Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Clipboard files copy/paste, filen...

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...
 Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 

Extraopțiuni la Cartela Vodafone

* * * * * 11 votes
  • Please log in to reply
19226 replies to this topic

#13663
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007

 andupustiu, on 28 februarie 2018 - 17:33, said:

Nu ti-au dat si tie reducere la iPhone 7 32GB pentru ca nu esti client fidel si le-ai adus putini bani in conturi.
Cum sa nu fiu client fidel?

Incepand din octombrie 2016 am luat prima Cartela Vodafone de pe care am tras la greu timp de un an fara sa o reincarc.
Acum sunt deja la a treia cartela cu numar, fiecare cu o reincarcare de minim 5 euro. Si uite asa s-a facut aproape un an si jumatate.
Si inca sunt client :P

 mircea_kevin, on 28 februarie 2018 - 17:37, said:

Da funcționează apelurile efectuate către orice rețea, dar din păcate internetul tot nu funcționează!
Am primit si eu o zi de nelimitat imediat dupa ce imi expirase Promo5 si a mers. Creditul era inca activ.

Edited by danutz1, 28 February 2018 - 17:42.


#13664
mircea_kevin

mircea_kevin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,465
  • Înscris: 30.09.2012

 danutz1, on 28 februarie 2018 - 17:40, said:

Cum sa nu fiu client fidel?

Incepand din octombrie 2016 am luat prima Cartela Vodafone de pe care am tras la greu timp de un an fara sa o reincarc.
Acum sunt deja la a treia cartela cu numar, fiecare cu o reincarcare de minim 5 euro. Si uite asa s-a facut aproape un an si jumatate.
Si inca sunt client.

Am primit si eu o zi de nelimitat imediat dupa ce imi expirase Promo5 si a mers. Creditul era inca activ.
Problema ciudată e ca apelurile funcționează dar internetul nu! Ma gândeam că poate știe cineva vreo metodă!

#13665
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,581
  • Înscris: 26.06.2010

 mircea_kevin, on 28 februarie 2018 - 17:45, said:


Problema ciudată e ca apelurile funcționează dar internetul nu! Ma gĂąndeam că poate știe cineva vreo metodă!

Si eu am castigat minute si pass-uri si mi s-a marit valabilitatea cartelei cu o luna.Singura modalitate ca sa folositi internetul in caz ca nu ati primit valabilitate e sa descarcati aplicatia Shake.Va da 7 zile de valabilitate cand activati Social Pass sau 10000MB.

Edited by andupustiu, 28 February 2018 - 17:53.


#13666
mircea_kevin

mircea_kevin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,465
  • Înscris: 30.09.2012
Păi îmi cere cnpul și din păcate nu mai am anii ăia!

Am introdus si codul numeric, am activat dar tot același lucru! Trebuie o opțiune de minim 5 euro

#13667
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,109
  • Înscris: 29.01.2016

 danutz1, on 28 februarie 2018 - 17:40, said:

Cum sa nu fiu client fidel?

Incepand din octombrie 2016 am luat prima Cartela Vodafone de pe care am tras la greu timp de un an fara sa o reincarc.
Acum sunt deja la a treia cartela cu numar, fiecare cu o reincarcare de minim 5 euro. Si uite asa s-a facut aproape un an si jumatate.
Si inca sunt client Posted Image


Am primit si eu o zi de nelimitat imediat dupa ce imi expirase Promo5 si a mers. Creditul era inca activ.

Tu ar trebui sa lucrezi la Vodafone, in departamentul pentru fraude, sau, mai bine zis, cel "antiocolitori de reincarcari". :P
O sa fii surprins, dar chiar s-ar putea sa fii bine platit, la cate bug-uri sunt. Ca e clar ca sunt si bug-uri si nici ei nu stiu de toate...

#13668
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,749
  • Înscris: 21.08.2008
Maine imi expira Promo5, ar trebui sa reincarc. Ma bate gandul sa trec la Promo6 dar imi poate confirma cineva care a prestat recent daca mai e valabila, ;a 321? Sa nu ma trezesc ca dezactivez ce am si nici macar pe asta sa o mai pot activa.

#13669
alin-asavoaie

alin-asavoaie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 499
  • Înscris: 23.04.2016

 danutz1, on 26 februarie 2018 - 19:12, said:

Nu. Creditul il activase acea optiune de 100de minute nationale si 500 MB.
mie imi arata aceasta optiune in my vodafone si e valabila 30 de zile cu 0 euro.
Daca e asa cum spui tu am scapat de reincarcat aceasta cartela si net moca.
Dar din 4 sim-uri doar pe una imi arata aceasta optiune.

#13670
lucianteo6

lucianteo6

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,089
  • Înscris: 27.09.2005

 mircea_kevin, on 28 februarie 2018 - 17:37, said:

Da funcționează apelurile efectuate către orice rețea, dar din păcate internetul tot nu funcționează!
Aveam credit expirat si pana nu am incarcat nu a mers nelimitatul la mine...oi fi tu mai norocos...

#13671
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Si la mine este dar asta nu inseamna ca o vei putea activa lunar.

#13672
lucianteo6

lucianteo6

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,089
  • Înscris: 27.09.2005
Maps spre exemplu nu mareste valabilitatea creditului...acum am verificat.

#13673
mircea_kevin

mircea_kevin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,465
  • Înscris: 30.09.2012

 lucianteo6, on 28 februarie 2018 - 22:10, said:


Aveam credit expirat si pana nu am incarcat nu a mers nelimitatul la mine...oi fi tu mai norocos...
nu am încercat-o din iunie anul trecut, și acum îmi funcționeaza și opțiunea de internet nelimitat 3 zile

#13674
radurus

radurus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,027
  • Înscris: 16.06.2006
Fyi.

Am incarcat azi 1e la ATM BRD (cu cardul)
Merge incarcare directa 1-100e.

Edited by radurus, 01 March 2018 - 12:36.


#13675
mike77

mike77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 681
  • Înscris: 04.09.2008
Și online cu cardul poți încarcă începând cu 1 euro prin aplicațiile: Pago, MobilPay Wallet și altele...
Eu folosesc Pago, i-am atașat toate conturile la utilități și pot plății toate facturile de acolo fără sa mai instalez câte o aplicație pentru fiecare în parte.

#13676
daniel28

daniel28

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,204
  • Înscris: 07.08.2003

 mike77, on 02 martie 2018 - 10:41, said:

Și online cu cardul poți încarcă începând cu 1 euro prin aplicațiile: Pago, MobilPay Wallet și altele...
Eu folosesc Pago, i-am atașat toate conturile la utilități și pot plății toate facturile de acolo fără sa mai instalez câte o aplicație pentru fiecare în parte.

Marea problema Pago e ca face bypass la 3D Secure. Adică nu îți cere codul suplimentar venit pe mobil. Ei zic ca pentru confort,  dar e cam insecure pentru 2018.

#13677
voltermort

voltermort

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 801
  • Înscris: 18.06.2008

 daniel28, on 03 martie 2018 - 14:49, said:


Marea problema Pago e ca face bypass la 3D Secure. Adică nu îți cere codul suplimentar venit pe mobil. Ei zic ca pentru confort,  dar e cam insecure pentru 2018.
Salut, îmi poți spune alte aplicații care nu fac bypass 3D Secure si din care pot reîncărca 1 euro?

#13678
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
sfarsit optiune neoficiala Promo5? Posted Image

#13679
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,610
  • Înscris: 20.10.2006

 voltermort, on 03 martie 2018 - 19:36, said:

Salut, îmi poți spune alte aplicații care nu fac bypass 3D Secure si din care pot reîncărca 1 euro?
Kartela, activare

#13680
sags

sags

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,005
  • Înscris: 24.04.2013
@voltermort: Pe epin.ro merge incarcare Vodafone directa cu sume de la 1EUR credit. E cu 3D Secure, prin Librapay.

OT:
Dar nu vad de ce te deranjeaza ca e fara 3D Secure atunci cand platesit tu, te temi sa nu iti furi singur datele cardului?Posted Image Inteleg sa te deranjeze, asa in general, ca exista site-uri care nu folosesc 3D Secure atunci cand NU platesti tu, fiindca altii ar putea folosi datele cardului tau copiate/sustrase. Insa de site-uri fara 3D Secure e plina lumea, de fapt acestea inca sunt o majoritate. 3D Secure e facut sa ii protejeze in primul rand pe comercianti, si intr-o oarecare masura bancile.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate