Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Liga Campionilor 2008-2009

- - - - -
  • Please log in to reply
168 replies to this topic

#19
CaTalyN92

CaTalyN92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 21.05.2008
ok ... am inteles! Nu stiam ca nu am voie sa dau LINK! Nu voi mai da de acum! ... imi cer scuze!

#20
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Steaua a reusit in aceasta seara sa se impuna in fata celor de la Galatasaray, scor 1-0, gol marcat de Banel Nicolita, si s-a calificat pentru a treia oara consecutiv in grupele Ligii Campionilor.

4,5 puncte din partea Stelei anul asta in cupele europene, cele mai multe, bineinteles. (Stiu, stiu, e meritul tusierului aluia)

#21
suporter-steaua

suporter-steaua

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 14.09.2008
am fost la meciul stelei cu Galtasaray. A fost o atmosfera sooper. De mult nu am mai vazut o asa atmosfera pe un stadion din Romania. Hai Steaua!! II batem pe nemti  B)

#22
Houdin

Houdin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 27.07.2007
Faza optimilor pentru sezonul curent :

Atlético    -    Porto
Lyon    -    Barcelona
Arsenal    -    Roma
Internazionale    -    Man. United
Real Madrid    -    Liverpool
Chelsea    -    Juventus
Villarreal    -    Panathinaikos
Sporting    -    Bayern

Quote

Real Madrid    -    Liverpool

Chiar daca am cazut rau sanse sunt. Mai rau e ca L'pool joaca meciul decisiv acasa in fata propriilor suporteri. Cel putin spectacol va fi ... de asta nu ma indoiesc.

#23
fws

fws

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 25.10.2008
toate meciurile din optimi sunt interesante, unele cu precadere mai interesante decat altele.
barça va avea o dubla cel putin incomoda.
mizez totusi pe barça, atletico, arsenal, manchester(desi aici am emotii), la real-liverpool prefer sa nu ma pronunt, chelsea, villareal-panathinaikos este cam cel mai ''neinteresant meci'', totusi, cred ca villareal o sa bata, bayern.
daca iese ca mine, spania cu 3 echipe in sferturi, poate 4...
oricum, Liga se duce la englezi. parerea mea.

#24
abcdefu

abcdefu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 21.03.2007
Urmeaza cele doua zile decisive :)

#25
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Pacat ca pe aici nu se comenteaza meciurile din UCL.

Cel putin meciul Liverpool - Real e superb. Inca de la inceput Liverpool a dominat si scorul de 4-0 la general nu e o surpriza. :)

#26
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Bayern 7 - 1 Sporting, dupa ce in tur a fost 5-0. E cel mai mare scor din Uefa Champions League.

Liverpool 4 - 0 Real Madrid. 5-0 la general.

Juventus 2 - 2 Chelsea

Panathinaikos 1 - 2 Villarreal

Edited by SoR!n, 10 March 2009 - 23:40.


#27
KoShiMin

KoShiMin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,813
  • Înscris: 06.09.2006

View PostSoR!n, on Mar 10 2009, 22:59, said:

Pacat ca pe aici nu se comenteaza meciurile din UCL.

Cel putin meciul Liverpool - Real e superb. Inca de la inceput Liverpool a dominat si scorul de 4-0 la general nu e o surpriza. :)

Da, asa a fost... Frumos spectacol. Englezii (vorba vine) i-au cam dat cu capul de tabla pe madrileni, dupa care i-au pus si la colt... Sincer, mi-a cam parut bine. Nu suport Realul.

#28
xxnukxx

xxnukxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 29.04.2007
De mult n-am mai vazut meci asa frumos. Totusi, penalty-ul ala nu prea a fost trebuie sa recunoastem, chiar daca nici eu nu-i suport pe astia de la real.
Bayern le-au dat la astia de la sporting o bataie de n-o vor uita niciodata. Daca o incasam in halu asta cred ca jucatorii trebuiau sa emigreze urgent :)

#29
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007
Sa vedem daca echipele din Anglia vor face o figura frumoasa si in seara asta...Mizez pe o victorie la scor a Manchester-ului. :D

#30
allyn1985

allyn1985

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,373
  • Înscris: 11.12.2008

View Postkappa_man84, on Mar 11 2009, 09:00, said:

Sa vedem daca echipele din Anglia vor face o figura frumoasa si in seara asta...Mizez pe o victorie la scor a Manchester-ului. :D

Da,o sa plece Inter deseara cum a plecat si Roma, cu scor de handbal.Si SArsenal trece de Roma.Roma deja a dezvoltat un complex englezesc :lol:
echipele engleze or sa omoare competitia in CL.
Va fi ca atunci cand in Formula 1 concura Michael Schumacher , devenise plictiseala generala, ca se stia dinainte castigatorul.
Or fi pus aia mana de la mana sa-i dea spaga lui Schumacher sa se retraga, nu mai avea nici un haz F1.

On: Ieri nu a fost penalty .

Insa cu sau fara acel penalty, Real a fost o umbra de echipa, daca mai jucau 3 zile in continuu nu ar dat gol lui Liverpool.

Echipa prea solida, Liverpool.

Eu tin cu Realul, pentru ca alaturi de Barcelona, joaca la spectacol.Ca si Arsenal, din Anglia.

Insa e departe de forma din anii trecuti.Echipa nu e legata, cred ca pana si Steaua (laureata Nobel pentru pace) ii batea ieri.

Edited by allyn1985, 11 March 2009 - 09:30.


#31
mircea21

mircea21

    Rătăcit între viitor și trecut

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,704
  • Înscris: 19.12.2007

View Postallyn1985, on Mar 11 2009, 09:19, said:

echipele engleze or sa omoare competitia in CL.
Va fi ca atunci cand in Formula 1 concura Michael Schumacher , devenise plictiseala generala, ca se stia dinainte castigatorul.
Sunt la mare distanta de echipele din Anglia de restul lumii ... Daca vor ajunge 4 echipe din Anglia in semifinale nu o sa mire pe nimeni.

#32
abcdefu

abcdefu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 21.03.2007
Si din nou o finala complet englezeasca ... Cred ca se va ajunge la aceeasi plictiseala generala si in UCL pana cand va fi introdusa regula de 6+5. Si eu zic ca nu a fost penalty, dar dupa status si avatar ati putea spune ca sunt subiectiv :D

#33
allyn1985

allyn1985

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,373
  • Înscris: 11.12.2008

View Postabcdefu, on Mar 11 2009, 15:25, said:

Si din nou o finala complet englezeasca ... Cred ca se va ajunge la aceeasi plictiseala generala si in UCL pana cand va fi introdusa regula de 6+5. Si eu zic ca nu a fost penalty, dar dupa status si avatar ati putea spune ca sunt subiectiv :D


Nu a fost penalty , asta e sigur.
Insa cu sau fara penalty-ul ala, rezultatul putea fi si mai dezastruos pentru Real, lucru recunoscut de la Juan de Ramos pana la Raul Gonzales.

Liverpool au fost cu mult, mult, peste Real.

#34
abcdefu

abcdefu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 21.03.2007
Din pacate, asa e ..

Ceva pronosticuri pentru seara asta aveti? :) Eu mi-as dori sa faca Lyon o surpriza impotriva Barcei si nu m-ar deranja absolut deloc sa se califice si Inter :lol:

#35
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006

View Postallyn1985, on Mar 11 2009, 09:19, said:

Da,o sa plece Inter deseara cum a plecat si Roma, cu scor de handbal.Si SArsenal trece de Roma.Roma deja a dezvoltat un complex englezesc :lol:
echipele engleze or sa omoare competitia in CL.
Va fi ca atunci cand in Formula 1 concura Michael Schumacher , devenise plictiseala generala, ca se stia dinainte castigatorul.
Or fi pus aia mana de la mana sa-i dea spaga lui Schumacher sa se retraga, nu mai avea nici un haz F1.

On: Ieri nu a fost penalty .

Insa cu sau fara acel penalty, Real a fost o umbra de echipa, daca mai jucau 3 zile in continuu nu ar dat gol lui Liverpool.

Echipa prea solida, Liverpool.

Eu tin cu Realul, pentru ca alaturi de Barcelona, joaca la spectacol.Ca si Arsenal, din Anglia.

Insa e departe de forma din anii trecuti.Echipa nu e legata, cred ca pana si Steaua (laureata Nobel pentru pace) ii batea ieri.
Da, de parca anii trecuti a rupt gura targului! Hai sa fim seriosi, Real nu mai joaca nimic de cel putin 3 sezoane, a luat-o in jos de cand s-a retras Zidane, si au plecat Ronaldo, Beckham, Helguera si Roberto Carlos, oameni de baza ai echipei, titulari. Ar fi trebuit sa mearga zeiss, mai ales ca-i au inca pe Raul si Guti in echipa, chiar daca tinerii nu arata prea multe. Sa nu uitam insa ca un element cheie in echipa lui Benitez e Torres, unul din golgheterii Euro 2008, si castigator cu echipa Spaniei a turneului final! De legenda vie Gerrard nu mai zic, sau de Mascherano si ceilalti. Iar Liverpool mai are si avantajul ca in ultimele sezoane s-a calificat cel putin in semifinalele CL! E in plina ascensiune, si o dovedeste si pozitia 1 in clasamentul coeficientilor pe echipe al ultimilor 5 ani, 117.255p. Real e pe 13 de-abia, cu 78.503, si incepe sa traga targa pe uscat, poate pica in a doua urna valorica.

#36
Houdin

Houdin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 27.07.2007
Inter se califica diseara doar printr-un miracol urias, serie de conjuncturi "bulanoase" :)  
MANUtd are un joc de pase prea bun , cred ca la ora actuala e cel mai bun din lume, o defensiva beton , ca sa nu mai zic de viteza din atac (Berbatov+rooney) + sclipirile lui Ronaldo.  Daca nu se intampla nimic imprevizibil diseara diavolii ajung mai mult ca sigur la Roma.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate