Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...
 Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...
 Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche
 recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti
 

Interfon Interada

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
bubelinu

bubelinu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 05.02.2008
Am la bloc un Interada U.C. - YTF05B , cica asa s-ar numii Attached File  1m.jpg   3.83K   55 downloads
Astia cu administratia iar au schimbat codul , a mia oara . Nu toata lumea are cheie si m-am gandit sa le-o coc.
Acu ceva timp am vazut la alt bloc acelasi tip de interfon scurtcircuitat cu aprinzatorul de la bricheta , prima oara s-a deschis usa iar a doua oara a facut ca robotzelu din Star Wars si a clacat . Eu as vrea sa stiu cum pot sa ii schimb codu ori sa nu mai existe am mai auzit niste treburi cu un scurtcircuit dupaia tasta 1 dupaia  codul de memorat si iar tasta 1 . Treaba este ca nu vreau sa il stric , doar vreau sa schimb codul ori sa ii fac ceva.
Suna cam SF dar m-am suparat pe administratie  :P

#2
mister_rf

mister_rf

    freelancer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,889
  • Înscris: 22.10.2002
Ceea ce doresti tu sa faci nu este un lucru corect. Cum actiunile de acest gen nu sunt sprijinite pe acest forum, problema se opreste aici.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate