Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...
 Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 

Mynele TV

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
43 replies to this topic

#19
King of Sat

King of Sat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,979
  • Înscris: 20.02.2007
Iti respect parerile personale,referitor la canalele muzicale,imi permit sa le expun si pe ale mele...

1. PARTY mi se pare un canal muzical modest,in nici un caz mai bun decit ATOMIC.

2. Manelele sint adresate unei anumite categorii de oameni,in general celor de o anumita etnie.

3. PLANETA are acelasi format ca si TARAF,ambele,canale de televiziune dedicate pasionatilor manelelor.Daca un canal de televiziune este in topul audientei,nu este neaparat si un canal de televiziune de calitate.

4.KRAL nu difuzeaza manele ci muzica turceasca.

5. PARTY este (cum apreciam si la punctul 1),un canal de televiziune modest,calitatea programelor sale fiind departe de ceea ce s-ar putea numi CALITATE.


__________________________________________________________

#20
doktorofsat

doktorofsat

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,901
  • Înscris: 04.04.2008
Completez la pct 2 KING:

  Manelele din pacate sunt adresate la mai multe categorii sociale si la mai multe etnii.Lucrurile nu mai sunt cum au fost acum 6-7 ani.Manelistii fac albume care se adreseaza multora.Drept dovada au ajuns sa scoata cate un album la 2-3luni.Vanzari pe masura de unde rezulta bani ,iar banii virati in televiziune: taraf si mai nou mynele.Deci din manele se poate trai luxos!Iar oamenii n-au ce comenta multe deoarece ei iau facut pe acest manelari*e* milionari*e* in valuta,cei din urma au prostit nu invers :cursing:

#21
zeus1

zeus1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,572
  • Înscris: 03.05.2008
Ha ce mare priza a avut postu asta Mynele, si acuma emite free, il prind si eu pe satelitul HOTBIRD. Da ii o mare porcarie!! :P

#22
doktorofsat

doktorofsat

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,901
  • Înscris: 04.04.2008

View Postzeus1, on Jun 21 2008, 19:36, said:

Ha ce mare priza a avut postu asta Mynele, si acuma emite free, il prind si eu pe satelitul HOTBIRD. Da ii o mare porcarie!! :P


De pe ce Hotbird prinzi tu mynele tare as vrea sa vad.Stiu ca are priza la oamenii de o anumita etnie dar asta pe putini ii intereseaza!! :coolspeak:

#23
ionut2

ionut2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 683
  • Înscris: 19.04.2005
Poate omu vroia sa zica ca se incadreaza in categoria stupizitatilor de pe hotbird asa ca gafa are un oarecare substrat de adevar

#24
chaosss

chaosss

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,730
  • Înscris: 24.10.2005

View Postionut2, on Jun 22 2008, 13:41, said:

Poate omu vroia sa zica ca se incadreaza in categoria stupizitatilor de pe hotbird asa ca gafa are un oarecare substrat de adevar



II rugam pe cei de la Telenor sa dea jos de pe Thor 3 acest jeg de canal . Nu inteleg cei de la Cna de ce i-au acordat licenta  de emisie.  :D

#25
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007

View Postchaosss, on Jun 22 2008, 15:13, said:

II rugam pe cei de la Telenor sa dea jos de pe Thor 3 acest jeg de canal . Nu inteleg cei de la Cna de ce i-au acordat licenta  de emisie.  :D


Pentru ca se platesc bani multi pentru acordarea licentei canalului(canalizare :thumbup: ).
Cum a aparut pe piata, firmele de cablu au si bagat in grila gunoiul asta de program tv ... parca n-ar fi fost deajuns Tarafu' :ack:  :frust:

Edited by tiestodj20, 22 June 2008 - 14:50.


#26
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
mynele tv&taraf tv(manelele in general)=NISTE GUNOAIE :puke:  :puke:  :puke: :puke: :puke: :puke:

#27
zbongo

zbongo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 20.04.2004

View Posttiestodj20, on Jun 22 2008, 14:45, said:

Cum a aparut pe piata, firmele de cablu au si bagat in grila gunoiul asta de program tv ... parca n-ar fi fost deajuns Tarafu' :ack:  :frust:

de pura curiozitate, pe ce firme de cablu ai vazut MyneleTv, ca eu nu l-am vazut? Multumesc.

#28
Edy-Stanciulescu

Edy-Stanciulescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 10.07.2008
apare mai incolo in grila de baza a rcs ( mai prin toamna sau cel tarziu pana in iarna ) si va fii introdus in acelasi timp si ParrrtyTv

#29
mistique

mistique

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 09.04.2006
Nu stiu de ce baga mizeriile astea de programe in grila ,  mai ales ca se uita majoritar nespalatii le ele . Sau au impresia operatorii de cablu ca vor scoate macar un leu de la ciorditori prin plata abonamentului??? Sau operatorii de cablu vor sa ne faca sa ne fie si mai greata de oferta lor dupa ce au bagat si porcaria aia de taraf????

#30
Edy-Stanciulescu

Edy-Stanciulescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 10.07.2008

View Postmistique, on Jul 14 2008, 17:17, said:

Nu stiu de ce baga mizeriile astea de programe in grila ,  mai ales ca se uita majoritar nespalatii le ele . Sau au impresia operatorii de cablu ca vor scoate macar un leu de la ciorditori prin plata abonamentului??? Sau operatorii de cablu vor sa ne faca sa ne fie si mai greata de oferta lor dupa ce au bagat si porcaria aia de taraf????

pai ce ma..... nu au si rromi dreptul la canale de muzica dedicate  lor ..... pai ce ... noi avem 8-9 iar ei abia 1 .... Faceti discriminare din treburile astea

#31
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007

View PostEdy-Stanciulescu, on Jul 14 2008, 20:31, said:

pai ce ma..... nu au si rromi dreptul la canale de muzica dedicate  lor ..... pai ce ... noi avem 8-9 iar ei abia 1 .... Faceti discriminare din treburile astea


La subiectul asta sustin discriminarea :) :bandit:

#32
doktorofsat

doktorofsat

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,901
  • Înscris: 04.04.2008

View Postmistique, on Jul 14 2008, 17:17, said:

Nu stiu de ce baga mizeriile astea de programe in grila ,  mai ales ca se uita majoritar nespalatii le ele . Sau au impresia operatorii de cablu ca vor scoate macar un leu de la ciorditori prin plata abonamentului??? Sau operatorii de cablu vor sa ne faca sa ne fie si mai greata de oferta lor dupa ce au bagat si porcaria aia de taraf????


mistique nu e necesar sa memorezi taraf cand scanezi programele de pe tv cablu cu mynele idem

unii de aici afirma doar rromii si jegosii se uita la asemenea canale, eu zic ca habar nu au despre ce vorbesc!!

exista multi la care au instalat antena de satelit doar pt mynele si otv aceastea 2 canale de are sunt ultra-super multumiti :D
mai ascultA si pe tiankov sau rodina si va spun ca sunt romani get pe get dar chiar ungurii digera foarte bine asemenea posturi :rolleyes: :)

#33
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008

View Postdoktorofsat, on Jul 15 2008, 13:04, said:

mistique nu e necesar sa memorezi taraf cand scanezi programele de pe tv cablu cu mynele idem

unii de aici afirma doar rromii si jegosii se uita la asemenea canale, eu zic ca habar nu au despre ce vorbesc!!

exista multi la care au instalat antena de satelit doar pt mynele si otv aceastea 2 canale de are sunt ultra-super multumiti :D
mai ascultA si pe tiankov sau rodina si va spun ca sunt romani get pe get dar chiar ungurii digera foarte bine asemenea posturi :rolleyes: :)
ai dreptate,sunt multi romani care asculta astfel de gunoaie, :puke:

#34
Edy-Stanciulescu

Edy-Stanciulescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 10.07.2008
In cateva saptamani ( maxim 2 luni ) se va introduce Mynele pa CATV la RCS ... din cauza solicitarilor ( Daca intrati pe situl lor , mynelistiise milogesc de cei care se uita online sa contacteze operatorul de cablu sa bage Mynele )

#35
zbongo

zbongo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 20.04.2004
Vad ca MyneleTv se descurca din ce in ce mai bine :) are reclama la greu de la Tariceanu si PNL ... (vezi screenshot)

Attached Files



#36
Koal

Koal

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,986
  • Înscris: 21.08.2008
E trist si adevarat ca este cerut postul acesta.
Dar nu este singurul post cerut.
Daca odata cu el vor introduce in grila si niste posturi cumsecade, putem inchide un ochi si putem accepta.

Dar ca sa scoata alte posturi pentru a introduce posturi de manele mi se pare inacceptabil.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate