Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Mynele TV

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
43 replies to this topic

#37
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,523
  • Înscris: 16.12.2006

 zbongo, on Nov 13 2008, 17:11, said:

Vad ca MyneleTv se descurca din ce in ce mai bine :) are reclama la greu de la Tariceanu si PNL ... (vezi screenshot)
tariceanu a apelat la sprijinul manelistilor, clar  :lol:

 Koal, on Nov 16 2008, 15:36, said:

E trist si adevarat ca este cerut postul acesta.
Dar nu este singurul post cerut.
Daca odata cu el vor introduce in grila si niste posturi cumsecade, putem inchide un ochi si putem accepta.

Dar ca sa scoata alte posturi pentru a introduce posturi de manele mi se pare inacceptabil.
din fericire rcs si upc nu au introdus acest jeg de canal, in bucuresti, pe cablu rcs nu avem nici macar taraf tv :D

#38
ionnutZZZ

ionnutZZZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 277
  • Înscris: 20.10.2007

 chaosss, on Jun 22 2008, 14:13, said:

Nu inteleg cei de la Cna de ce i-au acordat licenta  de emisie.  :D
Deoarece traim in democrtatie prietene!fiecare e liber sa asculte ce vrea.mynele  :peacefingers:  :peacefingers:

#39
RADIO-MAN

RADIO-MAN

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 76
  • Înscris: 18.12.2008
sunt perfect de acord cu IonuTZZZ ! el nu e comunist.

#40
dreamquest

dreamquest

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,007
  • Înscris: 14.11.2008
Ce inseamna "civilizatia" asta .
Cand avem un topic de manele sau mai stiu eu ce "minunatii" , imediat se inghesuie lumea cu pareri pro/contra , dar cand e vorba de cate un test la vreun satelit , 0.
Prea putini sunt pasionati sa descopere canale sau frecvente noi , toti le vrem pe tava.

Daca ar exista "bruiaj" (ca sa nu folosesc alt termen) pt anumite frecvente de pe satelit , asa cum exista pe internet , transponderul unde este "mynele tv" ar fi mai tot timpul off air :)

#41
bog4u

bog4u

    @Român

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,033
  • Înscris: 20.12.2007

 dreamquest, on Dec 25 2008, 01:26, said:

Ce inseamna "civilizatia" asta .
Cand avem un topic de manele sau mai stiu eu ce "minunatii" , imediat se inghesuie lumea cu pareri pro/contra , dar cand e vorba de cate un test la vreun satelit , 0.
Prea putini sunt pasionati sa descopere canale sau frecvente noi , toti le vrem pe tava.

Daca ar exista "bruiaj" (ca sa nu folosesc alt termen) pt anumite frecvente de pe satelit , asa cum exista pe internet , transponderul unde este "mynele tv" ar fi mai tot timpul off air :)
Perfect de acord cu tine ;)  !!!!

#42
softpedic

softpedic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,243
  • Înscris: 10.07.2007

 dreamquest, on Dec 25 2008, 01:26, said:

Ce inseamna "civilizatia" asta .
Cand avem un topic de manele sau mai stiu eu ce "minunatii" , imediat se inghesuie lumea cu pareri pro/contra , dar cand e vorba de cate un test la vreun satelit , 0.
Prea putini sunt pasionati sa descopere canale sau frecvente noi , toti le vrem pe tava.

Daca ar exista "bruiaj" (ca sa nu folosesc alt termen) pt anumite frecvente de pe satelit , asa cum exista pe internet , transponderul unde este "mynele tv" ar fi mai tot timpul off air :)
E si asta o treaba  :D

#43
alin632

alin632

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 7,712
  • Înscris: 05.09.2011
CNA a amendat Mynele TV cu 100.000 de lei pentru difuzarea de reclame la linii erotice

Sursa

Posted Image

#44
jeolis

jeolis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 27.08.2007
pai le difuzau dupa miezul noptii.sunt nebuni astia

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate