Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
One week meal plan - Pachet

Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...
 Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...
 In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!
 La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...
 

Restaurantul Baracca - Cluj Napoca

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
156 replies to this topic

#145
Jonica76

Jonica76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 28.04.2007

 penny_s, on Aug 30 2008, 20:46, said:

poate aflam si noi cum e cu scobitorile... incredibil, nimeni nu poate raspunde la un lucru atat de simplu!!!
Nu te gandesti ca poate nimeni nu vrea sa-si ocupe mintea sau timpul cu intrebarile tale care depasesc chiar si penibilul? deja devii agasant.

#146
penny_s

penny_s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 825
  • Înscris: 19.10.2006

 Jonica76, on Aug 31 2008, 05:02, said:

Nu te gandesti ca poate nimeni nu vrea sa-si ocupe mintea sau timpul cu intrebarile tale care depasesc chiar si penibilul? deja devii agasant.
penibil este sa nu ai scobitori...

scobitori???

Edited by AlexIP, 01 September 2008 - 19:34.


#147
panxeluta

panxeluta

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.09.2008
aaaaa......scobitorile..........aaa
in folie...aaa....una cate una.....
tare!

Edited by panxeluta, 02 September 2008 - 00:25.


#148
xuxa

xuxa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 15.08.2008
se vb mult de fite in acest topic, baracca nu e un restaurant de fite, e un restaurant cu specific italian. Cred ca e printre putinele localuri din Cluj-Napoca unde ospatarul nu se uita urat sau incruntat la clientii sai, chiar daca aici poate buna dispozitie si amabilitatea angajatilor  sunt doar de suprafata te fac sa te simti bine , si nu simti nevoia sa comentezi ca ospatarul nu ti-a asezat el farfuria in fata ci ti-a dat-o in mana, sau ca ti-a pus paharul de vin in cealalta parte a mesei, sau ca nu mi-a turnat sucul in pahar, sau ca ce tare imi miroase parul a mancare dupa ce am iesit din acel restaurant. Astea nu se vor intampla la baracca. Iar referitor la mancare: pizza este delicioasa, salatele sunt deasemenea foarte buna, iar din auzite deserturile sunt minunate. Este un restaurant perfect pentru o intalnire de afaceri, sau o iesire cu prietenii seara.
Bravo Baracca! :D

#149
penny_s

penny_s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 825
  • Înscris: 19.10.2006

 xuxa, on Sep 2 2008, 09:17, said:

Iar referitor la mancare: pizza este delicioasa, salatele sunt deasemenea foarte buna, iar din auzite deserturile sunt minunate.
si referitor la scobitori???

#150
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007

 xuxa, on Sep 2 2008, 13:17, said:

se vb mult de fite in acest topic, baracca nu e un restaurant de fite, e un restaurant cu specific italian.
Si este arhicunoscut faptul ca restaurantele cu specific italian sint tratate anti fite.



N-auzi bre ca nu ai nevoie de scobitori? Acolo vine ospatarul direct si te cauta intre dinti.

#151
xuxa

xuxa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 15.08.2008

 934, on Sep 2 2008, 14:45, said:

Si este arhicunoscut faptul ca restaurantele cu specific italian sint tratate anti fite.



N-auzi bre ca nu ai nevoie de scobitori? Acolo vine ospatarul direct si te cauta intre dinti.

ce sa mai zici.....daca romanul e asa de preocupat de starea altora, sau  ce lant poarta cel de la masa de alaturi, sau e concentrat sa auda ce vb alte  pers nu e de mirare ca nu e capabil sa isi savureze pranzul sau cina si sa aprecieze un restaurant dupa bunatatile culinare si nu dupa nivelul ridicat sau scazut de "fite".

#152
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007

 xuxa, on Sep 2 2008, 16:08, said:

ce sa mai zici.....daca romanul e asa de preocupat de starea altora, sau  ce lant poarta cel de la masa de alaturi, sau e concentrat sa auda ce vb alte  pers nu e de mirare ca nu e capabil sa isi savureze pranzul sau cina si sa aprecieze un restaurant dupa bunatatile culinare si nu dupa nivelul ridicat sau scazut de "fite".
Chiar ca "ce sa mai zici?". Facem un pariu? Nu m-a interesat dar pun pariu ca din 8 posturi cite ai, 7 daca nu toate sint in acest topic spunindu-ne cit de frumos este la B.

Ah, vad ca ai 4... tot aceeasi mincare de peste. Laudati fratilor, laudati, ca nu doare pe nimeni gura.

Edited by 934, 02 September 2008 - 18:22.


#153
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,009
  • Înscris: 03.12.2005
Vezi sa nu mai scapi vorba cu micii ca iti scot baietii si clona asta la pensie.

#154
penny_s

penny_s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 825
  • Înscris: 19.10.2006
clonele folosesc scobitori???

#155
Seinfeld

Seinfeld

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 04.08.2004

 penny_s, on Sep 2 2008, 23:13, said:

clonele folosesc scobitori???
A face o tampenie e omeneste si pardonabil pana la un anumit nivel insa a persista intr-o tampenie cu atata abnegatie cum o faci tu e pura nebunie (la nivel psihiatric, nu metaforic).

Din comoditate am preferat sa vad gmail notifier cum imi umple inbox-ul cu prostii de la tine cateva zile, acum sunt fortat sa dau unsubscribe pt ca mi-e greu sa te mai suport.  :death:

Ramai un "fericit" cu tot cu scobitorile tale.

(mods, simtiti-va liberi sa ma suspendati/cenzurati sau stiu eu, a trebuit sa-mi zic păsul)

#156
penny_s

penny_s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 825
  • Înscris: 19.10.2006

 Seinfeld, on Sep 3 2008, 04:09, said:

A face o tampenie e omeneste si pardonabil pana la un anumit nivel insa a persista intr-o tampenie cu atata abnegatie cum o faci tu e pura nebunie (la nivel psihiatric, nu metaforic).

Din comoditate am preferat sa vad gmail notifier cum imi umple inbox-ul cu prostii de la tine cateva zile, acum sunt fortat sa dau unsubscribe pt ca mi-e greu sa te mai suport. :death:

Ramai un "fericit" cu tot cu scobitorile tale.

(mods, simtiti-va liberi sa ma suspendati/cenzurati sau stiu eu, a trebuit sa-mi zic păsul)
eu cred ca ai papat bine la Baracca si nu ai avut scobitori sa te cureti. senzatia este super nasoala! iti vine sa turbezi...
te inteleg!!!  :ciocan:


si ca tot ai avut liber, ai fost la bodega iarasi? te-ai uitat la scobitori???

#157
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Tot ce a fost relevant s-a spus pana acum. Daca are cineva informatii despre scobitori, dati-mi un PM.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate