2003
nashule> io te-am sunat pe fix pe la 12-13 ca sa vedem cum facem, dar nu a raspuns nimeni.
ce drak, chiar crezi ca ti-am trage teapa? ti-am zis ca imi esti simpatic si nu doar mie....

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate