Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...
 Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...
 Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl
 

Putin ajutor

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Angel4You

Angel4You

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 05.09.2007
Nu am stiut unde sa pun acest topic, sper sa nu fie nici o prb. daca l-am pus aici.

Salut tuturor, deci...am un blog cu stiri, e-business, it&c, lifestyle si multe altele, cam de o luna incoace a inceput sa creasca nr. de vizitatori si ma gandeam sa fac si eu niste banuti din treaba asta, ca doar nu ma chinui in fiecare zi sa caut pe net cele mai noi stiri sa le comentez si sa le arat celor care sunt interesati. Daca ma puteti ajuta sa atrag mai multi vizitatori , sa fac si eu un ban cinstit cu acest blog ( pentru ca merita, cred eu ) va rog sa imi spuneti si mie, cum si in ce fel, ce fel de siteuri sunt, unde sa intru, unde sa imi fac cont, ce fel de reclame sa pun si asa mai departe. V-as fi foarte recunoscator. Multumesc !

#2
radetzy

radetzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 995
  • Înscris: 15.03.2006
Salut.

Eu iti recomand google adsense pentru reclama. Iar pentru a avea mai multi vizitatori citeste despre SEO (search engine optimization). Un tutorial pentru incepatori gasesti aici.

Daca mai ai intrebari, spune. :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate