Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...
 Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?
 Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...
 Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i
 

Shopping in Austria

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
rattatouille

rattatouille

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 03.05.2008
Buna seara tuturor.


As dori foarte mult sa plec la shopping in Austria, am auzit ca exista o multime de outlet-uri foarte ieftine de unde poti cumpara lucruri de firma, la un pret foarte convenabil.
A fost cineva acolo pana acum?
Ma puteti ajuta va rog cu niste detalii?

As dori sa aflu locatia exacta (am auzit ca ar fi vb de un satuc la granita cu Ungaria, dar mai multe nu stiu), perioada exacta in care se fac reducerile, cum se ajunge acolo, cum e mai bine sa calatoresti (cu masina, cu avionul etc), unde te poti caza etc. Orice informatie e binevenita. :)

Va multumesc.

#2
trustmygod

trustmygod

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 939
  • Înscris: 25.09.2006
cred ca te referi la pandorf

#3
tampesku

tampesku

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 209
  • Înscris: 11.11.2006
eu am fost la pandorf cu masina pe traseul bucuresti - oradea - budapesta - pandorf dar a durat mai multe zile deoarece am si vizitat locurile. oricum la pandorf sa nu speri ca ai sa gasesti cin' stie ce ! marfa nu este prea variata si nici nu au prea multe marimi !

#4
ener

ener

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 25.05.2005
eu propun ca prima oprire sa o faci in SCS, daca prinzi reduceri e mult mai rentabil decat parndorf.

#5
eSkybax

eSkybax

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 916
  • Înscris: 20.09.2007
Tocmai vroiam sa zic si eu ca e PARNDORF nu PANDORF pentru daca fol GPS e destul de greu daca tu stii incorect. Oricum spune-ne si noua te rog ce e cu SCS ala.
Din experienta mea cu Parndorful pot sa spun ca unele sunt reducerile ( mai mici) la inceputul saptamanii si altele ( mai mari) la sfarsitul saptamanii. Recomandabil e sa te duci intr-o vineri sau sambata. E mai aglomerat dar sunt reduceri mai mari.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate