Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tableta office

Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC
 Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...

Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n
 Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...
 De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...

Pe la voi cum mai merg dezmembrar...

Ce sisteme audio ați avut la masi...
 

Ziarul Adevarul si Virusii

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Calculici

Calculici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 196
  • Înscris: 28.11.2001
Salve la toti!

Poate ca ce va spun eu acum nu are nici o importanta dar am vazut un lucru demn de luat in consideratie in ziarul Adevarul. Nu vreau sa fac reclama, mai ales ca eu nu citesc nici un fel de ziare. Mai noi se pare ca cei de la Adevarul se gandesc si la noi oamenii cu calculatoare. Astfel ca in ziarul de azi Sambata am vazut shi eu un articol despre (tineti-va bine) VIRUSUL SAPTAMANII. Nu poate fi decat de admirat acest lucru. Pentru cei pe care i-am plicitisit sa ma ierte nu am vrut.

:cool: ..::Bafta in continuare site-ul si aveti grija la virusi::..

#2
petman

petman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,872
  • Înscris: 28.11.2001
Da, e de admirat o asemenea initiativa!:OK:

#3
nane

nane

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 03.12.2001
Am vazut si eu chestia asta, acum un an; In plus, publicau si liste cu virusii pe saptamana/luna urmatoare (ca si cei de la Kaspersky).:cool:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate