Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale
 Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?
 Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun
 Istoric deplasari - GPS

Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet
 

CX65, M65 sau K500i

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

Poll: CX65, M65 sau K500i (46 member(s) have cast votes)

CX65, M65 sau K500i

  1. Siemens CX65 (12 votes [26.09%])

    Percentage of vote: 26.09%

  2. Siemens M65 (10 votes [21.74%])

    Percentage of vote: 21.74%

  3. Sony-Ericson K500i (24 votes [52.17%])

    Percentage of vote: 52.17%

Vote Guests cannot vote

#19
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,404
  • Înscris: 14.12.2003
m65 chiar daca e mai scump arata mult maibine

#20
ThEDaMn3d

ThEDaMn3d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 813
  • Înscris: 02.04.2004

Ina, on Dec 14 2004, 13:19, said:

care e chestia cu versiunea 25?da si tu un link sau mai multe informatii.

<{POST_SNAPBACK}>


Poti sa ti-l dai la resoftat daca ai la cine si iti vor merge jocuri 3D (nu sunt sigur dar parca si pe v16 merg) sau daca ai tu cablu de date da un pm si-ti explic (vezi sa precizezi daca e original sau nu).
@Redguy: Apropo calitatea carcasei, in topicul despre K500i am vazut ca unii au spus ca, carcasa lui K500i este de o calitate foarte proasta si ca dupa 2 saptamani s-a stricat. Si sa-mi explice si mie careva care e marele avantaj la meniul cu tab-uri.
Si iti spun eu ca Siemens CX65 are o carcasa foarte buna si nu scartaie ca la alte telefoane.
@sepguy: Poti sa dai si tu un exemplu care telefon SE/Ericsson avea Filesystem inaintea Siemens???

Edited by ThEDaMn3d, 25 December 2004 - 22:26.


#21
RedGuy

RedGuy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 499
  • Înscris: 10.09.2002
Din experienta personala (am un K700 de o luna, un prieten are un K500 de o luna jumate) carcasele se comporta bine si nu dau nici un semn de uzura. Si nu scartaie. Sigur, timp mai e, dar personal cred ca acel K500 care s-a cojit in doua saptamani avea o problema particulara. Cat despre meniul cu tab-uri... daca nu vrei, nu are nici un avantaj :) Mie mi se pare mai rapid, dar si meniul de Siemens e ok (si probabil cel mai tare punct al Siemens-urilor).

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate