Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 

Cine stie?

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,544
  • Înscris: 16.03.2007
LuKian23 incearca-ti norocul pe site-urile de freelanceri ...
Sigur o gasesti un indian, care o sa iti ia mult mai putin, si cu riscul ca o sa imi sara lumea in cap, este posibil sa faca treaba mai buna ca cei de pe aici ...

Sa ne tii la curent!

Succes!

#20
visez.trance

visez.trance

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 326
  • Înscris: 31.12.2006

View Postlaffin, on Mar 11 2008, 21:40, said:

LuKian23 incearca-ti norocul pe site-urile de freelanceri ...
Sigur o gasesti un indian, care o sa iti ia mult mai putin, si cu riscul ca o sa imi sara lumea in cap, este posibil sa faca treaba mai buna ca cei de pe aici ...

Sa ne tii la curent!

Succes!

Adevar graiesti.

#21
LuKian23

LuKian23

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 445
  • Înscris: 22.11.2007
mda....ma lasati fara cuvinte voi ...

de ex-mplu deja cineva de pe site-u asta imi ia nu mai 100 de euro pt toata treaba a scazut pretzu de 4 ori aproape ...si asta nu e nimic pe  alte site-uri am gasit alte persoane care iau mult mai ieftin ...in fine nu asa conteaza ......da aici nu poate omu face un anutz sau ca caute pe cineva sa repare ceva ca voi sariti cu pretzuri de jegmaniti omu pana la piele ..pt tot ce am io pe site cu tot cu nivelu asta de trafic in momentu asta, voi cred ca imi loati 10.000 de euro daca pt doua chesti cereti atat .....cum zicea si altcineva ....mai bine lucrezi cu chinezi decat cu romani ca roamani sunt in stare sa te faca pana la ultimu leu ..nu conteaza ca e o comunitate sau ceva ..unde trebuie sa ajuti daca sti ...nu zic pe degeaba ca nimic nu se face pe degeaba ...un ban acolo ca intre oameni ca toti vrem pana la urma sa facem un ban .....dar voi vati trezit cu mii de euro peste noapte cred .....nu stiu ce sa zic da mam convins ce e pe forumul asta ....doar daca imi fac un site gen google sau ebay va mai caut ...ca atunci imi permit sa va platesc ....

bafta

#22
soul4blade

soul4blade

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,144
  • Înscris: 28.04.2006
tinere, piata e larga, am si spus: Banii sunt la tine!

#23
webmastersize

webmastersize

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 06.09.2007
Prietene cand ai sa stai ore intregi la calc sa scrii cod de iti vine acru atunci sa vi cu critica pana atuci bafta in afaceri :D

P.S sa ne spui si noua daca ai sa cumperi scriptu cat dai pe el si cat de bine iti merge ;)

#24
florin_tm

florin_tm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 962
  • Înscris: 18.10.2007

View Postsoul4blade, on Mar 12 2008, 09:14, said:

tinere, piata e larga, am si spus: Banii sunt la tine!
La prima vedere mi s-a parut cam scump dar daca stau sa ma gandesc si firma cu care colaborez eu imi ia 145 ron/ora + tva, deci mi se pare un pret bun

#25
LuKian23

LuKian23

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 445
  • Înscris: 22.11.2007
cum ziceam majoritate ce vroaim sa fac am rezolvato mai putin parte cu trimisu de mail=uri un fel de invitatie la cei din lista ta de messenger cand iti adaugi id-ul pe site...

cine sa pricepe sa lasa un id=u de messenger sa dicutam pretzu sau sa de un pm ...

repet doar pt parte cu trimisu de mail=uri la totata lista ta la inregistrare.

ms bafta

#26
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007
Greu o fi sa adaptezi un importer :) Il cumperi? Parca e 100-150$ .

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate