Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...
 Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...
 Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl
 

TV Tuner

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
andrei31

andrei31

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 08.02.2007
Am un TV Tuner, KWorld PVR 7131 (desi nu cred ca marca ar fi importanta). Il am de vreo 2 ani, l-am avut pe vechiul sistem (placa de baza Gigabyte 7VTk.., proc. AMD Sempron, 512 RAM..) si nu a fost nicio problema. Pe noul sistem (placa de baza Gigabyte GA-MA770-DS3) il instalez fara probleme, si cu driverele lui de pe cd, si cu ultimile (Care-s din 2006) si imi face figuri. Adica: daca folosesc softul lui PVR Plus, pot sa ma uit la TV 24 din 24. Dupa 15 sec de captura, indiferent de format, de codec, daca ii pun audio/nu se reseteaza calculatorul. Daca ii dau sa scaneze programele in PVR Plus sau in Virtual Dub, dupa 15 sec se reseteaza(noroc ca aveam salvat lista de canale ptr PVR Plus). Pot sa inregistrez insa cu Virtual VCR si cu iuVCR, insa programele sunt foarte enervante. Are totusi cineva idee de ce se reseteaza? Sa instalez alte drivere ptr placa de baza?

P.S: Am pus si drivere cu Windowsu Automat, si apoi nu l-a mai vazut deloc, il vedea ca other component.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate