Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

Pro Evolution Soccer 2009

- - - - -
  • Please log in to reply
471 replies to this topic

#19
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
vreo data de lansare?

#20
gabimada

gabimada

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,582
  • Înscris: 11.08.2006

View Postmattbaker, on Aug 20 2008, 19:20, said:

vreo data de lansare?

In octombrie

#21
gabimada

gabimada

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,582
  • Înscris: 11.08.2006
New gameplay videos!

#22
m1nun3

m1nun3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 09.09.2007

View Postmattbaker, on Aug 20 2008, 18:56, said:

lupta mare intre fifa 09 si pes 2009
Nu este nici o lupta .Fifa a pierdut de mult acest duel

#23
rapidistu_029

rapidistu_029

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 02.05.2008

View Postm1nun3, on Aug 21 2008, 17:26, said:

Nu este nici o lupta .Fifa a pierdut de mult acest duel

l-a pierdut in 2008 pe pc acuma sa nu ne dam cu parerea ....sa asteptam si sa vedem si vorbim dupa

#24
m1nun3

m1nun3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 09.09.2007

View Postrapidistu_029, on Aug 21 2008, 18:40, said:

l-a pierdut in 2008 pe pc acuma sa nu ne dam cu parerea ....sa asteptam si sa vedem si vorbim dupa
De asteptat tot astept din 98, ce sa mai astept? Faptul ca FIFA 09 nu v-a fi next gen spune totul. Va fi din nou un rebut de joc cu profituri gigantice, pentru ca unii refuza sa deschida ochii. Distractie placuta in continuare cu Super Mario, pardon Fifa

#25
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Arata bine in trailere, dar stie cineva ce ligi vor fi?

#26
gabimada

gabimada

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,582
  • Înscris: 11.08.2006

View PostSoR!n, on Aug 22 2008, 01:13, said:

Arata bine in trailere, dar stie cineva ce ligi vor fi?

Din pacate cei de la Konami au pierdut licenta pe Liga Spaniola! :(

#27
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Inseamna ca noi chiar n-avem cum sa aparem. :D

#28
m1nun3

m1nun3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 09.09.2007

View Postgabimada, on Aug 22 2008, 08:59, said:

Din pacate cei de la Konami au pierdut licenta pe Liga Spaniola! :(
pff :( preferata mea, nu de alta dar sunt fan Real de o viata  :) . Adica acum numele echipelor vor fi pocite cum se intampla la pes2008 cu anglia? in loc de chelsea avem London Fc, sau arsenel, north london. Cred ca Realul se va transforma in FC Galacticii  :rolleyes:

#29
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006

View Postm1nun3, on Aug 22 2008, 13:26, said:

pff :( preferata mea, nu de alta dar sunt fan Real de o viata  :) . Adica acum numele echipelor vor fi pocite cum se intampla la pes2008 cu anglia? in loc de chelsea avem London Fc, sau arsenel, north london. Cred ca Realul se va transforma in FC Galacticii  :rolleyes:
Asa s-a intamplat si cu numele jucatorilor?  :lol:

#30
gabimada

gabimada

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,582
  • Înscris: 11.08.2006

View PostSoR!n, on Aug 22 2008, 16:29, said:

Asa s-a intamplat si cu numele jucatorilor?  :lol:

Din fericire, NU!  :rolleyes:

#31
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Oricum, le-ar fi trebuit ceva imaginatie.

Revenind la subiect, de ligile care vor aparea inca nu se stie nimic?

#32
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Daca ar fi trbuit sa inventeze numele jucatorilor din Anglia, asa cum au facut la echipe anul trecut, le-ar fi trebuit ceva imaginatie. Era un raspuns la postul lui gabimada. :D

#33
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008
da pai si eu am jucat pes 2008 pe pc si e MULT peste fifa 2008 insa intr-adevar numele echipelor englezesti sunt jenante.Si cat despre tribune, fata de fifa care sunt niste "linii/harti", la pes 2008 sunt MULT mai bine realizate, nu realiste dar mai ok.Oricum ce ma m-ai enervat la pes 2008 este numarul mici de ligi si ca liga 1 e prost conceputa, jucatorii nu se aseamana cu cei din realitate stadioane nu sunt (sunt doar 15 stadioane in tot jocul, asta nu-mi place).

L.E. a da, ambele simulatoare le-am jucat la setari maxime ;).

Edited by Merdiso, 25 August 2008 - 14:37.


#34
m1nun3

m1nun3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 09.09.2007

View PostMerdiso, on Aug 25 2008, 15:36, said:

Oricum ce ma m-ai enervat la pes 2008 este numarul mici de ligi si ca liga 1 e prost conceputa, jucatorii nu se aseamana cu cei din realitate stadioane nu sunt (sunt doar 15 stadioane in tot jocul, asta nu-mi place).

L.E. a da, ambele simulatoare le-am jucat la setari maxime ;).
care liga 1? liga romaneasca? Nu exista in pes 2008! cine stie ce gunoi de patch ti-ai bagat. Pai inseamna ca nu ii cunosti in realitate daca zici ca nu se aseamana.

Attached Files



#35
Ribozom

Ribozom

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,512
  • Înscris: 03.07.2006
Am jucat FIFA de la 98 pana la 2008 (absolut tot ce a aparut), (inclusiv EHIS pentru cunoscatori :lol: ). PES e cu 10 clase peste FIFA. Am incercat sa ma intorc la FIFA la un moment si nu am putut. FIFA e arcade, iar PES e simulator. Sper ca PES 09 sa stie sa gestioneze mai bine resursele, pentru ca eu am momente in care mi se misca foarte, foarte incet (si nu cred ca am calculator slab pentru el). Eu joc zilnic cate un meci, doua de PES 6, e superb.
Bineinteles, asta e parerea mea despre FIFA/PES.
Bafta!

#36
m1nun3

m1nun3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 09.09.2007

View PostRibozom, on Aug 25 2008, 20:14, said:

Am jucat FIFA de la 98 pana la 2008 (absolut tot ce a aparut), (inclusiv EHIS pentru cunoscatori :lol: ). PES e cu 10 clase peste FIFA. Am incercat sa ma intorc la FIFA la un moment si nu am putut. FIFA e arcade, iar PES e simulator. Sper ca PES 09 sa stie sa gestioneze mai bine resursele, pentru ca eu am momente in care mi se misca foarte, foarte incet (si nu cred ca am calculator slab pentru el). Eu joc zilnic cate un meci, doua de PES 6, e superb.
Bineinteles, asta e parerea mea despre FIFA/PES.
Bafta!
exact in aceasi situatie sunt si eu. Am jucat tot de la FIFA si in fiecare an ramaneam cu un gust amar, pentru ca nu imi satisfacea placerile si sunt sigur ca voi scoate fifa 09 doar asa din obisnuinta, si da ai vazut bine, am zis voi scoate, prost sa fii sa dai banii pe jocul acesta. Dar cand vine vorba de PES se schimba complet situatia, nu trece ziua fara sa trag vreo doua suturi la poarta in modul training, sa execut cateva lovituri libere, sa joc un meci la exhibition de vreo jumatate de ora la world class(nu-mi place sa ma grabesc) sau sa fac vreo cupa, nu ma omor dupa master league. Mai bine de atat nu se poate! Asta da joc, respect!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate