Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale
 Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?
 Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun
 Istoric deplasari - GPS

Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet
 

Animatii pe Sony Ericsson T230 ?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
mihaistavre

mihaistavre

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 02.12.2003
Salut,
la acest telefon cumparat sapatamana trecuta am cateva nelamuriri si va rog sa imi spuneti si mie cum sta de fapt treaba:
1. Am incarcat niste animatii dar nu stiu cum sa le pun de exemplu sa ruleze, in afara de faptul ca intru in meniu la "Imaginile mele" si acolo ruleaza, dar in rest ? Se poate pune ca desktop dar nu este animata acolo ci doar un stop-cadru... Ma gandeam ca daca asociez animatia cu un nume din agenda se va intampla ca atunci cand voi fi sunat de respectivul se va anima respectiva secventa..nici asa nu merge - apare doar o imagine fixa. Are cumva legatura cu JAVA - care am auzit ca lipseste la T230 ?

2. Ca screensaver apare ceasul. Intrebare : nu pot seta eu o alta imagine sa apara ca screensaver ?

3. Cat va tine bateria la acest model de telefon ?

Va multumesc mult pentru raspunsuri.

#2
floreen

floreen

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 534
  • Înscris: 21.04.2004
nu am folosit pana acum "gif" - uri... in rest stiu sa iti spun ca screensaver-ul nu se poate schimba este din fabrica (am aflat asta de pe situl sonyericsson.com)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate