Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...
 Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...
 Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...
 lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...
 

Corigent la chimie

- - - - -
  • Please log in to reply
110 replies to this topic

#55
@lyg@t0r

@lyg@t0r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 388
  • Înscris: 23.08.2007
Dar de ce il faci huligan ? Pentru ca a dat cu spray cu piper in clasa si pe hol ? Pe cei care vandalizeaza masinile si cladirile cum ii numesti...criminali ?

#56
Fr3ak

Fr3ak

    Membru Senior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,490
  • Înscris: 19.07.2005

View Post@lyg@t0r, on Feb 16 2008, 16:34, said:

Dar de ce il faci huligan ? Pentru ca a dat cu spray cu piper in clasa si pe hol ? Pe cei care vandalizeaza masinile si cladirile cum ii numesti...criminali ?

Nu, sunt tot huligani.

#57
ReVaNgEr

ReVaNgEr

    si...... tot eu....

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,677
  • Înscris: 13.08.2007

View Postfreetools, on Feb 15 2008, 20:08, said:

nu sunt tocilar,la liceu nu am facut desen si muzica :P , nu sunt sfant dar nu am aruncat o catedra pe geam cum se lauda cineva, sau nu am dat cu spray cu piper (s-o fi schimbat moda cred) in clasa si pe hol.

eu am facut religie in clasa 8 si in a 9 si 10-a. nu stiu ce va e frica de religie la unii. profu punea note dupa prezenta la ore, sau te intreba ce sti si ziceam si eu acolo ceva si gata un 10.

voua chiar vi se pare distractie sa dai cu spray cu piper(stiti cum ustura ochii)?sincer nu stiu cea fost in capul tau.
Mda .. ..
Inca o ora in plus
Ai impresia ca eu unul stau ?? ??  <_< <_<  
Ai impresia ca pot ?? ??
Eu unul am scuza .. .. ii trantesc in fata foaia ca-s olimpic , si ma duc  fara sa zica da  :lol: :lol:  .. .. ,
Dar un coleg care nu e .. .. si e foarte obosit ( pe buna dreptate ) ce sa faca ?? ??
.. .. .. ..
Prea mult se cere .. .. noi ne saturam si dam tot mai putin .. ..

#58
avramseby

avramseby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,028
  • Înscris: 07.09.2006

View PostReVaNgEr, on Feb 16 2008, 17:13, said:

Mda .. ..
Inca o ora in plus
Ai impresia ca eu unul stau ?? ??  <_< <_<  
Ai impresia ca pot ?? ??
Eu unul am scuza .. .. ii trantesc in fata foaia ca-s olimpic , si ma duc  fara sa zica da  :lol: :lol:  .. .. ,
Dar un coleg care nu e .. .. si e foarte obosit ( pe buna dreptate ) ce sa faca ?? ??
.. .. .. ..
Prea mult se cere .. .. noi ne saturam si dam tot mai putin .. ..
detalii please :roflmao:

#59
ReVaNgEr

ReVaNgEr

    si...... tot eu....

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,677
  • Înscris: 13.08.2007

View Postavramseby, on Feb 16 2008, 18:16, said:

detalii please :roflmao:
de ce?
Te oftici chiar asa de tare ?
B) B)

#60
avramseby

avramseby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,028
  • Înscris: 07.09.2006

View PostReVaNgEr, on Feb 16 2008, 18:56, said:

de ce?
Te oftici chiar asa de tare ?
B) B)
da. mor de oftica :samui:

Edited by avramseby, 16 February 2008 - 20:04.


#61
ReVaNgEr

ReVaNgEr

    si...... tot eu....

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,677
  • Înscris: 13.08.2007
okey .. ..
te las sa mori .. ..
mori in pace  :P :P

#62
avramseby

avramseby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,028
  • Înscris: 07.09.2006
omule, tie nu ti se pare ca esti cam cu nasu' pe sus pe forumul asta? nu ti se pare ca te crezi mult mai inteligent si mai tare decat ceilalti? intreb si eu asa...

Edited by avramseby, 16 February 2008 - 20:32.


#63
ReVaNgEr

ReVaNgEr

    si...... tot eu....

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,677
  • Înscris: 13.08.2007

View Postavramseby, on Feb 16 2008, 21:29, said:

omule, tie nu ti se pare ca esti cam cu nasu' pe sus pe forumul asta? nu ti se pare ca te crezi mult mai inteligent si mai tare decat ceilalti? intreb si eu asa...
nu .. ..

#64
manchimen

manchimen

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 755
  • Înscris: 26.05.2003
Eu zic ca esti olimpic la sport, geografie sau istorie. Sau poate-poate info. Ca in rest, esti prost bata.

#65
dian_a

dian_a

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 11.10.2007
imi place ca era cineva pe pagina anterioara care spunea  ca el se plictiseste la scoala, ca nu face nimic, etc. pai cred si eu ca te plictisesti daca nu stii sa scrii. si nu e normal sa dai cu spray paralizant in scoala indiferent de situatie. sunt unii care chiar vin sa faca ceva la scoala, sa invete, nu sa stea si apoi sa aiba impresia ca ei stiu, de parca a fi la un liceu bun inseamna ca esti destept (vezi specimenul de pe pagina anterioara care afirma ca el e la un liceu bunicel, dar sa scrie corect gramatical nu era in stare).

@manchimen: lasa-l pe revanger, ca e un pustiulica de clasa a 8-a care are impresia ca el le stie pe toate doar pentru faptul ca participa la olimpiada de matematica

Edited by dian_a, 17 February 2008 - 20:46.


#66
Fr3ak

Fr3ak

    Membru Senior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,490
  • Înscris: 19.07.2005

View Postdian_a, on Feb 17 2008, 20:43, said:

@manchimen: lasa-l pe revanger, ca e un pustiulica de clasa a 8-a care are impresia ca el le stie pe toate doar pentru faptul ca participa la olimpiada de matematica

la olimpiadă nu îi lăsau pe toți fraierii care erau pasibili să-și rateze viața socială, să aibă și ei ceva pentru care să se simtă bine?
eu așa m-am simțit, la fiecare la care am fost.

#67
dian_a

dian_a

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 11.10.2007
:lol: ma eu nu de aceeai parere. si eu merg la olimpiada. si am viata sociala :D
dar in general, la olimpiada din cate am vazut eu, toti se considera niste genii in sinea lor.

Edited by dian_a, 17 February 2008 - 21:16.


#68
Rules_suck

Rules_suck

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,524
  • Înscris: 10.08.2007
zicea awp ca pune si un video cu profa....

#69
Fr3ak

Fr3ak

    Membru Senior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,490
  • Înscris: 19.07.2005

View Postdian_a, on Feb 17 2008, 21:15, said:

:lol: ma eu nu de aceeai parere. si eu merg la olimpiada. si am viata sociala :D
dar in general, la olimpiada din cate am vazut eu, toti se considera niste genii in sinea lor.

Ți se pare, ești și tu la fel de ratat ca ăla de mai sus. Așa am fost și eu, da m-am apucat de fumat, băutură și bătăi, ce mai, m-am făcut om normal...

#70
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,601
  • Înscris: 20.10.2006
Si eu am fost si sunt un astfel de ,,ratat", adica olimpic. Nu vad ce e rau in asta.

#71
Fr3ak

Fr3ak

    Membru Senior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,490
  • Înscris: 19.07.2005
Mai săriți mulți să vă lăudați cu olimpiadele voastre nesemnificative? Hai, ziceți amu că vă și pregătiți pentru ele.
Nu vă dați seama că sunt făcute pentru copii retardați? Noi mergeam câte jumate de clasă la olimpiadă, doar ca să scăpăm de ore. Și nu mă refer că mergeam doar la faza pe școală. Mergeam acolo, copiam unu de la celălalt, și care era mai isteț, mergea mai departe, județ, țară, lipsea și mai mult. Mai și băgam duma la școală că trebuie să ne pregătim, și ne dădeau 2-3 zile libere înainte.

Terminați în puii mei cu olimpiadele, că nu vă fac deloc mai speciali. uuu, am luat premiul întâi pe clasă, ce deștept îs. oricum, apari peste 10 ani pe softpedia, cu un topic de genu ?salut, am 29 de ani, și săptămâna trecută am făcut sex prima oară în viața mea, tot cu o virgină. eu m-am retras în ultima clipă, există riscuri ca ea să fi rămas gravidă??

Edited by Fr3ak, 18 February 2008 - 20:09.


#72
doobre

doobre

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 20.09.2007
Salut sunt deacord cu Fr3ak va zis-o cum se spune pe tiganeste . Are multa dreptate ar fi bine sa il ascultati . ;) ;) ;) ;) ;)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate