Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

Pro Evolution Soccer 2009

- - - - -
  • Please log in to reply
471 replies to this topic

#37
maimu_21

maimu_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 10.03.2007
da .... in pes jucatorii mai gresec.... nu stii decate ori i-am facut sa-si dea autogoluri la adersari....la fifa era cam greu

#38
maimu_21

maimu_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 10.03.2007
deci spre deosebire de fifa care au decis sa puna cfr cluj in joc pes a pus steaua  :first: http://en.wikipedia....ion_Soccer_2009 17 ...abia astept sa apara ...17 oct pentru europa  ..stie cineva de demo?

Edited by maimu_21, 01 September 2008 - 17:18.


#39
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008
apropo, nu au site oficial inca ? :D

#40
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008
din contra, mie la pes imi place cel mai mult grafica, e adevarat ca nici gameplayul nu e rau, altfel nu il jucam si acuma ... Deci pes 2008 se mai joaca insa cam e lag deoarece de multe ori joci cu altii din alte tari, si daca nu ai net de calitate (cum am eu, rds 9 usd :)) e clar ca se face lag.De aceea cred ca inca tot fifa e jucat online, inclusiv in cupe.

#41
Groh

Groh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,595
  • Înscris: 03.09.2008

View PostMerdiso, on Sep 4 2008, 10:27, said:

din contra, mie la pes imi place cel mai mult grafica, e adevarat ca nici gameplayul nu e rau, altfel nu il jucam si acuma ... Deci pes 2008 se mai joaca insa cam e lag deoarece de multe ori joci cu altii din alte tari, si daca nu ai net de calitate (cum am eu, rds 9 usd :)) e clar ca se face lag.De aceea cred ca inca tot fifa e jucat online, inclusiv in cupe.
Si eu joc mult cu cei de afara,tot RDS am si merge destul de ok;se mai intampla sa mai dau peste cate unul care ma umple de 'respect'si ies din joc;darf per total sistemul on-line de la konami anul acesta a fost praf in comparatie cu pes 5 si pes6.si nu am spus de grafica ca nu ar fi ok dar pe mine putin ma intereseaza cum se vad spectatorii;vreau doar un gameplay bun si un mod online ok.

#42
gabimada

gabimada

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,582
  • Înscris: 11.08.2006
PES 2009 DEMO apare pe 11 septembrie pe Xbox 360/PS3. Sa speram ca tot atunci apare si pe PC!

Sursa: http://www.winningel...ng-and-cl-mode/

#43
gabimada

gabimada

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,582
  • Înscris: 11.08.2006
*UPDATE*: Nu e sigur ca demo-ul va aparea pe data de 11 septembrie. Konami zice ca va aparea cu ~3 saptamani inainte de lansarea jocului full.

Data de lansare oficiala a jocului in America de Nord e pe 29 Octombrie!

Sursa: http://www.winningel...n-october-29th/

Edited by gabimada, 05 September 2008 - 19:48.


#44
valixor

valixor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 368
  • Înscris: 08.05.2007
Prea mult intarzie Konami... O sa piarda cota de piata daca dureaza asa mult pana il lanseaza

Edited by valixor, 08 September 2008 - 07:01.


#45
maimu_21

maimu_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 10.03.2007
si de ce sa lanseze inaintea lui fifa.... si anul trecut au lansat dupa... asa ca am avut ocazia sa "testez " fifa...si cum am vazut fifa am trecut la pes :D

#46
maimu_21

maimu_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 10.03.2007
se pare ca fifa a dato iar in bara si nu a facut fifa 2009 mai bun decat nici macar pes 2008 ..speram ca pana pe 26 septembrie va aparea demo pes 2009 ..cel mai bun simulator de pana acum

#47
dragos93

dragos93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 663
  • Înscris: 06.02.2008
totusi cand apare demo-ul ?

#48
gabimada

gabimada

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,582
  • Înscris: 11.08.2006

View Postdragos93, on Sep 12 2008, 12:47, said:

totusi cand apare demo-ul ?

Cu 3 saptamani inaintea jocului full!

#49
badboyallyn

badboyallyn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,875
  • Înscris: 01.05.2007
data lansarii jocului full este: ? :)

#50
maimu_21

maimu_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 10.03.2007
demo apare teoretic pe 26 septembie(3 sapt inainte te joc full)

#51
addix

addix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 12.09.2007
konami are o strategie: a anuntat ca lanseaza demo odata cu fifa dar s-a razgadit! de ce? pentru ca vrea sa profite de greselile celor de la EA si sa faca din PES cel mai bun joc de fotbal !

#52
m1nun3

m1nun3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 09.09.2007

View Postaddix, on Sep 18 2008, 16:23, said:

konami are o strategie: a anuntat ca lanseaza demo odata cu fifa dar s-a razgadit! de ce? pentru ca vrea sa profite de greselile celor de la EA si sa faca din PES cel mai bun joc de fotbal !
Nu cred, nu au ce sa modifice intr-o luna si ceva, doar detalii minore, nesimnificative. Poate ca atunci au ei chef sa il lanseze. De ce sa il lanseze odata cu fifa? Cine e atat de prost incat sa cumpere amandoua jocuri odata? Si nu de alta dar nu sunt chiar asa de ieftine

#53
maimu_21

maimu_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 10.03.2007
se pare ca cfr va fi in pes.... de steaua nu se mai zice nimic.... in fine .... a inceput sa-mi placa cfr dupa victoria cu roma.... e bine ca au pus ceva romanesc macar

#54
Ribozom

Ribozom

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,512
  • Înscris: 03.07.2006

View Postmaimu_21, on Sep 19 2008, 23:06, said:

se pare ca cfr va fi in pes.... de steaua nu se mai zice nimic.... in fine .... a inceput sa-mi placa cfr dupa victoria cu roma.... e bine ca au pus ceva romanesc macar

Iti dai seama ca nu au pus CFR ca au castigat la Roma (cu o floare nu se face primavara). Poate ca au avut rezultate mai bune in a negocia contractele cu cei de la CFR comparativ cu Steaua. Zic si eu...
Oricum, abia astept sa-l scoata, deja e o lupta inegala intre PES si FIFA (parerea mea)...

Edited by Ribozom, 20 September 2008 - 05:56.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate