Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...
 Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi
 Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...
 Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...
 

K1 Ellimination Strike By Strike

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
toyomi

toyomi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 05.09.2004
monokeros felicitari,esti extraordinar.

#20
monokeros

monokeros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,074
  • Înscris: 11.11.2003
Thanx  :) Vezi si thread-ul II

Nu am inca in intregime Kaoklai vs. Ignashov, am vazut numai primele 2 reprize. Un meci cu Ignashov cu totul departe de forma lui de zile bune. O sa revin deindata ce obtin si restul :)

#21
ambiguu

ambiguu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 24.03.2004
Pai Sefo s-a mai batut cu Host si a castigat Host,mie mi-ar place sa castige Sefo daca ar fi sa ajunga in finala,dar parca vad ca iar o sa castige Boniaski :death:

#22
monokeros

monokeros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,074
  • Înscris: 11.11.2003

ambiguu, on Oct 8 2004, 13:20, said:

Pai Sefo s-a mai batut cu Host si a castigat Host,mie mi-ar place sa castige Sefo daca ar fi sa ajunga in finala,dar parca vad ca iar o sa castige Boniaski

<{POST_SNAPBACK}>


Precum am zis, pe versantul acela este practic imprevizibil ce se intampla. Sefo intr-adevar ar avea probleme mari cu Hoost, ceva mai mici cu Aerts si Bonjaski daca ar ajunge in finala. Toti sunt luptatori cu un stil foarte incomod de a puncta rapid (Aerts si dur pe langa asta) si stilul lui Sefo de a se complace in a incasa, chiar daca bazat pe o defensiva foarte solida, il poate dezavantaja daca nu obtine o situatie de down sau out. Pe mana cealalta, daca trece de Musashi si de semifinala (probabil Mo), va infrunta pe cineva trecut printr-un razboi aspru. Bonjaski dupa meciul dur impus cu siguranta de Hoost va ajunge cu Aerts sau cu Botha, si oricine iese de acolo iese macelarit bine :) Fiind (fara sa ascund asta) fan Sefo, sper sa nu-l fure arbitrii japonezi la puncte in meciul cu Musashi. Mai pe romaneste, sper sa-i faca parul la loc mov japonezului :) :) :)

In paranteza (si din datoria de respect, cel putin) : de cand are antrenori noi, Musashi a dobandit obiceiuri mult mai sofisticate de ring. Posibil sa avem surprize si din directia asta. Si el si Sefo au cazut de acord "we have an unfinished business" ("avem socoteli neincheiate") :)

#23
ambiguu

ambiguu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 24.03.2004
"we have an unfinished business" ("avem socoteli neincheiate") :)
[right]<{POST_SNAPBACK}>[/right]
[/quote]
:)
Ce traducere misto
Pai daca se bat sefo si musashi e clar ca o sa castige sefo asta e no doubt,dar daca iar o sa-l favorizeze pe musashi asta e partea a 2a dar cel mai sigur e un ko si totul se termina cu bine ca atunci nu mai poate sa-l fure nimeni,probabil sa-i spuna ca l-a facut ko cu cateva secunde mai tarziu sau devreme.
Sa nu patzeasca ceva rau si sa ia bataie si el cum a luat ignasov  :notangel:
Eu sunt curios ce o sa faca botha :naughty:

#24
Speedo

Speedo

    Super Moderator

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 9,062
  • Înscris: 26.11.2001
Haideti ca seara asta o sa avem si noi ocazia sa vedem "ARUZE K-1 WORLD GP 2004 FINAL ELIMINATION".

La PROst TV la 23.45.

Ce misto este acum ca monokeros ne-a explicat meciurile, practic o sa le  vedem ca si cum ar fi in reluare, in slow motion, o sa si intelegem ceva din tacticile si loviturile aplicate.

Pe de alta parte ce pacat ca oamenii care comenteaza la PROst TV sunt muuult pe langa fenomen si intelegerea tehnica.

Greets,
Speedo

Edited by Speedo, 05 November 2004 - 22:41.


#25
toyomi

toyomi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 05.09.2004
k1,si-a cam pierdut din populariate in japan din cauza  unor meciuri cumparate, si nici jucatori valorosi nu prea mai sint ,de fapt nu mai au de unde sa aleaga. :P

#26
Zazie

Zazie

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 20.09.2003
Intrevare: Sefo s-a luptat cu Boniansky? Comentarii ceva? Eu sunt fan Sefo.
:)

#27
monokeros

monokeros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,074
  • Înscris: 11.11.2003
Sefo a luptat cu Bonjaski chiar la debutul lui Bonjaski in Japonia (a fost primul meci) si a fost primul upset cauzat de Bonjaski, care in ciuda tuturor scepticismelor manifestate, l-a invins la puncte, adevarat ca dupa un meci greu (Bonjaski a fost gentleman enough - cum e si una din poreclele lui sa zica "am fost norocos sa supravietuiesc", desi ok, meciul a fost adjudecat destul de clar). Sefo a avut probleme cu alonja f mare fata de a lui si cu stilul incomod de a puncta pe serii din toate directiile, la fiecare asalt Remy fiind "smart enough" sa stie cand sa evite sa stea prea mult la bataie iesind in distanta mare sau intrand in clinci, unde din nou era avantajat de alonja pentru a plasa genunchi. Daca se intalneste cu "noul" Sefo, care a aparut intr-o forma mult mai buna decat in ultimii doi ani, disputa probabil va fi mai acerba insa problemele vor ramane cam aceleasi. Sefo are o defensiva buna si e si bun incasator, si are si lovituri teribile, insa probabil tactica lui Remy va fi sa puncteze mult si sa nu riste nimic. Hm. Poate mai incomod pentru Sefo decat Hoost.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate