Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Balans la ridicare picior dupa ac...

Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...
 Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...
 Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 

Ce sa fac hotilor de stergat. de parbriz

- - - - -
  • Please log in to reply
83 replies to this topic

#73
vladmihaianimal

vladmihaianimal

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 01.09.2005

burvi2001, on Sep 1 2005, 23:25, said:

Si stergatoarele unde sint ?
Tot in masina ?

Mi se pare mie ca tie iti place sa chinui ciinii...

<{POST_SNAPBACK}>

n-am stergatoare dar apara masina. Si cainele nu este chinuit pentru ca il scot dimineata la 7 afara si seara la 8 cate 20 de minute. Iar ziua nu-l tin in masina sta cu noi in casa, iar cand nu este nimeni acasa este legat in fata usii de clanta ca sa n-aiba hotii idei.
Daca vrei sa vezi caini chinuiti du-te la iepuresti unde cainii stau legati toata viata de jumatate de metru de lant. Asa ca pot sa spun ca animalul meu este ca in paradis.

#74
dixy

dixy

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,910
  • Înscris: 06.09.2004

angel, on Sep 2 2005, 07:27, said:

asaaa...si din cauza unor stergatoare se ajunge la razboi civil :lol:
romanii cu tziganii si alti romani :D

<{POST_SNAPBACK}>


Pun eu de o gherilă repede și preiau puterea.  :raygun:
Introduc partidul unic, cu cei care fură ștergătoare mai construim un canal, etc.

#75
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004
daca a ajuns safure stergatoare, inseamna ca fura de foame...asa ca dupa ce-l prinzi, da-il sa-l manance :D

#76
dixy

dixy

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,910
  • Înscris: 06.09.2004
Dacă aveți tendințe gay, puteți să-i sodomizați.  :coolspeak:

#77
medvonok

medvonok

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 31.08.2005
Este frumos sa montezi o camera de supraveghere pe balcon, astfel ai imagini inregistrate si poti face ceva reconstituiri. Se strang 2-5 vecini si se monteaza un sistem de supraveghere pentru masinile din parcare.

Cat despre hotii de masini, eu am vazut in mijlocul zilei, cu oameni pe strada cum vreo 2-3 indivizi dezmembrau o masina parasita.  :thumbdown:

#78
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004

dixy, on Sep 3 2005, 17:30, said:

Dacă aveți tendințe gay, puteți să-i sodomizați.  :coolspeak:

<{POST_SNAPBACK}>


:coolspeak: si pe urma sa se faca coada la masina ta, si toti sa se lase prinsi la furat de stergatoare :nonobad:

#79
apollo_expert

apollo_expert

    Inactive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 12.06.2004
Oameni buni sa vedeti ce inseamna sa fi paranoic in legatura cu hotii. Subiectul principal te looseru' de taica-miu care avea o dacie de prin 1979 in stare impecabila. Practic cand venea acasa cu masina, ca sa fie sigur ca nu ii fura nimeni nimic , cara in casa: bateria    (scotea si contactul de la motor :D) , stergatoarele , radioul (original bleah) ,  roata de rezerva , doi saci cu scule (daca ramaneai cu masina pe undeva o reparai ca avea tot ce ii trebuia) si mai punea si prelata pe masina (cu dublu triplu nod)  :cursing: Cand era vorba sa plece...ghici cine le cara :D : sclavul de mine  :puke:
Inteleg sa fii perfectionist sa iti intretii masina dar totusi nici asa. Eu sunt altfel si atat :D

#80
eXXocet

eXXocet

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 16.04.2004
Alarma cu senzor de perimetru. :)

#81
Memo

Memo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,551
  • Înscris: 08.02.2005
[ http://www.autoident.ro/images/005.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Super!!!  :coolspeak: Eu sincer nu as cumpara o oglinda sau un stergator care are inscriptia asta ...  :notangel:

#82
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005
eu da  :w00t:

#83
Memo

Memo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,551
  • Înscris: 08.02.2005

vand`branza, on Sep 21 2005, 23:53, said:

ah, da si eu as cumpara, si as avea grija sa le iau la pretul cel mai mic*  :coolspeak:  


*daca as fi posesorul masinii cu nr de inmatriculare B 72 UNC

#84
sonykel

sonykel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,526
  • Înscris: 24.11.2004
am auzit la un prieten o metoda anti hot la stergatoare a pus un magnetou de bircheta in interiorul bratului de stergator si cand hotu ridica bratu sa ia stergatoru il zguduie puitn!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate