Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Clipboard files copy/paste, filen...

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...
 Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 

Siemens C60 + Camera

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
dynamic

dynamic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 08.10.2004
As vrea sa stiu ce parere aveti despre acest telefon, care la Orange, la fidelizare, este 3.100.000. Pretul pare in regula, chiar f. bun, dar nu stiu telefonul cum este! As vrea detalii despre baterie, sunet, semnal, imagini, camera foto, etc. Multumesc anticipat!

#2
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002
Pare ok. Il am de o luna. De 2 zile am luat si cablu de date sa vad ce pozne am tras si eu cu camera. E OK cum arata pozele (pentru un aparat foto de mobil). Imi place telefonul, desi nu eu il port, ci prietena mea.

Minus: E lent ca dracu, mai ales la Java.

:)

#3
Giza

Giza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 20.07.2004
este foarte lent in explorarea meniului. bateria e ok, camera e ok. imi place foarte mult insa ma enerveaza ca e asa lent.

#4
tudor

tudor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 640
  • Înscris: 13.01.2003
sfatul meu care am m55(e aproape identic) este sa astepti generatia noua... au fost mishto la vremea lor, e timpul de jucarii noi. ecranul nu mai este ok pt anul 2005... pentru 2004 a fost acceptabil si pt 2003 bun.

am vazut de curand un sagem myx65 si am ramas mut... e mult mai mishto. pacat ca e asa de mare.

#5
emanu900

emanu900

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,379
  • Înscris: 03.04.2004
stie cineva care sunt pasii de activare a net-monitorului pe un C60, asta incluzand si modul de folosire? Eu am C60, iar cand dau *#06#, pe langa codul imei si teste mai apare un meniu cand apas pe info si anume: CC-Monitor V1.10, iar in dreptul numelui network apare un cod: 2C40. Sa fie oare acesta softul de monitorizat? Si daca da, cum activez monitorizarea retelei pe display?

Thx, :helpsmilie:

#6
ThEDaMn3d

ThEDaMn3d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 813
  • Înscris: 02.04.2004
Trebe un patch special ptr. C60 si MC60 ca sa activezi netmonitor. Mai mult nu stiu.

#7
DarkBoy

DarkBoy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 316
  • Înscris: 13.05.2004
e bunicel telefonul,dar eu vreau sa il vand.
nu prea imi mai place deoarece e prea si foarte lent in poze si joace.
sunetul este ok,la fel si bateria.
ecranul este cam naspa,iar in soare nu vezi nimic.
nu ti-l recomand daca vrei sa faci poze cu el.
mai bine ia-ti altceva.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate